Paleciaki elektryczne

Rozmowy o wszystkim co nie związane z klubem

Powrót do Off-topic

Postprzez kopszy » 4 lut 2019, o 08:41

Zastanawiam się jakie są opinie ludzi, którzy wykorzystują w pracy wózki widłowe, jakie typy pojazdów najczęściej są wykorzystywane u Was w firmie i czy macie opinie, które modele są dobre, z których najczęściej korzystacie? Jestem ciekaw, bo sam planuję inwestycję w ten rodzaj pojazdów i chce wybrać jak najlepiej. Co sądzicie, aby zacząć od paleciaków, takich jak opisano tutaj - https://www.tv-wschod.pl/wiadomosci/s/3 ... o-magazynu.
kopszy
na luzie
na luzie
 
Posty: 3
Dołączył(a): 4 lut 2019, o 08:34
Silnik: a
Rok produkcji: 0
Lokalizacja: Żytniów

Postprzez Udawi49 » 5 lut 2019, o 11:50

Bardzo dobry interes to zacząć je wynajmować.

__

materace piankowe
Udawi49
na luzie
na luzie
 
Posty: 1
Dołączył(a): 5 lut 2019, o 11:43
Model: Opel
Rok produkcji: 0
Lokalizacja: Polska

Postprzez artek » 5 lut 2019, o 11:52

Udawi49 napisał(a):Bardzo dobry interes to zacząć je wynajmować.

__

materace piankowe

Goń się buraku z tą reklamą.
artek
5 bieg
5 bieg
 
Posty: 751
Dołączył(a): 26 lis 2014, o 14:23
Model: V50
Silnik: 2.0D
Rok produkcji: 2008

Postprzez Pomelo » 13 lut 2019, o 14:57

U mnie w firmie wykorzystujemy głównie wózki spalinowe - np. takie jak opisane tutaj: https://ngopole.pl/2019/02/03/wozki-wid ... nwestowac/
Inna sprawa, że specyfika mojej branży wymaga głównie pracy na zewnątrz, więc wózki spalinowe są jak znalazł. W przypadku pracy w magazynie faktycznie tylko wózki elektryczne - nie produkują spalin. Myślę, że paleciaki opisane w artykule, który wrzuciłeś, są ok.
Pomelo
na luzie
na luzie
 
Posty: 2
Dołączył(a): 13 lut 2019, o 14:43
Model: V50
Rok produkcji: 0
Lokalizacja: Kraków

Postprzez Kisiel » 19 gru 2021, o 21:36

Z tego, co wiem, to ręczne wózki paletowe również mają sporo zalet. Nie trzeba mieć żadnych uprawnień, żeby móc je obsługiwać, a ich obsługa jest naprawdę prosta. Tak naprawdę takie ręczne paleciaki są jednym z podstawowych elementów wyposażenia supermarketów, magazynów itp. Bardzo ułatwiają pracę. Czy ktoś z Was miał może kiedyś okazję obsługiwać taki wózek paletowy?
Kisiel
5 bieg
5 bieg
 
Posty: 753
Dołączył(a): 20 cze 2021, o 15:29
Model: s40
Rok produkcji: 0
Lokalizacja: Poznań


Powrót do Off-topic

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 4 gości