Coś więcej poza podstawową edukacją

Ciekawe linki do stron o V50 S40 C70 oraz ogólnie o Volvo i motoryzacji

Powrót do Linki

Postprzez piopalo » 11 paź 2019, o 07:43

Hej, zastanawiam się ile osób z tego forum robi nadal coś jeszcze w kwestii edukacji? Czy ktoś z Was szkoli się, uczęszcza na dodatkowe kursy? Może studia podyplomowe? Ja właśnie zastanawiam się nad podyplomowymi studiami, tylko cena takiego wyboru nie należy do niskich. Zrobiłem po liceum, licencjat oraz kurs taki jak opisano tu. Czuję, że chciałbym zrobić coś jeszcze...Tylko skąd wziąć na to czas i pieniądze?
piopalo
na luzie
na luzie
 
Posty: 1
Dołączył(a): 11 paź 2019, o 07:40
Silnik: a
Rok produkcji: 1999
Lokalizacja: Żytniów

Postprzez karol4436767 » 16 paź 2019, o 06:03

Ja poczekam jak jakiś specjalista wypowie się w tym wątku.Taki już jestem.
karol4436767
na luzie
na luzie
 
Posty: 1
Dołączył(a): 16 paź 2019, o 06:02
Model: er33
Rok produkcji: 0
Lokalizacja: warszawa

Postprzez Maras30 » 2 kwi 2020, o 08:26

piopalo napisał(a):Hej, zastanawiam się ile osób z tego forum robi nadal coś jeszcze w kwestii edukacji? Czy ktoś z Was szkoli się, uczęszcza na dodatkowe kursy? Może studia podyplomowe?


Zamierzam zapisać się na studia podyplomowe na kierunek MBA https://studia-mba.pl/ w Warszawie. Mam z tymi studiami ścisłe plany rozwojowe, które w przyszłości doprowadzą mnie do upragnionego awansu. Wiem, że na takich studiach można też złapać sporo kontaktów biznesowych. Zanim podejmiesz decyzję, musisz się zastanowić co kolejne studia ci dadzą i jakie drzwi przed tobą otworzą.
Maras30
 

Postprzez RenataGot » 10 kwi 2020, o 11:57

Moim zdaniem jeśli ktoś naprawdę chce się rozwijać to zawsze znajdzie czas i możliwości by zdobywać nowe wykształcenie i umiejętności. Tym bardziej, że teraz wiele rzeczy można ze sobą pogodzić i nawet studiując dziennie, znajdziesz chwilę by gdzieś dorobić do studenckiego budżetu. A oferty studiów są naprawdę imponujące. Chociażby specjalność Kryminologia i kryminalistyka https://www.prawowroclaw.edu.pl/oferta/kryminologia-i-kryminalistyka/ które będąc dzieckiem kojarzyłam jedynie ze znanych seriali CSI, a teraz sama mogę stać się specjalistą tej dziedziny!
RenataGot
2 bieg
2 bieg
 
Posty: 53
Dołączył(a): 5 lut 2020, o 08:11
Model: v50
Silnik: 1,6
Rok produkcji: 2005
Lokalizacja: Gdańsk

Postprzez armany22 » 13 lis 2021, o 21:28

Niedawno sama skończyłam naukę w Profesja Edukacja i powiem wam, że wybór tej szkoły okazał się dla mnie strzałem w dziesiątkę. Zajęcia tutaj prowadzone są w bardzo miłej atmosferze i przede wszystkim nauczanie jest na wysokim poziomie.
armany22
5 bieg
5 bieg
 
Posty: 3217
Dołączył(a): 16 mar 2021, o 11:14
Model: audi
Silnik: 2.0
Rok produkcji: 2010
Lokalizacja: Rzeszów

Postprzez lissa » 20 lis 2021, o 18:39

Ważne jest to, aby zdać wszelkie egzaminy końcowe, które stanowią przepustkę do kolejnej szkoły. Jak chodzi o odpowiednie przygotowanie się do egzaminu ósmoklasistów, to tutaj https://www.nowaera.pl/egzaminosmoklasisty możecie sobie sprawdzić - jak właściwie się przygotować? Możecie nawet znaleźć cenne materiały edukacyjne.
lissa
5 bieg
5 bieg
 
Posty: 885
Dołączył(a): 27 gru 2018, o 09:22
Model: opel
Silnik: 1.8
Rok produkcji: 2008
Lokalizacja: Poznań

Postprzez aleks01 » 20 gru 2021, o 17:06

Możecie pomyśleć o różnych dodatkowych zajęć, a dzisiaj jest z czego wybierać, bo mamy wiele możliwości. Chociażby tutaj https://akademiarysunku.pl/kurs-rysunku ... -internet/ możecie sobie sprawdzić, jak wyglądają online lekcje rysunku dla dzieci. Myślę, że niektórych z was zainteresuje ta opcja.
aleks01
5 bieg
5 bieg
 
Posty: 610
Dołączył(a): 17 gru 2020, o 12:56
Model: v50
Rok produkcji: 0
Lokalizacja: Poznań

Postprzez Magiczna » 13 sty 2022, o 09:43

Wszystko, co wykracza, poza podstawą edukacje jest na plus. Każdy ma pewnie inne zdanie na temat tego, co to powinno być. Ja razem z partnerem i dzieciakami postawiliśmy na naukę niemieckiego online, bo taka właśnie forma najbardziej nam odpowiada, choćby ze względu na to, że nie krępuje nas miejsce, z którego uczestniczymy w zajęciach. Jeśli chcielibyście polecenie konkretnej szkoły językowej, to my uczymy się w szkole Structura https://structura.pl/intensywne/ i bardzo, bardzo polecamy, ze względu na metody nauczania, jak i na wspaniałych lektorów. :)
Magiczna
3 bieg
3 bieg
 
Posty: 114
Dołączył(a): 26 cze 2021, o 22:52
Model: C30
Rok produkcji: 0
Lokalizacja: Poznań

Postprzez Kisiel » 31 sty 2022, o 19:59

Jeśli chodzi o różnego rodzaju kursy i szkolenia, to moim zdaniem jak najbardziej warto je robić i tym samym polepszać swoje kompetencje w różnych dziedzinach. Czy wiecie, że na przykład w Human Skills można odbyć bardzo fajne i przydatne szkolenie z komunikacji? Kto z Was chciałby się na takie szkolenie zapisać?
Kisiel
5 bieg
5 bieg
 
Posty: 753
Dołączył(a): 20 cze 2021, o 15:29
Model: s40
Rok produkcji: 0
Lokalizacja: Poznań

Postprzez Urewatka78 » 16 lut 2022, o 06:49

W szkole wyższej jest tylko ciężej, dlatego warto pomyśleć o skorzystaniu z pisanie prac pedagogika , które znacznie ułatwi zdawanie ciężkich zadań polecanych nam przez naszych profesorów.
Urewatka78
na luzie
na luzie
 
Posty: 4
Dołączył(a): 16 lut 2022, o 06:43
Model: Mode
Silnik: 23
Rok produkcji: 1999
Lokalizacja: Katowice

Następna strona

Powrót do Linki

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 5 gości