Na jakich instrumentach muzycznych gracie

Tematy, które nie pasują do powyższych kategorii

Powrót do Inne

Postprzez gwik » 2 sty 2020, o 13:22

I jaką muzykę lubicie?
Avatar użytkownika
gwik
4 bieg
4 bieg
 
Posty: 435
Dołączył(a): 19 sie 2016, o 09:08
Model: 33
Rok produkcji: 0
Lokalizacja: Warszawa

Postprzez stek » 3 sty 2020, o 09:19

Gram na gitarze, ostatnio zacząlem naukę gry na perkusji. Na początku nie jest tak prosto i trzeba przeznaczyć dużo czasu na ćwiczenia Jesli chcesz zacząć to tutaj jest dobry komis muzyczny - możesz kupić sobie tam instrument w dobrej cenie.

Przynajmniej na początku warto uczyć się gry z nauczycielem.

Jesli chodzi o muzykę nie pogradze dobrym Heavy Metalem... lubie takze posłuchać Thrash'u... dobrego hardrocka rówież...
Z polskich zespół lubię KAT'a oraz TURBO... na koncercie KAT'a nawet miałem zaszczyt być...
Z kapel zagraniczych lubię Iron Maiden (byłem na dwóch koncertach), Black Sabbath (z ozzem na pokładzie), Metallice (do czarnego albumy włącznie bez Kill 'em All), Deep Purple, Led Zeppelin... także posłucham Brusa Dicinsona...
stek
4 bieg
4 bieg
 
Posty: 290
Dołączył(a): 12 lut 2016, o 06:48
Model: 50
Rok produkcji: 0
Lokalizacja: warszawa

Postprzez Andrzej334 » 20 sty 2020, o 14:13

Ja kiedyś grałem na fortepianie,ale z tego zrezygnowałem.Teraz już nie gram na niczym.
Andrzej334
na luzie
na luzie
 
Posty: 3
Dołączył(a): 20 sty 2020, o 14:11
Model: er3
Rok produkcji: 0
Lokalizacja: warszawa

Postprzez loraa » 13 wrz 2021, o 17:32

Ja mam zamiar w najbliższym czasie nauczyć się grać na gitarze ale jeszcze właśnie muszę sobie taką gitarę kupić. Zresztą po przeczytaniu artykułu https://di.com.pl/warto-kupic-dobra-git ... auki-66551 wiem dokładnie, że gitara klasyczna profesjonalna będzie jak dla mnie wyborem na lata. Mam nadzieję, że również szybko nauczę się na niej grać.
loraa
5 bieg
5 bieg
 
Posty: 1192
Dołączył(a): 17 sty 2020, o 06:01
Model: boss
Rok produkcji: 0
Lokalizacja: tarnów

Postprzez Ailis » 20 gru 2021, o 22:36

Wiecie co, jeśli chodzi o mnie, to ja od jakiegoś czasu uczę się grać na ukulele. Swój sprzęt udało mi się zamówić w całkiem dobrej cenie na stronie tego sklepu https://www.musicexpress.pl , więc jeżeli będziecie poszukiwać tego typu produktów, to koniecznie sobie tam zajrzyjcie. Mają tam naprawdę wysokiej jakości instrumenty muzyczne w całkiem dobrych cenach.
Ailis
5 bieg
5 bieg
 
Posty: 814
Dołączył(a): 5 mar 2018, o 16:03
Model: opel
Rok produkcji: 0
Lokalizacja: Gdańsk

Postprzez Devil93 » 20 gru 2022, o 09:44

Ja na żadnym niestety, nie mam do tego drygu, ale cieszę się, że moje dziecko zaczęło się tym interesować. Dlatego ja chcę je wspomóc i zerkam na to, czy takie https://dzwiekowa.pl/space/bystrzycka-69/ miejsca są odpowiednie, żeby mogło poćwiczyć. Mieszkając w bloku, nie możemy sobie pozwolić na hałasy.
Devil93
3 bieg
3 bieg
 
Posty: 184
Dołączył(a): 26 mar 2018, o 10:31
Model: c60
Rok produkcji: 0
Lokalizacja: Warszawa

Postprzez jony26 » 20 lut 2023, o 16:35

Chciałbym Wam polecić sprawdzić stronę https://www.musicaudio.pl/gitary-elektryczne/ , na której znajdziecie ofertę sklepu muzycznego MusicAudio, w której ofercie znajdziecie instrumenty klawiszowe, gitary, nagłośnienie i wiele więcej. Jeżeli jesteście zainteresowani ich ofertą, to wszelkie informacje znajdziecie na stronie.
jony26
5 bieg
5 bieg
 
Posty: 825
Dołączył(a): 22 sie 2017, o 09:42
Model: fx50
Rok produkcji: 0
Lokalizacja: warszawa

Postprzez lissa » 1 sie 2023, o 08:32

Dobrze - to sprawę tego, kto na czym gra mamy wyjaśnioną... A powiedzcie mi gdzie w ogóle trenujecie? Czy u siebie w domu? Czy może macie jakiś lokal wynajęty? Jak chodzi o mnie, to miałam słabe możliwości, aby organizować spotkania z grupą u siebie w domu, ale ostatnio znalazłam sale prób Dźwiękówa wrocław tęczowa i chcę postawić na to miejsce.
lissa
5 bieg
5 bieg
 
Posty: 888
Dołączył(a): 27 gru 2018, o 09:22
Model: opel
Silnik: 1.8
Rok produkcji: 2008
Lokalizacja: Poznań


Powrót do Inne

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 5 gości