świetna pożyczka

Rozmowy o wszystkim co nie związane z klubem

Powrót do Off-topic

Postprzez KevinKostner » 5 sty 2019, o 17:55

Czy jakaś pożyczka może być świetna? No wydaje mi się, że nie, ale na pewno niektóre pożyczki mogą nas uratować, szczególnie jeśli jesteśmy na dnie finansowym. Ostatnio trafiłem na ofertę pożyczki dla zadłużonych na https://kredyt-dla-zadluzonych.pl/. Po tym co przeczytałem na stronie internetowej wydaje mi się to całkiem ciekawym pomysłem dla osób z problemami :)
KevinKostner
na luzie
na luzie
 
Posty: 4
Dołączył(a): 3 sty 2019, o 20:39
Model: v50
Rok produkcji: 0
Lokalizacja: Warszawa

Postprzez Kamilek47 » 6 sty 2019, o 13:32

Ja bym uważał na takie oferty "świetnych pożyczek"...
Kamilek47
na luzie
na luzie
 
Posty: 4
Dołączył(a): 6 sty 2019, o 13:30
Model: v50
Rok produkcji: 0
Lokalizacja: Katowice

Postprzez zanz » 6 sty 2019, o 17:17

Hej, a czy ktoś z was miał kiedyś okazje brać pożyczkę przez internet? Opłaca się to czy nie do końca? Pytam bo mam ostatnio problem z gotówką, a na https://money24.pl/darmowe-chwilowki/ widziałem opcję na wzięcie darmowej pożyczki. Dlatego jeżeli macie jakieś propozycje w tym temacie i porady to będę za nie bardzo wdzięczny
zanz
na luzie
na luzie
 
Posty: 4
Dołączył(a): 6 sty 2019, o 16:51
Model: asd
Rok produkcji: 0
Lokalizacja: asd

Postprzez bluberry » 19 sty 2019, o 11:14

Moim zdaniem teraz oferty wszystkich pożyczek są naprawdę całkiem nieźle opisane w sieci. Najlepiej na spokojnie sobie je przeanalizować, rozważyć wszystkie za i przeciw po czym wybrać coś odpowiedniego dla siebie. W końcu często potrzebny jest nam zastrzyk gotówki.
bluberry
1 bieg
1 bieg
 
Posty: 5
Dołączył(a): 19 sty 2019, o 11:01
Model: SV60
Silnik: 1.7
Rok produkcji: 2009
Lokalizacja: Bytom

Postprzez osiner4 » 13 lut 2019, o 16:33

Ostatnio szukałem pożyczki dla mojej firmy, poniewaz brakowało mi troche pieniędzy na nowy sprzęt. Mój znajomy polecił mi ofertę www.aasadlabiznesu.pl , poniewaz sam z niej skorzystał i jest zadowolony. Wybrałem kwotę, a następnie sam ustaliłem ilosc rat.
osiner4
3 bieg
3 bieg
 
Posty: 238
Dołączył(a): 12 paź 2017, o 11:31
Model: dsf
Rok produkcji: 0
Lokalizacja: warszaawa

Postprzez magrela » 19 lut 2019, o 13:32

Ja coraz poważniej zastanawiam się nad wzięciem pożyczki jednak nie mam w tej kwestii zbyt dużej wiedzy. Na stronie: https://domfinansowy.org/ znalazłam forum gdzie można przeczytać sporo wpisów jeżeli chodzi o chwilówki. Myślicie, że korzystając z porad umieszczonych w sieci uda mi się wybrać odpowiednią pożyczkę dla siebie?
magrela
1 bieg
1 bieg
 
Posty: 5
Dołączył(a): 19 lut 2019, o 13:24
Model: V50
Rok produkcji: 0
Lokalizacja: Ełk

Postprzez lissa » 19 lut 2019, o 19:00

A mnie się wydaje, że całkiem atrakcyjną ofertą jest pożyczka pod zastaw auta firmy zastawsamochodu.pl . Chociażby dla tego, że rzeczywista roczna stopa oprocentowania wynosi 55,32%. Zaś oprocentowanie w skali roku wynosi 10%. Przyznam się, że ja właśnie zastanawiam się nad taką pożyczką dla siebie.
lissa
5 bieg
5 bieg
 
Posty: 885
Dołączył(a): 27 gru 2018, o 09:22
Model: opel
Silnik: 1.8
Rok produkcji: 2008
Lokalizacja: Poznań

Postprzez cuput » 20 lut 2019, o 14:04

Hej, mam w planach zakup kilku rzeczy do firmy które są dla mnie niezbędne, zastanawiam się jednak tylko gdzie najlepiej wziąć pożyczkę na te rzeczy? Na https://domfinansowy.org/community/forum/chwilowki/ czytałem, że chwilówki internetowe to dobra opcja, co sądzicie, ktoś z was brał taką chwilówkę moze?
cuput
na luzie
na luzie
 
Posty: 4
Dołączył(a): 20 lut 2019, o 13:52
Model: asd
Rok produkcji: 0
Lokalizacja: asd

Postprzez alok565 » 6 mar 2019, o 19:30

Jeśli poszukujesz dobrej oferty pożyczkowej, warto zapoznać się z ofertą Asa . Firma udziela przyjaznych pożyczek ratalnych na kwotę nawet 10 tysięcy złotych. Oferta firmy skierowana jest przede wszystkim do kobiet, które potrzebują pożyczyć dodatkową gotówkę. Atrakcyjne warunki, wysoka przyznawalność i minimum formalności z pewnością spodobają się pożyczkobiorcom poszukującym pożyczek bez wychodzenia z domu.
alok565
5 bieg
5 bieg
 
Posty: 762
Dołączył(a): 24 lis 2017, o 07:59
Model: afda
Rok produkcji: 0
Lokalizacja: wawa

Postprzez alok565 » 6 mar 2019, o 20:06

Czy słyszeliście może o firmie AASA? Czytałam na internecie, że oferuje www.aasadlabiznesu.pl ] dla biznesu bez zaświadczeń Jestem zainteresowana tym tematem, ponieważ chce rozwinąć swoją działalność . Ich oferta wydaje się atrakcyjniejsza od pożyczek chwilowych.
alok565
5 bieg
5 bieg
 
Posty: 762
Dołączył(a): 24 lis 2017, o 07:59
Model: afda
Rok produkcji: 0
Lokalizacja: wawa

Poprzednia stronaNastępna strona

Powrót do Off-topic

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 0 gości