Nowy akumulator

instalacje: silnika, oświetlenia, sterowanie elektryczne podzespołami itp.

Powrót do Elektryka

Postprzez Chitin » 19 lip 2019, o 12:03

Czy możecie mi powiedzieć, na pewno ktoś z was się orientuje, gdzie mogę dostać dobry nowy akumulator? Stary już niezbyt sie nadaje i czas najwyższy go wymienić. Może polecicie mi coś dobrego i niedrogiego?
Chitin
4 bieg
4 bieg
 
Posty: 338
Dołączył(a): 14 sie 2017, o 20:07
Model: sdfd
Rok produkcji: 0
Lokalizacja: warsza

Postprzez jony26 » 19 lip 2019, o 13:02

Jeśli chodzi o dobrej jakości części do samochodów, oczywiście jeśli posiadasz auto marki Skoda, Seat, czy VW to moim zdaniem najlepszym wyborem będzie kupować cześci w Economy-parts. Ja kupuje u nich już jakiś czas i na prawdę uważam, że maja świetną jakościowo ofertę
jony26
5 bieg
5 bieg
 
Posty: 825
Dołączył(a): 22 sie 2017, o 09:42
Model: fx50
Rok produkcji: 0
Lokalizacja: warszawa

Postprzez Chitin » 19 lip 2019, o 13:28

Jeżdżę Skoda Superb, więc nie będzie problemów z marką. Jeśli mówisz, że mają na prawdę dobre cześci i w korzystnych cenach to na pewno sprawdzę ich ofertę. Wielkie dzięki za pomoc
Chitin
4 bieg
4 bieg
 
Posty: 338
Dołączył(a): 14 sie 2017, o 20:07
Model: sdfd
Rok produkcji: 0
Lokalizacja: warsza

Postprzez jony26 » 19 lip 2019, o 13:29

Nie ma za co, moim zdaniem będziesz zadowolony z produktów jakie mają do zaoferowania. Ja kupuje u nich już jakis czas części do swojego samochodu i jeszcze nie miałem z nimi problemu. W razie czego podaję Ci tez do nich link https://economy-parts.pl/ . Mam nadzieję, że sie przyda
jony26
5 bieg
5 bieg
 
Posty: 825
Dołączył(a): 22 sie 2017, o 09:42
Model: fx50
Rok produkcji: 0
Lokalizacja: warszawa

Postprzez bradleybrown » 24 lut 2020, o 20:16

Chitin napisał(a):Czy możecie mi powiedzieć, na pewno ktoś z was się orientuje, gdzie mogę dostać dobry nowy akumulator? Stary już niezbyt sie nadaje i czas najwyższy go wymienić. Może polecicie mi coś dobrego i niedrogiego?

ja właśnie swój kupiłem w sklepie internetowym z Poznania i jestem mega zadowolony. mają bardzo tanie akumulatory i to takie bardzo dobrej jakości. polecam :)
Avatar użytkownika
bradleybrown
na luzie
na luzie
 
Posty: 1
Dołączył(a): 24 lut 2020, o 20:08
Lokalizacja: Poznań
Model: V50
Rok produkcji: 0
Lokalizacja: Poznań

Postprzez Ucando » 25 lut 2020, o 09:25

Do jakiego samochodu potrzebujesz akumulatora? Od tego wszystko zależy. Każde auto ma swoją specyfikę i potrzebuje baterii o odpowiedniej pojemności i prądzie rozruchowym. Jest wiele różnych katalogów na podstawie których należy wybrać odpowiedni. Ważne są też odpowiednie wymiary, umiejscowienie biegunów i marka producenta. Najlepiej jakbyś sprawdził sobie jaki model będzie najlepszy do Twojego samochodu ;)
Poznaj ofertę części samochodowych w sklepie UCANDO.pl - https://www.ucando.pl
Avatar użytkownika
Ucando
1 bieg
1 bieg
 
Posty: 8
Dołączył(a): 19 maja 2017, o 06:15
Model: V50
Rok produkcji: 0
Lokalizacja: Warszawa

Postprzez magdalenaabernathy » 15 mar 2020, o 20:30

Wszystko zależy od specyfiki auta. Nie ma uniwersalnych akumulatorów do wszystkiego. Musisz zwrócić na to uwagę. Ja ostatnio zakupiłem nowy akumulator do swojego auta w okolicznym sklepie. Jakość ta sama, a cena niższa.
Avatar użytkownika
magdalenaabernathy
na luzie
na luzie
 
Posty: 1
Dołączył(a): 15 mar 2020, o 18:30
Lokalizacja: Poznań
Model: v50
Rok produkcji: 0
Lokalizacja: Poznań

Postprzez basgaw » 23 mar 2020, o 14:52

:ugeek:
basgaw
na luzie
na luzie
 
Posty: 2
Dołączył(a): 23 mar 2020, o 14:51
Model: basg
Rok produkcji: 0
Lokalizacja: basgaw

Postprzez ezra » 23 kwi 2020, o 17:50

Zgadzam się że jeden akumulator drugiemu nierówny, dlatego dokonując wyboru trzeba dokładnie sprawdzić parametry. Często sklepy internetowe mają dobre oferty i duży wybór. Przynajmniej mi udało się taki sklep znaleźć na https://mobilny-akumulator.pl/ , sklep jest w Rzeszowie. W ofercie posiada akumulatory znanych marek. Można na miejscu odebrać lub z dostawą zamówić, szybko realizują zamówienia.
ezra
3 bieg
3 bieg
 
Posty: 130
Dołączył(a): 5 sty 2019, o 12:21
Model: V50
Rok produkcji: 0
Lokalizacja: Włocławek

Postprzez puff » 9 sie 2020, o 01:05

Też się przymierzam do zakupu nowego aku, nie chcę dużo wydać, bo to do malucha i sami rozumiecie, koszty ponosić dla takiego starego auta... Chyba zapytam w Autoparcie https://www.autopart.pl/ o dobry model. Wiem, że to producent polskich akumulatorów, myślę, że łatwo znajdę coś takiego u nich.
puff
3 bieg
3 bieg
 
Posty: 205
Dołączył(a): 6 kwi 2020, o 09:43
Model: v50
Rok produkcji: 0
Lokalizacja: Krzesitrowo

Następna strona

Powrót do Elektryka

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 3 gości