Pomysł na prezent

Rozmowy o wszystkim co nie związane z klubem

Powrót do Off-topic

Postprzez berneice18 » 29 lis 2019, o 17:06

Jestem już z moich chłopakiem 8 lat i zdecydowałam się w te Święta sprawić mojemu ukochanemu wyjazd. Nie byle jaki wyjazd bo lot na Islandię. Chcę spędzić niesamowite chwile pod zorzą polarną :)
Avatar użytkownika
berneice18
na luzie
na luzie
 
Posty: 1
Dołączył(a): 29 lis 2019, o 17:04
Lokalizacja: Wrocław
Model: C30
Rok produkcji: 0
Lokalizacja: Wrocław

Postprzez tomasz2221 » 2 gru 2019, o 08:24

Ja swojej mamie ostatnio na prezent kupiłem kosmetyki. Uwazam że jest to dobre rozwiazanie ponieważ każdy używa kosmetyków. Zawsze jest z nich zadowolona a że wiem jakich używa to zawsze trafie na takie jakie potrzebuje. Zamawiam je na stronie dermalogica.pl i zdecydowanie polecam tą stronę poniewaz jest na niej duży wybór kosmetyków więc na pewno znajdziecie coś dla siebie.
tomasz2221
2 bieg
2 bieg
 
Posty: 35
Dołączył(a): 18 lip 2019, o 06:19
Model: er3
Rok produkcji: 0
Lokalizacja: warszawa

Postprzez mareczek123 » 3 gru 2019, o 10:48

Jednym z lepszych prezentów może być po prostu zrobienie przelewu np. W postaci funtów do Polski na złotówki
mareczek123
na luzie
na luzie
 
Posty: 3
Dołączył(a): 3 gru 2019, o 10:31
Model: v40
Silnik: 1.9
Rok produkcji: 1990
Lokalizacja: Marki

Postprzez pukla123 » 24 sty 2020, o 12:52

annwi napisał(a):Pierścionek prezentuje się bardzo ładnie! Pytanie tylko czy Wasza babcia nie faktycznie chodzi w biżuterii? Bo moja ma mnóstwo przepięknej biżuterii jednak już nie zakłada jej, chyba że są jakieś ważne wydarzenia - jednak wiem, że nie byłaby zadowolona gdybym podarowała jej pierścionek czy kolczyki. Ja zazwyczaj swojej babci kupuje ciekawe albumy, książki, daje jej także zdjęcia jakie udało mi się zrobić w danym roku - bardzo lubi oglądać miejsca, w których ja byłam :D a jeszcze uwielbia ciepłe skarpetki i swetry. A skoro pytanie dotyczy prezentów to i ja mam kłopot - jaki buty letnie męskie kupić dla swojego chłopaka - https://skora24.pl/274-buty-letnie-meskie? Pytam bo chciałąm mu kupić pare ważnych rzeczy na wyjazd, w planach jest jeszcze kapelusz, spodenki no i właśnie buty :D




ja dla męża na prezent zamawiałam kosmetyki LaCarter oraz https://lacarter.pl/kartacze-do-brody/ Ta marka stawia na wysoką jakość i naturalne pochodzenie składników, dlatego tez nie znajdziecie w nich parabenów, barwników syntetycznych. Są niesamowite, bardzo mu do gustu przypadły.
pukla123
2 bieg
2 bieg
 
Posty: 69
Dołączył(a): 23 wrz 2019, o 09:27
Model: opel
Rok produkcji: 0
Lokalizacja: tarnów

Postprzez RadoSlawY » 26 sty 2020, o 07:46

Mój brat już za trzy tygodnie ma swoje 25 urodziny, a ja nie mam jeszcze żadnego konkretnego pomysłu na prezent. Dość poważnie zastanawiałem się, żeby kupić mu glany z https://takt-rybnik.pl/pl/c/GLANY/3505. Wiem, że bardzo lubi chodzić w takich butach, a jego poprzednia para, którą kupił już dobre kilka lat temu się rozwaliła. Myślicie, że ucieszy się z takiego prezentu?
RadoSlawY
na luzie
na luzie
 
Posty: 4
Dołączył(a): 25 sty 2020, o 19:02
Model: v50
Rok produkcji: 0
Lokalizacja: Sopot

Postprzez basel » 27 sty 2020, o 09:47

myślę, że najlepszym prezentem są kosmetyki po prostu
basel
na luzie
na luzie
 
Posty: 4
Dołączył(a): 27 sty 2020, o 09:45
Model: asd
Rok produkcji: 0
Lokalizacja: asd

Postprzez grzep » 28 sty 2020, o 09:38

gdzie kupię dobre kosmetyki na prezent, wiecie może?
grzep
na luzie
na luzie
 
Posty: 4
Dołączył(a): 28 sty 2020, o 09:28
Model: asd
Rok produkcji: 0
Lokalizacja: asdas

Postprzez modenna » 29 sty 2020, o 14:46

Z prezentami dla babć zawsze jest ten problem, że seniorzy nie do końca podzielają gusta współczesnej "młodzieży". A jak się widuje tylko od święta, to ciężko prawidłowo rozpoznać potrzeby i marzenia bliskich osób...
W tym roku swoim babciom sprezentowałam drobną biżuterię: wybrałam im po różnym naszyjniku z https://astyle.pl/bizuteria-damska/naszyjniki-damskie. Ładne, uniwersalne, za akceptowalne pieniądze. Oficjalnie się ucieszyły - i to jest najważniejsze!
modenna
na luzie
na luzie
 
Posty: 2
Dołączył(a): 6 wrz 2019, o 13:03
Model: v40
Silnik: 1,9
Rok produkcji: 2006
Lokalizacja: warszawa

Postprzez jakub3332666 » 25 lut 2020, o 07:25

Ja ostatnio mojemu dziadkowi kupiłem rewelacyjny prezent.Z tego prezentu było po prostu bardzo zadowolony.
jakub3332666
na luzie
na luzie
 
Posty: 3
Dołączył(a): 25 lut 2020, o 07:22
Model: er3
Rok produkcji: 0
Lokalizacja: warszawa

Postprzez dickinson8 » 26 lut 2020, o 17:25

Zastanawiam się właśnie nad jakimś praktycznym prezentem dla babci i dziadka, co powiecie na ciepłe, wełniane kapcie? Na pewno przydadzą się starszym osobom.
dickinson8
na luzie
na luzie
 
Posty: 2
Dołączył(a): 26 lut 2020, o 17:20
Lokalizacja: Rzeszów
Model: V50
Rok produkcji: 0
Lokalizacja: Bydgoszcz

Poprzednia stronaNastępna strona

Powrót do Off-topic

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 4 gości