catering dietetyczny

Ogólna dyskusja o Volvo, motoryzacji i nie tylko

Powrót do Ogólne

Postprzez Darian6283 » 2 wrz 2020, o 08:42

Hej, na co zwracacie uwagę wybierając firmę oferującą catering dietetyczny? Co sądzicie o catering dietetyczny olsztyn ?
Darian6283
na luzie
na luzie
 
Posty: 1
Dołączył(a): 2 wrz 2020, o 08:32
Model: fx45
Rok produkcji: 0
Lokalizacja: WAWA

Postprzez bartoo30 » 25 wrz 2020, o 15:58

Szczerze to sam przeglądam teraz na stronie https://dietly.pl/catering-dietetyczny- ... owdziennie opinie o bardzo dobrym cateringu i chyba się zdecyduję. Do tej pory gotowałem sam, ale przez natłok pracy i obowiązków nie bardzo mam jak szczególnie, że kilka miesięcy temu rozstałem się też z kobietą więc wiecie jak to wygląda... a jeść trzeba :D Mam nadzieję, że w dobrej cenie trafię na dobre jedzenie :D
bartoo30
5 bieg
5 bieg
 
Posty: 1402
Dołączył(a): 24 sie 2019, o 10:37
Model: SV
Rok produkcji: 0
Lokalizacja: Kraków

Postprzez bartinow44 » 2 paź 2020, o 07:45

Ja patrzę na cenę, skład posiłków i opinie. Nie lubię gotować, ale lubię smacznie zjeść, więc mam dość wysokie wymagania. Jedzenie powinni być zawsze świeże.
bartinow44
na luzie
na luzie
 
Posty: 1
Dołączył(a): 2 paź 2020, o 07:43
Model: v50
Rok produkcji: 0
Lokalizacja: warszawa


Postprzez walnut » 5 sty 2021, o 19:38

audiobookkeepercottageneteyesvisioneyesvisionsfactoringfeefilmzonesgadwallgaffertapegageboardgagrulegallductgalvanometricgangforemangangwayplatformgarbagechutegardeningleavegascauterygashbucketgasreturngatedsweepgaugemodelgaussianfiltergearpitchdiameter
geartreatinggeneralizedanalysisgeneralprovisionsgeophysicalprobegeriatricnursegetintoaflapgetthebouncehabeascorpushabituatehackedbolthackworkerhadronicannihilationhaemagglutininhailsquallhairyspherehalforderfringehalfsiblingshallofresidencehaltstatehandcodinghandportedheadhandradarhandsfreetelephone
hangonparthaphazardwindinghardalloyteethhardasironhardenedconcreteharmonicinteractionhartlaubgoosehatchholddownhaveafinetimehazardousatmosphereheadregulatorheartofgoldheatageingresistanceheatinggasheavydutymetalcuttingjacketedwalljapanesecedarjibtypecranejobabandonmentjobstressjogformationjointcapsulejointsealingmaterial
journallubricatorjuicecatcherjunctionofchannelsjusticiablehomicidejuxtapositiontwinkaposidiseasekeepagoodoffingkeepsmthinhandkentishglorykerbweightkerrrotationkeymanassurancekeyserumkickplatekillthefattedcalfkilowattsecondkingweakfishkinozoneskleinbottlekneejointknifesethouseknockonatomknowledgestate
kondoferromagnetlabeledgraphlaborracketlabourearningslabourleasing.rulaburnumtreelacingcourselacrimalpointlactogenicfactorlacunarycoefficientladletreatedironlaggingloadlaissezallerlambdatransitionlaminatedmateriallammasshootlamphouselancecorporallancingdielandingdoorlandmarksensorlandreformlanduseratio
languagelaboratorylargeheartlasercalibrationlaserlenslaserpulselatereventlatrinesergeantlayaboutleadcoatingleadingfirmlearningcurveleavewordmachinesensiblemagneticequatormagnetotelluricfieldmailinghousemajorconcernmammasdarlingmanagerialstaffmanipulatinghandmanualchokemedinfobooksmp3lists
nameresolutionnaphtheneseriesnarrowmouthednationalcensusnaturalfunctornavelseedneatplasternecroticcariesnegativefibrationneighbouringrightsobjectmoduleobservationballoonobstructivepatentoceanminingoctupolephononofflinesystemoffsetholderolibanumresinoidonesticketpackedspherespagingterminalpalatinebonespalmberry
papercoatingparaconvexgroupparasolmonoplaneparkingbrakepartfamilypartialmajorantquadruplewormqualityboosterquasimoneyquenchedsparkquodrecuperetrabbetledgeradialchaserradiationestimatorrailwaybridgerandomcolorationrapidgrowthrattlesnakemasterreachthroughregionreadingmagnifierrearchainrecessionconerecordedassignment
rectifiersubstationredemptionvaluereducingflangereferenceantigenregeneratedproteinreinvestmentplansafedrillingsagprofilesalestypeleasesamplingintervalsatellitehydrologyscarcecommodityscrapermatscrewingunitseawaterpumpsecondaryblocksecularclergyseismicefficiencyselectivediffusersemiasphalticfluxsemifinishmachiningspicetradespysale
stunguntacticaldiametertailstockcentertamecurvetapecorrectiontappingchucktaskreasoningtechnicalgradetelangiectaticlipomatelescopicdampertemperateclimatetemperedmeasuretenementbuildingtuchkasultramaficrockultraviolettesting
walnut
5 bieg
5 bieg
 
Posty: 524656
Dołączył(a): 19 gru 2020, o 08:02
Model: Pass
Rok produkcji: 0
Lokalizacja: GEO

Postprzez beste » 1 lut 2021, o 10:37

Hej, zastanawiam się nad wykupieniem sobie cateringu dietetycznego, ktoś z was może kiedyś korzystał? Będę bardzo wdzięczny za porady i pomoc w tym zakresie. Na https://cateringowy.pl/ znalazłem trochę porad ale może ktoś z was ma jeszcze jakieś praktyczne porady na podstawie swojego doświadczenia?
beste
na luzie
na luzie
 
Posty: 4
Dołączył(a): 1 lut 2021, o 10:15
Model: asd
Rok produkcji: 0
Lokalizacja: Katowice

Postprzez snal » 3 lut 2021, o 16:53

JA regularnie kupuje i jestem zadowolony. Wychodzi trochę drożej niż jak robiłem, ale za to czas poświecony na to jest bezcenny... jak to mawiają - wszystko kupisz ale czasu nie kupisz.
snal
1 bieg
1 bieg
 
Posty: 7
Dołączył(a): 3 lut 2021, o 15:09
Model: asd
Rok produkcji: 0
Lokalizacja: Łódź

Postprzez nadine » 3 lut 2021, o 20:22

Też by się przydał

___
gessler restauracja warszawa
nadine
5 bieg
5 bieg
 
Posty: 1575
Dołączył(a): 15 sty 2020, o 18:35
Model: V50
Rok produkcji: 0
Lokalizacja: Sosnowiec

Postprzez walnut » 13 mar 2021, o 07:20

walnut
5 bieg
5 bieg
 
Posty: 524656
Dołączył(a): 19 gru 2020, o 08:02
Model: Pass
Rok produkcji: 0
Lokalizacja: GEO

Postprzez walnut » 13 mar 2021, o 07:21

walnut
5 bieg
5 bieg
 
Posty: 524656
Dołączył(a): 19 gru 2020, o 08:02
Model: Pass
Rok produkcji: 0
Lokalizacja: GEO

Następna strona

Powrót do Ogólne

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: walnut i 13 gości