Panel przełącznika szyb przód eu v gb

blachy, klamki, lusterka, zderzaki, szyby, ale i fotele, tapicerka itp.

Powrót do Body i wnętrze

Postprzez smith19 » 18 sty 2019, o 21:40

Chciałem się dowiedzieć odnośnie paneli dekoracyjnych przednich przełączników szyb czy będą pasowały od anglika. Pytam gdyż tam z prawej strony jak wiadomo mają więcej przycisków a chce przełożyć same panele dekoracyjne, ciężko dostać imitacje drewna i chce kupić kompletne przełączniki z GB wersji i podmienić swoje na drewno. Może ktoś przerabial ten temat i może podpowiedzieć. Z góry dziękuję.
smith19
1 bieg
1 bieg
 
Posty: 23
Dołączył(a): 15 lis 2016, o 09:13
Model: V50
Silnik: 2.4
Rok produkcji: 2005
Lokalizacja: Radom

Postprzez Miszel » 20 sty 2019, o 17:14

Elektronika jest niezależna od paneli dekoracyjnych. Przekładasz swoje przyciski do drewnianych dekorów i wszystko działa. Kwestia odkręcenia 4 śrubek z przodu/2 w drzwiach tylnych.
A jak chcesz przekładać również przyciski (bo te poliftowe też mają inny kształt (IMO wygodniejszy i precyzyjniejszy w użyciu) to w przypadku panelu sterowania drzwi kierowcy przekładasz ewentualnie płytkę ze środka przycisków i tylną klapkę jeżeli masz przedlifta. W polifcie całe sterowanie powinno być P&P niezależenie od strony jeżeli dobierzesz przyciski z takimi samymi funkcjami.
Moja S-ka...

Sprzedam parę gratów do VOLVO i nie tylko - klik...

VIDA - odczyt i kasowanie błędów Białystok i okolice - kontakt: volvo_parts@o2.pl
Miszel
5 bieg
5 bieg
 
Posty: 596
Dołączył(a): 8 lut 2015, o 11:11
Model: S40
Silnik: 2,4i
Rok produkcji: 2005
Lokalizacja: Białystok

Postprzez smith19 » 20 sty 2019, o 21:23

Tak, tylko ja chce zmienić swoje srebrbrne dekory na nowe drewniane bo taki już wodospad włożyłem, i chodzi mi o same panele dekory czy będą pasowały jak kupię kpl dekor +elektronika bo akurat mam okazję tanio kupić z wersji angielskiej czy będą pasowały idealnie w miejsce moich starych srebrnych, elektronikę tzn przyciski to wrzucę bo u mnie wszystko działa jak należy, chyba że ktoś by chciał to oddam gratis głównie zależy mi na tych panelach drewnianych bo akurat w kpl taniej zapłacę bo luzem jak są to ceny kosmos.
smith19
1 bieg
1 bieg
 
Posty: 23
Dołączył(a): 15 lis 2016, o 09:13
Model: V50
Silnik: 2.4
Rok produkcji: 2005
Lokalizacja: Radom

Postprzez Miszel » 25 sty 2019, o 21:39

Będą. Dekory są identyczne. Co najwyżej prawy będziesz miał bardziej zniszczony
Moja S-ka...

Sprzedam parę gratów do VOLVO i nie tylko - klik...

VIDA - odczyt i kasowanie błędów Białystok i okolice - kontakt: volvo_parts@o2.pl
Miszel
5 bieg
5 bieg
 
Posty: 596
Dołączył(a): 8 lut 2015, o 11:11
Model: S40
Silnik: 2,4i
Rok produkcji: 2005
Lokalizacja: Białystok


Powrót do Body i wnętrze

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 0 gości