Fajerwerki na weselu

Tematy, które nie pasują do powyższych kategorii

Powrót do Inne

Postprzez stek » 26 lut 2019, o 10:37

Ciekawi mnie czy ktoś może zdecydował sie na pokaz fajerwerków na weselu dla gości? Dużo Was to kosztowało i czy ogólnie byliście zadowoleni?
stek
4 bieg
4 bieg
 
Posty: 287
Dołączył(a): 12 lut 2016, o 06:48
Model: 50
Rok produkcji: 0
Lokalizacja: warszawa

Postprzez bvbc » 26 lut 2019, o 13:48

Nie kosztowało nas to jakiejś duże kasy, myśleliśmy generalnie, że będzie to kosztowało więcej. Ale mozę dlatego, że nie zdecydowaliśmy sie na firme, która się takimi pokazami zajmuje ale po prostu samodzielnie zamówiliśmy sobie fajerwerki.
Polecam zorientować się czy możesz puszczać fajerwerki podczas wesela. Z tego co wiem to jest zakaz puszczania w pobliżu domostw o ile nie masz zezwolenia My mielismy sprawę ułatwioną z uwagi na to, że dom weselny znajdował się praktycznie na odludziu.
https://www.pirosklep.pl/36-pokaz-sztuc ... -na-weselu
Avatar użytkownika
bvbc
5 bieg
5 bieg
 
Posty: 546
Dołączył(a): 12 lut 2016, o 08:51
Lokalizacja: rzesów/krk
Model: V50
Silnik: 2.0
Rok produkcji: 0
Lokalizacja: Kraków

Postprzez Herkulan25 » 19 mar 2019, o 10:09

W sumie jest to ciekawy pomysł. Zawsze to jakaś atrakcja.
____
Herkulan25
na luzie
na luzie
 
Posty: 1
Dołączył(a): 18 mar 2019, o 16:06
Model: fx45
Rok produkcji: 0
Lokalizacja: WARSZAWA

Postprzez kilofilip » 21 gru 2021, o 23:00

Jestem na etapie wszystkich spraw organizacyjnych dotyczących wesela. Mój brat, który niedawno sam przez to przechodził, powiedział mi zobacz ofertę PyroTech SHOW. Mówi, że był świadkiem pokazu fajerwerków zorganizowanych właśnie na bazie tej hurtownii.
kilofilip
na luzie
na luzie
 
Posty: 1
Dołączył(a): 21 gru 2021, o 22:57
Model: V40
Rok produkcji: 0
Lokalizacja: Warszawa

Postprzez Borel » 10 mar 2022, o 19:34

Jeżeli chodzi o fajerwerki to koniecznie weźcie pod uwagę również ofertę przygotowaną przez sklep online https://fajerwerkilider.pl/pl/21-wyrzut ... ow-baterie gdzie będziecie mogli znaleźć wszystko co potrzebne również specjalistyczne wyrzutnie fajerwerków licząc na profesjonalizm obsługi, racjonalne ceny i terminowość przeprowadzonych realizacji, abyście mogli wszystko dokładnie przygotować na wesele. Pozdrawiam i mam nadzieję, że wszystko również u Was przebiegnie pomyślnie i życzę jak najlepszych wyborów!
Borel
4 bieg
4 bieg
 
Posty: 415
Dołączył(a): 26 sie 2019, o 09:23
Model: v40
Silnik: 2.0
Rok produkcji: 2004
Lokalizacja: Kraków

Postprzez gofrzyca » 6 lis 2022, o 10:39

To prawda, fajerwerki na weselu to świetna sprawa. My w sumie też będziemy chcieli zamówić coś porządnego na nasz ślub tylko jeszcze musimy rozglądać się za naprawdę dobrą ofertą. Ostatnio właśnie znalazłam hurtownie z petardami https://fajerwerkiopole.pl/ i widzę, że oferta jaką posiada Sklep z petardami | Vitis dosyć obszerna.
gofrzyca
5 bieg
5 bieg
 
Posty: 560
Dołączył(a): 10 kwi 2018, o 12:39
Model: v40
Rok produkcji: 0
Lokalizacja: Kraków


Powrót do Inne

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 1 gość