Jaka wykładzina do biura

Podstawowe informacje, instrukcje obsługi, modele, silniki, wersje

Powrót do INFO

Postprzez Gucio16 » 29 lip 2018, o 18:41

bert napisał(a):Aktualnie jestem w trakcie remontu biura. Zastanawiam sie nad wykłądziną. Jaka wykładzinę konkretnie mozecie mi polecić? Czy lepiej jest położyc płytki?

Jak ty masz biuro to ja jestem święty turecki.
Gucio16
5 bieg
5 bieg

Model: S40
Silnik: D3
Rok produkcji: 2012

Postprzez Gabriopa » 13 kwi 2019, o 03:07

Wykładzina? Oj nie, to zły pomysł :/ Dużo lepiej postawić na przykład na parkiet drewniany. My w biurze mamy parkiet z http://www.hurtparkiet.pl/ i sprawdza się świetnie! :D Myślę, że to zdecydowanie lepsze wyjście niż wykładzina.
Gabriopa
na luzie
na luzie

Model: VW
Rok produkcji: 0

Postprzez caddymaster » 27 sie 2019, o 16:25

Ja u siebie w biurze założyłem parkiet drewniany i to była lepsza decyzja niż wykładzina. Łatwiejsze w utrzymaniu czystości, wydaje mi się, że również dłużej posłuży. Polecam wam również najlepszy grunt pod kleje do parkietów, desek podłogowych używałem go i na prawdę od lat nic się nie dzieje.
caddymaster
1 bieg
1 bieg

Model: V50

Postprzez Ola5 » 9 paź 2019, o 05:32

A sprawdzaliście stronę https://terdeals.com/pl/sklep/511/carpetforyou-pl ? Ostatnio widziałam tam fajną promocję, więc warto co jakiś czas zerkać, czy nie pojawiło się coś nowego. Kupując wykładzinę do biura warto poszukać korzystnej oferty. Firmy przy większych zamówieniach dają czasem spory rabat, więc moim zdaniem warto się tym zaintersować.
Ola5
2 bieg
2 bieg

Model: C70

Poprzednia strona

Powrót do INFO