nowa sypialnia

Rozmowy o wszystkim co nie związane z klubem

Powrót do Off-topic

Postprzez avene » 19 lis 2019, o 08:39

Dzień dobry - jak się Wam dzisiaj spało?
Bo mi nie najlepiej, dlatego postanowiłam wywalić łóżko i wszystkie inne sprzęty - jak tylko załatwię sobie nowe. Może znacie kogoś, kto mógłby mi zaprojektować i wykonać całkowicie unikalne meble, których nie znajdzie się w żadnym katalogu :roll: :?: Najbardziej interesuje mnie Kraków oraz najbliższe okolice, wygooglałam już sobie parę firm, które teoretycznie spełniałyby moje wymagania. Ale jeśli polecicie jeszcze kogoś, to na pewno mi nie zaszkodzi - zawsze lepiej mieć większy wybór niż mniejszy :ugeek:
avene
na luzie
na luzie
 
Posty: 2
Dołączył(a): 5 sie 2019, o 07:41
Model: v40
Silnik: 1,9
Rok produkcji: 2006
Lokalizacja: warszawa

Postprzez sap220 » 5 gru 2019, o 13:37

Zainwestuj w porządny materac, to ważne aby dobrać odpowiedni materac.
sap220
na luzie
na luzie
 
Posty: 3
Dołączył(a): 5 gru 2019, o 13:26
Model: v50
Rok produkcji: 0
Lokalizacja: warszawa

Postprzez Merul15 » 7 gru 2019, o 13:42

Może niekoniecznie musisz wywalać wszystkie rzeczy... spróbuj znaleźć co sprawiło, że źle Ci się śpi, bo to mogą nawet nie być rzeczy i je wszystkie wymienisz a nie będzie efektu :(
Merul15
na luzie
na luzie
 
Posty: 1
Dołączył(a): 7 gru 2019, o 13:10
Model: hjk
Rok produkcji: 0
Lokalizacja: hulahop

Postprzez konarkonrad » 7 gru 2019, o 16:00

Ja poszukuję nowego materaca do sypialni, ale nie wiem na jaki się zdecydować
konarkonrad
na luzie
na luzie
 
Posty: 4
Dołączył(a): 7 gru 2019, o 15:56
Model: V40
Rok produkcji: 0
Lokalizacja: Warszawa

Postprzez BecikowiczekTa » 2 sty 2020, o 13:57

Jak nowa sypialnia to na pewno nie może zabraknąć nowego łóżka do sypialni. Moim zdaniem warto zainwestować trochę więcej pieniędzy właśnie w takie łóżko lepszej jakości. Nasz kręgosłup i jakość snu na pewno nam podziękują i się poprawią. Ostatnio znalazłem kilka ciekawych ofert na https://mks-meble.pl/lozka-do-sypialni-c-8_56.html. Wydaje mi się, że warto się tym zainteresować.
BecikowiczekTa
na luzie
na luzie
 
Posty: 4
Dołączył(a): 1 sty 2020, o 14:55
Model: v50
Rok produkcji: 0
Lokalizacja: Sopot

Postprzez michalmlot » 2 sty 2020, o 22:02

Przenoszę sypialnię do innego pokoju, więc mogę ją od nowa zaarażować
michalmlot
na luzie
na luzie
 
Posty: 4
Dołączył(a): 2 sty 2020, o 22:00
Model: V40
Rok produkcji: 0
Lokalizacja: Warszawa

Postprzez arek33332 » 14 sty 2020, o 10:25

Sam ostatnio z małżonką zastanawiamy się jaką sypialnię kupimy.To nie jest taki łatwy wybór.
arek33332
na luzie
na luzie
 
Posty: 3
Dołączył(a): 14 sty 2020, o 10:23
Model: er3
Rok produkcji: 0
Lokalizacja: warszawa

Postprzez kita15 » 23 sty 2020, o 20:01

Zadbaj o to, aby była przytulna, ciepła i pełna niespodzianek. Wybierz jedną z lamp dostępnych na https://www.sklep.alejakwiatowa.pl/76-l ... mpki-nocne które sprawią, że poczujesz przecudowną atmosferę, a także będziesz mieć chwilę relaksu w najpiękniejszym miejscu.
kita15
4 bieg
4 bieg
 
Posty: 314
Dołączył(a): 27 lut 2019, o 11:24
Model: S40
Rok produkcji: 0
Lokalizacja: Wrocław

Postprzez Nanaz » 27 cze 2020, o 17:19

sap220 napisał(a):Zainwestuj w porządny materac, to ważne aby dobrać odpowiedni materac.


Planując zakup materaca trzeba podjąć kilka decyzji. Począwszy od rozmiaru, poprzez rodzaj, aż do poziomu twardości. Dość ciekawą opcją są nowoczesne materace dwustronne https://godre.pl/blog/materac-dwustronny które, mogą mieć np. jednakową twardość po obu stronach lub dwie różne. Taki funkcjonalny produkt z pewnością zapewni wielu osobom doskonałe warunki podczas wypoczynku, a także będzie stanowić idealną podporę dla pleców.
Nanaz
na luzie
na luzie
 
Posty: 3
Dołączył(a): 28 gru 2017, o 16:46
Model: c30
Rok produkcji: 0
Lokalizacja: Poznań

Postprzez grayson » 29 cze 2020, o 12:06

Pod stwierdzeniem łóżko jednoosobowe z materacem mogą kryć się dwa różne rozwiązania. Wszystko zależy od tego, ile mamy miejsca do dyspozycji oraz czego tak naprawdę oczekujemy. Małe pomieszczenie będzie wymagało umieszczenia w nim jak najmniejszego łóżka, które charakteryzuje się zazwyczaj wymiarami 70x200 cm. W sieci znalazłam te łóżka z Warszawy, co myślicie https://senpo.pl/nasze-salony/senpo-warszawa-domoteka/?
Avatar użytkownika
grayson
na luzie
na luzie
 
Posty: 4
Dołączył(a): 29 cze 2020, o 12:04
Lokalizacja: Warszawa
Model: C30
Rok produkcji: 0
Lokalizacja: Warszawa

Następna strona

Powrót do Off-topic

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 1 gość