Lusterko zewnętrzne

blachy, klamki, lusterka, zderzaki, szyby, ale i fotele, tapicerka itp.

Powrót do Body i wnętrze

Postprzez mathew3 » 7 gru 2014, o 09:50

Piona fanatycy vołovin :) słuchajcie mam delikatny problem a zarazem pytanie do was. Byłem sobie w galerii gdzie zostawiłem samochód a tam oczywiście jest ciasno i jakaś p**** połamała mi lusterko od strony kierowcy. Nie wygląda to tragicznie co prawda bo cały system regulacji / składania / podgrzewania działa, same lusterko też jest bez szwanku. Połamana jest na pewno z tego co widzę plastikowa obudowa okalająca szkło (lusterko). Powiedzcie mi i podnieście mnie na duchu, że nie ma potrzeby wymiany całego lusterka :shock: i ewentualnie jakie elementy należało by wymienić, no i czy takowe pojedyncze elementy można w ogóle wymienić. Byłbym wdzięczny za ewentualną instrukcję jak się do tego zabrać bez wyrządzania większej szkody mojej biednej v50..

Poniżej kilka zdjęć - sorki z góry ale samochód jest upieprzony "po pachy" :roll:
Obrazek
Obrazek
Obrazek
Obrazek
Obrazek
mathew3
1 bieg
1 bieg
 
Posty: 5
Dołączył(a): 9 sie 2014, o 11:02
Model: v50
Silnik: 2.0d
Rok produkcji: 2006

Postprzez krupa24 » 7 gru 2014, o 11:48

Witam ja ostatnio wymienialem kompletne bo nic sie nie dalo z nim zrobic koszt w kolorze 300zl troche zabolalo a co do twojego przypadku to na allegro widzialem obudowy w granicach 100zl ale do tego pewnie malowanie i widze ze ramka tez peknieta takze nie wiem jak to cenowo wyjdzie. Nie podpowiedzialem za duzo he pozdro
krupa24
2 bieg
2 bieg
 
Posty: 29
Dołączył(a): 14 cze 2014, o 18:37
Model: v50
Silnik: 2.0 d
Rok produkcji: 2006

Postprzez mathew3 » 7 gru 2014, o 17:59

jeżeli chodzi o nakładkę plastikową to po prostu ją zdjąłem nie jest uszkodzona, cały ból o plastikową ramkę. Da się ją samą wymienić ?
mathew3
1 bieg
1 bieg
 
Posty: 5
Dołączył(a): 9 sie 2014, o 11:02
Model: v50
Silnik: 2.0d
Rok produkcji: 2006


Powrót do Body i wnętrze

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 2 gości