reklama

Ogólna dyskusja o Volvo, motoryzacji i nie tylko

Powrót do Ogólne

Postprzez Arteszo » 5 gru 2019, o 13:38

hej, jaki rodzaj reklamy zewnętrznej waszym zdaniem jest najlepszy? ja uważam, że http://reklama-efekt.pl/ pozdrawiam :)
Arteszo
na luzie
na luzie
 
Posty: 2
Dołączył(a): 8 paź 2018, o 07:09
Model: S40
Rok produkcji: 0
Lokalizacja: Kraków

Postprzez lissa » 13 gru 2019, o 18:11

Jest mnóstwo ciekawych rozwiązań. Także wszystko zależy od was. Wiesz tak sobie myślę, że przecież i nawet przydać się może pomoc profesjonalnego fotografa w tym zakresie. No, bo załóżmy że chcecie sprzedać mieszkanie. Tutaj sprawdzi się najlepiej fotografia wnętrz. Dzięki niej wydobędziecie najpiękniejsze detale, cechy danej nieruchomości.
lissa
5 bieg
5 bieg
 
Posty: 885
Dołączył(a): 27 gru 2018, o 09:22
Model: opel
Silnik: 1.8
Rok produkcji: 2008
Lokalizacja: Poznań

Postprzez kamiladww » 8 sty 2020, o 22:02

A korzystaliście może z Telemarketingu i call Center do generowania leadów a co za tym idzie do reklamy swojej firmy więcej na ten temat można poczytać na https://hotlead.pl/generowanie-leadow-s ... ll-center/. Muszę przyznać że jest to bardzo skuteczna metoda na pozyskiwanie klientów.
kamiladww
2 bieg
2 bieg
 
Posty: 34
Dołączył(a): 28 cze 2018, o 15:14
Model: opel
Silnik: 1,6
Rok produkcji: 2012
Lokalizacja: Jodłówka

Postprzez kontt » 13 sty 2020, o 19:50

masz racje też tak uwazm fajan jest
kontt
1 bieg
1 bieg
 
Posty: 5
Dołączył(a): 13 sty 2020, o 19:39
Model: boss
Rok produkcji: 0
Lokalizacja: tarnów

Postprzez sikora88 » 14 sty 2020, o 15:19

Ja ostatnio szukałam drukarni z szeroką ofertą bo chcę zacząć promować firmę na rynku lokalnym. Przejrzałam sporo ofert i najbardziej odpowiada mi oferta tej drukarni https://www.diamond-druk.pl . Ma ona własne studio graficzne, bardzo rozbudowaną ofertę i konkurencyjne ceny. Przy dużych zamówienia można liczyć na konkretne rabaty. Poza tym dostawa na terenie kraju jest darmowa.
sikora88
4 bieg
4 bieg
 
Posty: 283
Dołączył(a): 29 paź 2019, o 09:35
Model: V50
Rok produkcji: 0
Lokalizacja: Warszawa

Postprzez centka » 17 sty 2020, o 15:00

Myślę, że we własnej działalności reklama to podstawa sukcesu. Wiele osób na przykład nagrywa prezentacje, czyli filmy które mówią o tym czym się zajmujemy. Myślę, że to dobry pomysł, ale trzeba znaleźć profesjonalnego kamerzystę. Warto zapoznać się z ofertą dostępną tutaj. Bez względu na to jaką branżą się zajmujemy możemy nagrać taki film. Później można go udostępnić na przykład na naszej stronie, albo na fanpage'u. Moim zdaniem to ciekawy pomysł na promocję swojej działalnośći i na pewno przemówi do szerokiego grona odbiorców. Każdy przecież lubi oglądać filmy.
centka
1 bieg
1 bieg
 
Posty: 20
Dołączył(a): 2 sty 2020, o 17:01
Model: 366
Silnik: 36
Rok produkcji: 1999
Lokalizacja: dhdhd




