odszkodowanie

Rozmowy o wszystkim co nie związane z klubem

Powrót do Off-topic

Postprzez Leonty » 23 sty 2019, o 16:13

Witam, staralam sie o odszkodowanie po wypadku ale nie jestem zadowolona z kwoty i mysle czy nie odsprzedac
tej szkody profesjonalistom, ktorzy wywalcza dla mnie lepsze warunki.. Macie jakies sprawdzone?Ja osobiscie wybralam ich http://kancelaria-levante.pl/doplata-do ... szkodowan/ i nie zaluje.
Ostatnio edytowano 27 sty 2019, o 16:21 przez Leonty, łącznie edytowano 1 raz
Leonty
na luzie
na luzie
 
Posty: 2
Dołączył(a): 10 sty 2019, o 04:31
Model: v60
Rok produkcji: 0
Lokalizacja: Warszawa

Postprzez Kazoo » 25 sty 2019, o 15:41

Jak szkoda Ci czasu na bieganie po sądach to najlepiej sprzedaj firmie typu http://molekane.pl/. Pewnie większość z nich zaproponuje Ci bardzo podobne warunki, ale ta jest sprawdzona - dają spoko kasę i szybko wypłacają. Zarówno mi, jak i bratu (obaj mieliśmy stłuczki i im sprzedaliśmy) wystarczyło na naprawę i zostało na paliwo :D A jak masz więcej czasu to może jakiś prawnik i do sądu? Pewnie końcowo więcej gotówki dostaniesz, ale czas poświęcisz ;)
Kazoo
2 bieg
2 bieg
 
Posty: 32
Dołączył(a): 17 gru 2018, o 16:29
Model: S40
Silnik: 2.4
Rok produkcji: 2003
Lokalizacja: Warszawa

Postprzez Ailis » 22 mar 2019, o 08:25

No tak, różne są sytuacje dlatego pomoc prawna czasami jest niezwykle przydatna. Jeżeli chodzi o mnie to ja słyszałam, że profesjonalne usługi prawnicze znajdziecie na stronie Ranking Adwokatów . Jest tu ponad 2 tyś prawników z Całej Polski. Może powinniście tam zerknąć i bliżej zapoznać się z ich ofertą. Z tego co wiem to mają wieloletnie doświadczenie i nawet reprezentują klientów podczas sporu sądowego.
Ailis
5 bieg
5 bieg
 
Posty: 821
Dołączył(a): 5 mar 2018, o 16:03
Model: opel
Rok produkcji: 0
Lokalizacja: Gdańsk

Postprzez armany22 » 28 cze 2021, o 20:00

Taką sprawę najlepiej skonsultować z odpowiednim prawnikiem. Od siebie mogę polecić ci sprawdzone Porady prawne online . Dzięki czemu szybko otrzymasz odpowiedź na swoje pytanie, bez wychodzenia z domu. Gwarantuję, że współpraca będzie udana.
armany22
5 bieg
5 bieg
 
Posty: 3293
Dołączył(a): 16 mar 2021, o 11:14
Model: audi
Silnik: 2.0
Rok produkcji: 2010
Lokalizacja: Rzeszów


Powrót do Off-topic

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 1 gość