Nie działa regulacja świateł

instalacje: silnika, oświetlenia, sterowanie elektryczne podzespołami itp.

Powrót do Elektryka

Postprzez Lul3K » 6 mar 2019, o 18:10

Dzisiaj zauważyłem że w moim volvo s40 II r.05 nie mogę ustawić poziomu świecenia świateł (brak reakcji na ruch pokrętłem) lewa lampa nie zareagowała wgl lecz prawa opadła na dół i przestała reagować. Dodam że prawa lampa jest od anglika (przełożyłem soczewkę z oryginalnej europejskiej lampy). Przypuszczam że spalił się bezpiecznik macie może pojęcie który odpowiada za regulacje świateł ?
Lul3K
na luzie
na luzie
 
Posty: 1
Dołączył(a): 6 mar 2019, o 18:02
Model: s40
Silnik: 1,6 D
Rok produkcji: 2005
Lokalizacja: MIŃSK MAZOWIECKI

Postprzez Olaprima » 6 kwi 2019, o 16:53

Wolę sama nie zajmować się takimi naprawami, jeśli się nie znam na tym. Znam namiary na świetny serwis http://www.xenon24.eu/ , w którym można zlecić diagnostykę i regenerację reflektorów. Lampy to dla mnie zbyt skomplikowana sprawa, a w tej firmie pracują fachowcy, na których zawsze można liczyć. Wykonują bardzo sprawnie swoje usługi i za rozsądną cenę. Najlepiej skontaktuj się z nimi.
Olaprima
1 bieg
1 bieg
 
Posty: 12
Dołączył(a): 7 maja 2018, o 18:23
Model: Hond
Rok produkcji: 0
Lokalizacja: Gdańsk

Postprzez koncla » 30 kwi 2019, o 21:31

dcfs
koncla
na luzie
na luzie
 
Posty: 2
Dołączył(a): 30 kwi 2019, o 21:31
Model: konc
Rok produkcji: 0
Lokalizacja: koncla

Postprzez Devil93 » 23 maja 2019, o 15:06

Z tego co wiem, to serwis AutoGamma http://www.reflektory.autogamma.pl/index.php/uslugi właśnie mógłby Ci na to spojrzeć i fachowo doradzić. W końcu fachowo zajmują się lampami i odbłyśnikami - ich czyszczeniem, regeneracją, albo też i ustawianiem. Nie wiem, ile za to wezmą, ale na pewno nie będzie to takie drogie, w tym to mogę Cię osobiście zapewnić.
Devil93
3 bieg
3 bieg
 
Posty: 184
Dołączył(a): 26 mar 2018, o 10:31
Model: c60
Rok produkcji: 0
Lokalizacja: Warszawa


Powrót do Elektryka

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 3 gości