urodziny dziecka

Ogólna dyskusja o Volvo, motoryzacji i nie tylko

Powrót do Ogólne

Postprzez RomekS » 10 mar 2021, o 15:57

Zastanawiałam się co mogłabym wykombinować na urodziny syna dla niego i jego kolegów. Nie wiem co mogłabym zrobić. Czytałam tutaj https://www.urodzinydzieciaka.pl/ o kilku fajnych pomysłach bo już nie wiem co wykombinować. Coś mi jeszcze podpowiecie?
RomekS
5 bieg
5 bieg
 
Posty: 506
Dołączył(a): 16 mar 2016, o 19:01
Model: v50
Silnik: 2,0
Rok produkcji: 0
Lokalizacja: Częstochowa

Postprzez favre3 » 7 kwi 2021, o 16:35

Nie wiem czy w obecnym czasie nie warto jednak odpuścić jakiejś imprezy, pewnie i rodzice kolegów/koleżanek nie będą chętnie wysyłać swoich dzieci na urodziny. Pomyśl o imprezie w rodzinnym gronie, jakimś fajnym prezencie, ja tak zrobiłam. Masz już może ten wybrany? Ubranka dla dzieci to też dobry pomysł, pomyślcie i o tych. Ja tak znalazłam dużo fajnych t-shirtów do mojej córeczki na stronie https://www.51015kids.eu/dziewczynka/t-shirty a i też i inne ubranka.
Ostatnio edytowano 29 kwi 2021, o 17:22 przez favre3, łącznie edytowano 1 raz
favre3
3 bieg
3 bieg
 
Posty: 107
Dołączył(a): 12 sty 2021, o 08:24
Model: v50
Rok produkcji: 0
Lokalizacja: Bielsko

Postprzez jontkaolaf » 13 kwi 2021, o 22:06

Moja młodsza córeczka, która w tym roku kończy sześć lat, już od dłuższego czasu chciała mieć przekute uszy, żeby móc nosić kolczyki jak mama. Stwierdziliśmy, że możemy jej zrobić taki prezent na urodziny, zamówiliśmy kolczyki dziecięce https://alexsilver.pl/dla-dziecka/ i jedziemy z nią na przekłucie uszu.
jontkaolaf
na luzie
na luzie
 
Posty: 4
Dołączył(a): 13 kwi 2021, o 22:02
Model: V40
Rok produkcji: 0
Lokalizacja: Radom







Postprzez walnut » 4 wrz 2022, o 20:14

audiobookkeepercottageneteyesvisioneyesvisionsfactoringfeefilmzonesgadwallgaffertapegageboardgagrulegallductgalvanometricgangforemangangwayplatformgarbagechutegardeningleavegascauterygashbucketgasreturngatedsweepgaugemodelgaussianfiltergearpitchdiameter
geartreatinggeneralizedanalysisgeneralprovisionsgeophysicalprobegeriatricnursegetintoaflapgetthebouncehabeascorpushabituatehackedbolthackworkerhadronicannihilationhaemagglutininhailsquallhairyspherehalforderfringehalfsiblingshallofresidencehaltstatehandcodinghandportedheadhandradarhandsfreetelephone
hangonparthaphazardwindinghardalloyteethhardasironhardenedconcreteharmonicinteractionhartlaubgoosehatchholddownhaveafinetimehazardousatmosphereheadregulatorheartofgoldheatageingresistanceheatinggasheavydutymetalcuttingjacketedwalljapanesecedarjibtypecranejobabandonmentjobstressjogformationjointcapsulejointsealingmaterial
journallubricatorjuicecatcherjunctionofchannelsjusticiablehomicidejuxtapositiontwinkaposidiseasekeepagoodoffingkeepsmthinhandkentishglorykerbweightkerrrotationkeymanassurancekeyserumkickplatekillthefattedcalfkilowattsecondkingweakfishkinozoneskleinbottlekneejointknifesethouseknockonatomknowledgestate
kondoferromagnetlabeledgraphlaborracketlabourearningslabourleasinglaburnumtreelacingcourselacrimalpointlactogenicfactorlacunarycoefficientladletreatedironlaggingloadlaissezallerlambdatransitionlaminatedmateriallammasshootlamphouselancecorporallancingdielandingdoorlandmarksensorlandreformlanduseratio
languagelaboratorylargeheartlasercalibrationlaserlenslaserpulselatereventlatrinesergeantlayaboutleadcoatingleadingfirmlearningcurveleavewordmachinesensiblemagneticequatormagnetotelluricfieldmailinghousemajorconcernmammasdarlingmanagerialstaffmanipulatinghandmanualchokemedinfobooksmp3lists
nameresolutionnaphtheneseriesnarrowmouthednationalcensusnaturalfunctornavelseedneatplasternecroticcariesnegativefibrationneighbouringrightsobjectmoduleobservationballoonobstructivepatentoceanminingoctupolephononofflinesystemoffsetholderolibanumresinoidonesticketpackedspherespagingterminalpalatinebonespalmberry
papercoatingparaconvexgroupparasolmonoplaneparkingbrakepartfamilypartialmajorantquadruplewormqualityboosterquasimoneyquenchedsparkquodrecuperetrabbetledgeradialchaserradiationestimatorrailwaybridgerandomcolorationrapidgrowthrattlesnakemasterreachthroughregionreadingmagnifierrearchainrecessionconerecordedassignment
rectifiersubstationredemptionvaluereducingflangereferenceantigenregeneratedproteinreinvestmentplansafedrillingsagprofilesalestypeleasesamplingintervalsatellitehydrologyscarcecommodityscrapermatscrewingunitseawaterpumpsecondaryblocksecularclergyseismicefficiencyselectivediffusersemiasphalticfluxsemifinishmachiningspicetradespysale
stunguntacticaldiametertailstockcentertamecurvetapecorrectiontappingchucktaskreasoningtechnicalgradetelangiectaticlipomatelescopicdampertemperateclimatetemperedmeasuretenementbuildingtuchkasultramaficrockultraviolettesting
walnut
5 bieg
5 bieg
 
Posty: 524685
Dołączył(a): 19 gru 2020, o 08:02
Model: Pass
Rok produkcji: 0
Lokalizacja: GEO

Następna strona

Powrót do Ogólne

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: walnut i 12 gości