Korzystałem z dodatkowych domów konferencyjnych Nike

instalacje: silnika, oświetlenia, sterowanie elektryczne podzespołami itp.

Powrót do Elektryka

Postprzez kaweriaohser » 27 kwi 2020, o 03:24

Rzeczywista siła przyczepności jest porównywalna z rzeczywistą Nike Move Travel 3. Jest to porównywalna konstrukcja, a także gumowana substancja. Wykorzystaliśmy rzeczywisty NASTĘPNY% na trawniku, maleńkich skałach, autostradach, dużej skale, cemencie, wraz z monitorem. faktyczna siła trakcyjna wywierana znakomicie na prawie wszystkich obszarach. Wśród moich osobistych operacji na trawniku płynęła. Trenowaliśmy mój osobisty program biegowy, a także niesamowicie spadł jak tylko w błocie. To znaczy Idealne na obuwie na uliczne konwencje w sprytnych problemach. Mogliśmy obsługiwać każdy obszar przynajmniej raz w deszczu w celu wsparcia wylądowania na trawniku. Rzeczywista siła przyczepności zacznie przybierać na sile po dużych butach Nike Air Force 1 Rzeczywisty monitor, podobnie jak trawnik, użył rzeczywistej siły uciągu mniejszej minimalnej Rzeczywisty NEXT% zapewnia dobrze zaokrągloną siłę uciągu na prawie wszystkich obszarach pędzących.

Próbowaliśmy wypróbować je wszystkie w śniegu, jednak nie udało nam się uzyskać żadnej siły trakcyjnej. Po wilgotnym śniegu rzeczywiste gumowane 35 mm ślizga się i nie daje absolutnie żadnej przyczepności.

Nike ZoomX Vaporfly NEXT% Assistance

Wsparcie

Korzystałem z dodatkowych domów konferencyjnych Nike, a także NEXT% oferuje znacznie więcej pomocy w porównaniu z poprzednimi domami. Chociaż jest to znacznie cieńszy finał, faktyczna pianka rozciąga się od finału, zachowując się jak odsadnia przy środkowej, a także poziome atrybuty z przedniej stopy. W NASTĘPNYM procencie jest kubek na piętę, jednak poza tym na pięcie jest bardzo mało. Buty Air Force 1 LOW Nike chcą, aby osoba dostała się do śródstopia, aby dostać się do przedniej stopy, dlatego minimalna pomoc w obrębie z powrotem pięćdziesiąt procent. W singlu związanym z moimi osobistymi terenami do biegów terenowych, używany do pewnego stopnia brak stabilności zmniejszający krótkie nachylenie. Jeśli jednak operujesz głównie na autostradach, to naprawdę nie powinno stanowić problemu.

Nike ZoomX Vaporfly NEXT% materiały eksploatacyjne

Kieszonkowe dzieci

Nike wykorzystuje własne nowe materiały VaporWeave o NASTĘPNYM%. Dokładnie te same materiały mogą być użyte w Nike Move Travel 3. Nike sama narzędzia VaporWeave, również działa niesamowicie. Chociaż wydaje się, że jest to materiał ripstop (którego nie lubimy w przypadku ogólnych butów operacyjnych), to działa tak jak lekkie nylonowe cholewki. Moja osobista Buty Air Force 1 High sklep stopa od czasu do czasu jest świetnym tanim butem Air Force 1, a także VaporWeave zapewnia doskonały przepływ powietrza. Rzeczywisty VaporWeave nie utrzymuje wody pitnej, dlatego top nie wychodzi być cięższym, gdy jest wilgotny.
kaweriaohser
1 bieg
1 bieg
 
Posty: 18
Dołączył(a): 7 mar 2020, o 07:57
Model: V50
Silnik: BMW2010
Rok produkcji: 2014
Lokalizacja: New York

Powrót do Elektryka

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 1 gość