gdzie kupujecie tusze do drukarek?

Rozmowy o wszystkim co nie związane z klubem

Powrót do Off-topic

Postprzez leszek47 » 24 wrz 2014, o 12:44

Temat troszkę z innej beczki niż samochody ;)

Chciałabym się Was zapytać gdzie kupujecie tusze do drukarek w Warszawie? Macie jakiś sprawdzonych sprzedawców? Polecono mi sklep arsa.pl ale mieszkam dość daleko od niego a wolałbym odbierać zakup osobiście. Interesują mnie tylko oryginalne tusze canon.
leszek47
 

Postprzez leon57 » 13 paź 2014, o 10:36

Kupuje tusze canon w zwykłym sklepie z tonerami. Nie miałem jeszcze okazji korzystać z ofert sklepów internetowych. Jeśli zamówisz tusze z tej stronki arsa.pl podziel się koniecznie opinią, może się skuszę :D
leon57
 

Postprzez Damianbijda » 5 lis 2014, o 10:06

Sprawdź sobie tonery na stronie www.kuptoner.pl. Ja stąd zamawiam bo mają bardzo dobre pod względem jakości wkłady do Canona, którego używamy w firmie. Zawsze zamówienie dociera na czas, szybciutko, nie ma też problemu z kontaktem ze sklepem. Wszystko załatwiam mailowo, odpisują na bieżąco. Polecam.
Damianbijda
 

Postprzez andrej33 » 27 gru 2014, o 01:51

Kupuję wieczne kartridże i zamienniki tuszu do drukarek atramentowych w sklepie atramentowka.com. Nie tylko polecam ich asortyment, ale także świetnie prowadzonego bloga zorientowanego w powyższej tematyce. Ich zamienniki tuszu niczym nie odstają od produktów oryginalnych, co zaświadczam na własnym przykładzie. Mam nadzieję, że ci się przyda :)
andrej33
 

Postprzez SylwekN » 23 lut 2015, o 10:48

Jakiś czas temu kupowałem na arsa.pl i byłem w miarę zadowolony. Teraz przerzuciłem się na oferty z allegro, dobrze cenowo i pewne źródła
SylwekN
na luzie
na luzie
 
Posty: 3
Dołączył(a): 17 lis 2014, o 12:01
Model: V50
Rok produkcji: 0

Postprzez dominika » 1 mar 2015, o 20:25

Ja kupuję tylko zamienniki i to już od dawna. Oryginały są poprostu nieopłacalne. Zamiennik jest często nawet 3 krotnie tańszy a róznicy nie ma. Oczywiście jak kupisz dobre zamienniki..polecam http://www.profibiuro.pl/ kupuję tylko u nich bo jestem pewna za ich jakość.
dominika
na luzie
na luzie
 
Posty: 1
Dołączył(a): 1 mar 2015, o 20:20
Model: polo
Rok produkcji: 0

Postprzez Kamil91 » 12 cze 2015, o 13:23

Wiesz co, ja najczęściej zamawiam przez allegro, bo po prostu jest taniej ;)
Kamil91
1 bieg
1 bieg
 
Posty: 8
Dołączył(a): 12 cze 2015, o 12:55
Model: V50
Rok produkcji: 0
Lokalizacja: Gdańsk

Postprzez Krzych » 3 sie 2015, o 17:19

ja sobie zamawiam zamienniki na allegro ;)
_______________________
szafy na wymiar
Krzych
na luzie
na luzie
 
Posty: 1
Dołączył(a): 3 sie 2015, o 17:19
Model: rere
Rok produkcji: 0
Lokalizacja: katowice

Postprzez oflenhor » 8 wrz 2015, o 09:57

a ja normalnie w sklepie stacjonarnym :)
___________________
http://gotowkaszybka.com.pl
oflenhor
na luzie
na luzie
 
Posty: 1
Dołączył(a): 8 wrz 2015, o 09:55
Model: wrr
Rok produkcji: 0
Lokalizacja: tychy

Postprzez 82marus » 16 wrz 2015, o 09:04

[quote="Krzych"]ja sobie zamawiam zamienniki na allegro ;)

Tez zazwyczaj zamawiam zamienniki. Sa duzo tansze i poza cena nie widze wiekszej roznicy w jakosci
82marus
na luzie
na luzie
 
Posty: 1
Dołączył(a): 16 wrz 2015, o 09:02
Model: v50
Rok produkcji: 0
Lokalizacja: Warszawa

Następna strona

Powrót do Off-topic

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 7 gości