Zakupy odzieżowe

Rozmowy o wszystkim co nie związane z klubem

Powrót do Off-topic

Postprzez michaela4 » 30 mar 2020, o 19:19

Gdzie najlepiej kupować ubrania?
michaela4
1 bieg
1 bieg
 
Posty: 6
Dołączył(a): 30 mar 2020, o 19:16
Lokalizacja: Wrocław
Model: V50
Rok produkcji: 0
Lokalizacja: Kraków

Postprzez umthurman » 31 mar 2020, o 08:31

Najlepiej szukać dobrej jakości ubrań w sklepach internetowych, gdzie jest ich spory wybór. Ostatnio widziałem ładne wełniane okrycia wierzchnie w przystępnych cenach.
umthurman
1 bieg
1 bieg
 
Posty: 11
Dołączył(a): 31 mar 2020, o 08:25
Lokalizacja: Poznań
Model: V50
Rok produkcji: 0
Lokalizacja: Szczecin

Postprzez Lukaszowski » 31 mar 2020, o 12:26

Najlepiej przez internet :)
Lukaszowski
na luzie
na luzie
 
Posty: 4
Dołączył(a): 31 mar 2020, o 12:25
Model: v50
Rok produkcji: 0
Lokalizacja: Sopot

Postprzez mateusz306 » 16 maja 2020, o 10:00

Dokładnie - najlepiej online i najlepiej wybrać jakieś sprawdzone sklepy. Dla mnie takim sklepem na pewno jest https://butymodne.pl/polbuty-meskie-c5547.html ponieważ zawsze mogę znaleźć tam jakieś odpowiednie buty dla siebie, które szybko są w moim posiadaniu, dzięki fantastycznej obsłudze sklepu. Wszystko sprawie, szybko i z dobrą jakością.
mateusz306
3 bieg
3 bieg
 
Posty: 213
Dołączył(a): 17 lis 2017, o 12:56
Model: v50
Silnik: 1,8
Rok produkcji: 0
Lokalizacja: Kraków

Postprzez gwik » 21 maja 2020, o 09:41

Kupuję w ostatnim czasie głównie w sklepach internetowych
jest o wiele taniej
jest to dla mniej wygodniejsze bo przynajmniej nie będe marnował czasu na chodzenie po sklepach stacjonarnych
no i jest wieskzy wybór rozmiarów

Jeśli szukacie dla siebie jakichś konkretnych butów na lato, polecam to miejsce:
https://pantofelek24.pl/pol_m_Buty-na-k ... e-861.html

Na początku zamawiała tam moja żona, potem sam przekonałem się do tego sklepu bo ceny mają naprawdę niskie Kupowałem tam dwie pary butów. Mianowicie materiałowe espadryle męskie oraz japonki.
Avatar użytkownika
gwik
4 bieg
4 bieg
 
Posty: 435
Dołączył(a): 19 sie 2016, o 09:08
Model: 33
Rok produkcji: 0
Lokalizacja: Warszawa

Postprzez stek » 1 cze 2020, o 13:30

michaela4 napisał(a):Gdzie najlepiej kupować ubrania?

Sam ostatnio zamawiam praktycznie przez internet. Już wczesniej przed koronawirusem kupowałem wiele ubrań i butów głownie w sieci, a galerie odwiedzałem jedynie okazyjnie. Kiedyś galerie mnie tak nie męczyły, obecnie jestem w stanie znaleźć sobie o wiele lepsze metody spedzania czasu niż chodzenie po tego typu miejscach. Niby obecnie sa otwarte, ale dla bezpieczeństwa i wygody rownież kupuję przez sieć. Mam wrażenie, ze promocje w sklepach internetowych są znacznie lepsze, wybór rozmiarów również wiekszy. Jesli lubicie głównie sportowe ciuchy, polecam zajrzeć sobie do Ombre https://ombre.pl/ Szczególnie, ze w sklepie zaczęły sie ostatnio niezłe wyprzedaże.
stek
4 bieg
4 bieg
 
Posty: 290
Dołączył(a): 12 lut 2016, o 06:48
Model: 50
Rok produkcji: 0
Lokalizacja: warszawa

Postprzez Edi88 » 17 cze 2020, o 11:33

Jeśli chciałbyś się dowiedzieć na owy temat więcej to rekomenduję zajrzeć sobie na blog - http://coolestrumpfhose.de . W mojej ocenie tutaj odnajdziesz najbardziej interesujące informacje w nawiązaniu do owego tematu. Według mnie skupienie rzetelnej wiedzy.
Edi88
1 bieg
1 bieg
 
Posty: 7
Dołączył(a): 1 cze 2020, o 11:43
Model: Golf
Rok produkcji: 0
Lokalizacja: Poznań

Postprzez vikej » 18 cze 2020, o 15:29

ja kupuję ubrania w internecie, według mnie zakupy odzieżowe w necie to najlepsze rozwiązanie
vikej
na luzie
na luzie
 
Posty: 1
Dołączył(a): 18 cze 2020, o 15:18
Model: asd
Rok produkcji: 0
Lokalizacja: asd

Postprzez bvbc » 6 lip 2020, o 09:33

Na co dzień lubię chodzić w ubraniach, które są dla mnie wygodne. Nie lubię za bardzo koszul, więc nie raczej w szafie ich u mnie sie nie znajdzie, bo po prostu niewygodnie mi w nich, zdecydowanie bardziej wolę swetry czy bluzy. Oczywiście kilka koszul mam bo w niektórych okolicznościach sprawdza sie lepiej koszula - ale na co dzień to jednak lepiej czuję się w bluzie ;)

Jesli szukacie porządnych bluz z kapturem męskich, polecam jeszcze sklep Ombre - w sklepie obecnie mają wyprzedaże tak wiec ubrania można kupić sobie w niezłych cenach a jakościowo moim zdaniem jest naprawdę dobrze.

Dobrze jest równiez zapisać się do ich newslettera, mozna dzięki temu otrzymać dodatkową zniżke 15%.
Avatar użytkownika
bvbc
5 bieg
5 bieg
 
Posty: 549
Dołączył(a): 12 lut 2016, o 08:51
Lokalizacja: rzesów/krk
Model: V50
Silnik: 2.0
Rok produkcji: 0
Lokalizacja: Kraków

Postprzez pchelka » 4 sie 2020, o 10:40

Ja dużo kupuję w internecie ale najpierw staram się rozglądać na blogach modowych, co jest modne w danym sezonie. I tak na przykład polecam wszystkim kobietom artykuł o butach na obcasie: http://www.helloccc.eu/buty-na-obcasie-wygodna-na-kazda-okazje/. Uważam, że każda kobieta powinna je w swojej szafie mieć.
pchelka
5 bieg
5 bieg
 
Posty: 1077
Dołączył(a): 24 mar 2016, o 15:35
Model: c30
Rok produkcji: 0
Lokalizacja: lublin

Następna strona

Powrót do Off-topic

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 13 gości