marki broni

Rozmowy o wszystkim co nie związane z klubem

Powrót do Off-topic

Postprzez domec » 3 gru 2019, o 11:31

Kojarzycie coś poza Kałasznikowem?
Ostatnio zainteresowałam się strzelectwem - mam świeżutką licencję i poważnie się zastanawiam, czy nie sprawić sobie jakiejś sztuki do celów sportowo-treningowych - tylko nie wiem, jakiej marki powinnam szukać, żeby broń posłużyła jak najdłużej i była w pełni bezpieczna... Podobno pistolety Heckler & Koch oraz Glock byłyby bardzo dobrym wyborem - ktoś może to potwierdzić, zweryfikować te opinie na podstawie własnych doświadczeń strzeleckich :?:
domec
na luzie
na luzie
 
Posty: 2
Dołączył(a): 22 sie 2019, o 09:26
Model: v40
Silnik: 1,9
Rok produkcji: 2006
Lokalizacja: warszawa

Postprzez wlosko » 18 gru 2019, o 13:49

tu możecie sobie pooglądac tego typu broń https://lowca.pl/pl/producer/HecklerKoch/75 ;) pozdrawiam
wlosko
na luzie
na luzie
 
Posty: 4
Dołączył(a): 29 paź 2019, o 13:04
Model: v40
Silnik: 1,9
Rok produkcji: 2006
Lokalizacja: warszawa

Postprzez pasek » 25 lut 2020, o 12:25

Ja kojarzę bo ojciec ma pozwolenie i ta broń się przewija nie raz w rozmowach. na http://bron-sklep.pl/ też sobie czasami oglądamy modele. Sam nie strzelałem nigdy z niczego poza wiatrówką ale może kiedyś postaram się o uzyskanie pozwolenia. Ktoś asortyment będzie musiał w końcu przejąć. Na razie bezpiecznie pozamykane w szafie na broń wszystko sobie w piwnicy stoi. Na polowania ojciec czasami się wybiera tylko,
pasek
3 bieg
3 bieg
 
Posty: 244
Dołączył(a): 27 mar 2016, o 17:54
Model: S40
Rok produkcji: 0
Lokalizacja: Wawa

Postprzez tadek40 » 3 lip 2020, o 04:57

Broń jest bezpieczna. Wszystko zależy od człowieka, który jej używa. To ty musisz pamiętać o przepisach i ich przestrzegać. Widzę, że interesuję cię broń krótka. Glock będzie bardzo dobrym wyborem. Spory ich wybór ma sklep Racegun, który prowadzi sprzedaż broni warszawa - tutaj musisz odebrać pistolet osobiście. Zamówić możesz w sklepie online.
tadek40
4 bieg
4 bieg
 
Posty: 252
Dołączył(a): 24 lis 2018, o 13:41
Model: c70
Rok produkcji: 0
Lokalizacja: poznań


Powrót do Off-topic

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 7 gości