pytanie

Rozmowy o wszystkim co nie związane z klubem

Powrót do Off-topic

Postprzez Crifeca » 21 gru 2017, o 18:32

Cześć
miałam w trasie stłuczkę i na samochód zastępczy czekałam kilka godzin. Ubezpieczyciel tłumaczył się, że robili co mogli bo tyle mieli zgłoszeń. Mogę starać się z tego powodu o jakieś odszkodowanie? Mieliście taki przypadek ? Może polecicie jakiegoś prawnika , który by mi pomógł ? Znalazłam nawet kancelarię https://codex.org.pl/zadoscuczynienie/, wygląda na rzetelną.
Ostatnio edytowano 28 gru 2017, o 14:28 przez Crifeca, łącznie edytowano 1 raz
Crifeca
na luzie
na luzie
 
Posty: 2
Dołączył(a): 17 gru 2017, o 22:49
Model: V50
Rok produkcji: 0
Lokalizacja: Warszawa

Postprzez artek » 21 gru 2017, o 21:02

Crifeca napisał(a):Cześć
miałam w trasie stłuczkę i na samochód zastępczy czekałam kilka godzin. Ubezpieczyciel tłumaczył się, że robili co mogli bo tyle mieli zgłoszeń. Mogę starać się z tego powodu o jakieś odszkodowanie? Mieliście taki przypadek ? Może polecicie jakiegoś prawnika , który by mi pomógł ?

Lecz się.
artek
5 bieg
5 bieg
 
Posty: 751
Dołączył(a): 26 lis 2014, o 14:23
Model: V50
Silnik: 2.0D
Rok produkcji: 2008

Postprzez sorekla » 22 gru 2017, o 13:50

artek rozwalil system !
sorekla
na luzie
na luzie
 
Posty: 1
Dołączył(a): 22 gru 2017, o 13:19
Model: c30
Rok produkcji: 0
Lokalizacja: Gdańsk

Postprzez Kazoo » 25 sty 2019, o 15:47

To dość ciężki temat. Raczej wątpię, że za coś takiego przysługuje Ci odszkodowanie... A co jakbyś miał ten wypadek gdzieś na końcu świata w Bieszczadach? Przecież auto zastępcze nie wyrośnie Ci spod ziemi :P Żeby ograniczyć tego typu sytuacje to najlepiej wybierać sprawdzone firmy, a nie pierwsze-lepsze co się wyświetli. Ja zanim wybrałem wypożyczalnię to przejrzałem w necie opinie żeby nie władować się w jakieś szambo, które robili problemy. Spędziłem chyba ze dwie godzinki na czytaniu różnych opinii i ostatecznie wybrałem http://tytanium.net/ i było warto, bo nie miałem takich przygód jak ty, a samochód podstawili mi w pół godziny (ale ja byłem w mieście) ;)
Kazoo
2 bieg
2 bieg
 
Posty: 32
Dołączył(a): 17 gru 2018, o 16:29
Model: S40
Silnik: 2.4
Rok produkcji: 2003
Lokalizacja: Warszawa

Postprzez Halaai56 » 4 lut 2019, o 17:37

A masz zapisany w umowie czas oczekiwania?

__

Zespół przewlekłego zmęczenia
Halaai56
na luzie
na luzie
 
Posty: 1
Dołączył(a): 4 lut 2019, o 17:23
Model: Opel
Rok produkcji: 0
Lokalizacja: Polska


Powrót do Off-topic

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 5 gości