Termowizor dla mysliwego?

Rozmowy o wszystkim co nie związane z klubem

Powrót do Off-topic

Postprzez santok » 6 kwi 2020, o 13:46

Cześć wszystkim, mam nietypowe pytanie. Czy są tutaj znawcy myślistwa, dopiero zaczynam i szukam dobrego termowizora na poranne wyprawy. Obecnie znalazłem - https://lowca.pl/termowizory/pulsar wydaje sie najlepszą opcją. Na co zwrócić uwagę przy zakupie?
santok
na luzie
na luzie
 
Posty: 3
Dołączył(a): 25 wrz 2019, o 09:48
Model: v40
Silnik: 1,9
Rok produkcji: 2006
Lokalizacja: warszawa

Postprzez Oswiecimski » 6 kwi 2020, o 20:10

Nie jestem znawcą, ale po co myśliwy ma chodzić na polowania w nocy? Przecież to mega niebezpieczne
Oswiecimski
na luzie
na luzie
 
Posty: 1
Dołączył(a): 6 kwi 2020, o 20:09
Model: C70
Silnik: 1.7
Rok produkcji: 2004
Lokalizacja: Opole

Postprzez lissa » 29 wrz 2020, o 17:41

Wiesz w sumie takie artykuły, jak amunicja do broni myśliwskiej, czy inne dodatki dla myśliwego możesz znaleźć w sklepie Knieja. Jest to sklep stworzony dla wszystkich, którzy chcą zająć się łowiectwem, czy prowadzeniem strzelnictwa. U nich znajdziecie najlepszej jakości artykuły w niewysokiej cenie. Dlatego możecie się u nich rozglądnąć.
lissa
5 bieg
5 bieg
 
Posty: 888
Dołączył(a): 27 gru 2018, o 09:22
Model: opel
Silnik: 1.8
Rok produkcji: 2008
Lokalizacja: Poznań

Postprzez pasek » 28 wrz 2023, o 20:27

Jeszcze fotopułapka to dobry pomysł na takie wyprawy myśliwskie. Można je umieścić nieco dalej od miejsca przebywania i z odległości oglądać wtedy przyrodę, rośliny jak i zwierzęta. Co do miejsca zakupu takiej fotopułapki to odsyłam na stronę https://dzikaknieja.pl/170-fotopulapki-z-gps . Są tam dostępne modele z wbudowanym GPS, w razie kradzieży urządzenia będzie można dzięki temu łatwo ją namierzyć.
pasek
3 bieg
3 bieg
 
Posty: 244
Dołączył(a): 27 mar 2016, o 17:54
Model: S40
Rok produkcji: 0
Lokalizacja: Wawa


Powrót do Off-topic

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 5 gości