wieczna młodość

Rozmowy o wszystkim co nie związane z klubem

Powrót do Off-topic

Postprzez misi3k » 9 paź 2019, o 13:17

wiele przeżyłam w życiu, dużo paliłam papierosów i nadużywałam alkohol... odbiło się to na moim wyglądzie, wyglądam na dużo starszą... w końcu postanowiłam działać! wykupiłam kilka zabiegów w komorze hiperbarycznej Atamed w celu poprawienia swojej urody ! Bardzo mi pomogły, moja skóra stała się jaśniejsza, gładsza i lepiej nawilżona :D dodatkowo duża ilość tlenu zapobiega przedwczesnym objawom starzenia - polecam!
misi3k
3 bieg
3 bieg
 
Posty: 100
Dołączył(a): 22 lut 2017, o 14:08
Model: v50
Rok produkcji: 0
Lokalizacja: wawa

Postprzez Hyriev32 » 9 paź 2019, o 20:02

Warto dbać o swój wygląd.
_
plakaty motywy roślinne
Hyriev32
na luzie
na luzie
 
Posty: 1
Dołączył(a): 9 paź 2019, o 19:51
Model: Opel
Rok produkcji: 0
Lokalizacja: Polska

Postprzez kajmanka » 14 paź 2019, o 20:04

ja regulanie korzystam z roznych zabiegow medycyny estetycznej :) jak sie da, to trzeba naturze pomagac :) mialam sporo kompleksow a teraz w koncu czuje sie swietnie w swoim ciele, polecam Dermed w Krakowie, rewelacyjni specjalisci, potrafia zdzialac cuda!
kajmanka
1 bieg
1 bieg
 
Posty: 12
Dołączył(a): 30 sie 2019, o 20:41
Model: xc60
Rok produkcji: 0
Lokalizacja: Katowice

Postprzez Nielatający » 30 paź 2019, o 17:35

wieczna młodość to stan umysłu. Nie przestajemy się bawić przez to, że się starzejemy, a starzejemy się przez to, że przestajemy się bawić. Czy jakoś tak :)
Prolesan Pure
Nielatający
2 bieg
2 bieg
 
Posty: 26
Dołączył(a): 4 lip 2019, o 13:57
Model: V4
Rok produkcji: 0
Lokalizacja: Bydgoszcz

Postprzez amani » 31 paź 2019, o 14:17

Szkoda, że tak mało osób o tym nie wie i korzysta z używek w dalszym stopniu.
Avatar użytkownika
amani
na luzie
na luzie
 
Posty: 4
Dołączył(a): 31 paź 2019, o 14:12
Lokalizacja: Warszawa
Model: C30
Rok produkcji: 0
Lokalizacja: Warszawa

Postprzez Ingrid » 5 lut 2020, o 20:04

Pewnie że dużo zalezy od naszego umysłu. Wyglądamy młodo, jeśli czujemy się młodo! To najważniejsza zasada. Choć z drugiej strony wiadomo ze czas robi swoje i albo ktoś sie z tym godzi albo nie. Kwestia pielegnacji - regularnej! to kolejna rzecz. Jeśli sie o sibie dba na co dzień, a od czasu do czasu pójdzie sie na zabieg odświeżajacy czy to peeling czy Retinol Anti Age nie ma siły zeby nie czuć sie pewnie w swojej skórze. Nikt nie mówi przeciez o tym ze trzeba korzystac z chirurgicznych metod. Są chocby wlasnie i zabiegi odmladzajace - delikatne, ujedrniajace skore jak tutaj w atelier urody https://aturody.pl/ dmładzające z najwyższą możliwą koncentracją wit. A. to wplywa na elastycznosc i przesuszenia cery, pozwalając zachowac jej świeży i zdrowy wygląd
Ingrid
2 bieg
2 bieg
 
Posty: 99
Dołączył(a): 4 sty 2018, o 22:28
Model: 266
Rok produkcji: 0
Lokalizacja: Bydgoszcz

Postprzez nadine » 11 lut 2020, o 17:55

Żeby być wiecznie młodym to nie ma rady, trzeba się chirurgicznie poprawiać, ja też tak robię i polecam, czuję się dzięki temu znacznie lepiej w moim ciele. Zabiegi wykonywane są laserem chirurgicznym od https://shar-pol.pl/produkty/urzadzenia ... chirurgii/ i fają bardzo dobre efekty. Liftingi, liposukcje, poprawa skóry, jest wiele opcji.
nadine
5 bieg
5 bieg
 
Posty: 1575
Dołączył(a): 15 sty 2020, o 18:35
Model: V50
Rok produkcji: 0
Lokalizacja: Sosnowiec

Postprzez haman » 13 lut 2020, o 08:51

myślę, że bycie wiecznie młodym nie jest możliwe
haman
na luzie
na luzie
 
Posty: 4
Dołączył(a): 13 lut 2020, o 08:50
Model: asd
Rok produkcji: 0
Lokalizacja: asd

Postprzez pukla123 » 18 kwi 2020, o 17:29

Dla mnie sposobem na utrzymanie młodości to są zabiegi w profesjonalnych gabinetach, są bardzo skuteczne, dają szybki, długotrwały efekt. Teraz robiłam usuwanie przebarwień Lubliniec w Esticlinic i bardzo jestem zadowolona, zresztą jak zawsze. To jeden z lepszych gabinetów w jakich bylam
pukla123
2 bieg
2 bieg
 
Posty: 69
Dołączył(a): 23 wrz 2019, o 09:27
Model: opel
Rok produkcji: 0
Lokalizacja: tarnów

Postprzez frytka » 30 cze 2020, o 20:12

zabiegi sa fajne ale niestety nie tanie.. dlatego ja wole uzywac kosmetykow zanim zdecyduje sie na cos bardziej radykalnego.. np uzywam kremu przeciwzmarszczkowego z serii red ginseng z bielendy niz jakies kwasy czy botoksy
frytka
2 bieg
2 bieg
 
Posty: 33
Dołączył(a): 3 sty 2020, o 16:08
Model: s40
Rok produkcji: 0
Lokalizacja: warszawa

Następna strona

Powrót do Off-topic

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: luigi32 i 3 gości