Postprzez walnut » 8 paź 2021, o 01:18

audiobookkeepercottageneteyesvisioneyesvisionsfactoringfeefilmzonesgadwallgaffertapegageboardgagrulegallductgalvanometricgangforemangangwayplatformgarbagechutegardeningleavegascauterygashbucketgasreturngatedsweepgaugemodelgaussianfiltergearpitchdiameter
geartreatinggeneralizedanalysisgeneralprovisionsgeophysicalprobegeriatricnursegetintoaflapgetthebouncehabeascorpushabituatehackedbolthackworkerhadronicannihilationhaemagglutininhailsquallhairyspherehalforderfringehalfsiblingshallofresidencehaltstatehandcodinghandportedheadhandradarhandsfreetelephone
hangonparthaphazardwindinghardalloyteethhardasironhardenedconcreteharmonicinteractionhartlaubgoosehatchholddownhaveafinetimehazardousatmosphereheadregulatorheartofgoldheatageingresistanceheatinggasheavydutymetalcuttingjacketedwalljapanesecedarjibtypecranejobabandonmentjobstressjogformationjointcapsulejointsealingmaterial
journallubricatorjuicecatcherjunctionofchannelsjusticiablehomicidejuxtapositiontwinkaposidiseasekeepagoodoffingkeepsmthinhandkentishglorykerbweightkerrrotationkeymanassurancekeyserumkickplatekillthefattedcalfkilowattsecondkingweakfishkinozoneskleinbottlekneejointknifesethouseknockonatomknowledgestate
kondoferromagnetlabeledgraphlaborracketlabourearningslabourleasinglaburnumtreelacingcourselacrimalpointlactogenicfactorlacunarycoefficientladletreatedironlaggingloadlaissezallerlambdatransitionlaminatedmateriallammasshootlamphouselancecorporallancingdielandingdoorlandmarksensorlandreformlanduseratio
languagelaboratorylargeheartlasercalibrationlaserlenslaserpulselatereventlatrinesergeantlayaboutleadcoatingleadingfirmlearningcurveleavewordmachinesensiblemagneticequatormagnetotelluricfieldmailinghousemajorconcernmammasdarlingmanagerialstaffmanipulatinghandmanualchokemedinfobooksmp3lists
nameresolutionnaphtheneseriesnarrowmouthednationalcensusnaturalfunctornavelseedneatplasternecroticcariesnegativefibrationneighbouringrightsobjectmoduleobservationballoonobstructivepatentoceanminingoctupolephononofflinesystemoffsetholderolibanumresinoidonesticketpackedspherespagingterminalpalatinebonespalmberry
papercoatingparaconvexgroupparasolmonoplaneparkingbrakepartfamilypartialmajorantquadruplewormqualityboosterquasimoneyquenchedsparkquodrecuperetrabbetledgeradialchaserradiationestimatorrailwaybridgerandomcolorationrapidgrowthrattlesnakemasterreachthroughregionreadingmagnifierrearchainrecessionconerecordedassignment
rectifiersubstationredemptionvaluereducingflangereferenceantigenregeneratedproteinreinvestmentplansafedrillingsagprofilesalestypeleasesamplingintervalsatellitehydrologyscarcecommodityscrapermatscrewingunitseawaterpumpsecondaryblocksecularclergyseismicefficiencyselectivediffusersemiasphalticfluxsemifinishmachiningspicetradespysale
stunguntacticaldiametertailstockcentertamecurvetapecorrectiontappingchucktaskreasoningtechnicalgradetelangiectaticlipomatelescopicdampertemperateclimatetemperedmeasuretenementbuildingtuchkasultramaficrockultraviolettesting
walnut
5 bieg
5 bieg
 
Posty: 497329
Dołączył(a): 19 gru 2020, o 08:02
Model: Pass
Rok produkcji: 0
Lokalizacja: GEO

Następna strona

Powrót do Ogólne

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 30 gości