[Proszę o ocenę oferty] volvo 1.6 diesel DRIVe 2010r.

Dział dla przyszłych właścicieli S40 lub V50. Tutaj można wklejać linki do samochodów z ogłoszeń ze wszystkich serwisów. Można też zadawać nurtujące Was pytania o S40 i V50. Bez konieczności rejestrowania się.

Powrót do Porady przed zakupem

Postprzez Jimbo » 15 maja 2015, o 08:37

Witam,

Jestem zainteresowany kupnem volvo v50 1.6 diesel DRIVe z 2010 roku - znalazłem taką ofertę -

http://otomoto.pl/oferta/volvo-v50-supe ... pbl0i.html

auto zostało już wstępnie przejrzane od góry do dołu, planuję jednak zrobic jeszcze przegląd auta, taki typowy przed zakupem, może uda się określić stan faktyczny silnika, koła dwumasowego itp.
Sprawdzałem auto na stronie - autodna - i też informacje potwierdzały się z historią z komisu.

Będę wdzięczny za pomoc i uwagi co jeszcze sprawdzić i przeede wszystkim, czy warto, bo opinie o tym silniku sa różne - korzystam z takiej formy pierwszy raz więc prosze o wyrozumiałość.

Jimbo
Jimbo
 

Postprzez Clash » 17 maja 2015, o 17:27

Elo!
Już na pierwszy rzut oka ten opis jest nie do końca rzetelny.Napisał,że auto ma Xenony a nie posiada spryskiwaczy reflektorów.Jeśli w tak banalnej sprawie opis mija się z rzeczywistością radzę Ci poszukaj innej oferty.Pozdoorwka
Clash
 

Postprzez Gość » 18 maja 2015, o 07:18

Bardzo dziękuję, takich informacji potrzebuję.

Myślałem, żeby z takim autem, znalezionym w komisie, pojechać na serwis volvo na przegląd przedsprzedażowy, nie wiem tylko, czy warto na autoryzowany, czy już można po prostu do wyspecjalizowanego serwisu w danej marce. Ale jeżeli już coś jest nie tak z tym autem, to faktycznie nie wiem, czy warto się o nie targować.

Stoi u nich jeszcze jeden model v50 tylko silnik 2.0 deisel i starszy, z 2007r. już wydaje mi się też że z bardziej realnym przebiegiem:

http://otomoto.pl/oferta/volv-v50-super ... y3X69.html

Mógłbyś spojrzeć?

Pozdrawiam,

Jimbo
Gość
 

Postprzez Clash » 18 maja 2015, o 18:33

Elo!
Chodziło mi,żebyś poszukał innego sprzedawcę jeśli ten okazuje się "ściemniaczem".A tak na na marginesie to na zachodzie Europy nikt nie kupuje diesla po by robić 20tkm rocznie.Myślę,że to Volvo ma przynajmniej ze 100tkm "zdjęte" z licznika.Popatrz na ceny podobnych ofert w Niemczech lub Holandii-są wyższe niż u nas.
Clash
 

Postprzez vaniek » 20 maja 2015, o 09:26

Nie mówię, że tak nie jest ale moje kupione 1,5 roku temu miało 96 tkm czyli wychodziło ok 19 tkm na rok - Niemiec zostawił je w salonie na rozlicznie nowego V60 - wszystko w serwisie zostało mi potwierdzone także trzeba szukać ;)
vaniek
3 bieg
3 bieg
 
Posty: 151
Dołączył(a): 24 gru 2013, o 15:55
Model: V50
Silnik: 1.6 D Drive
Rok produkcji: 2009

Postprzez Gość » 23 maja 2015, o 07:44

Dzięki, to mi wystarczy :)
Pozdrawiam!

Jimbo
Gość
 

Postprzez Leman » 27 maja 2015, o 07:09

Witam

byłem w niedziele oglądać ten samochód przebieg może być oryginalny ale jest to prawdopodobnie spowodowane tym że długo stał na placu .... sprawdzałem miernikiem lewy tył był walony ... grubo szpachla miejscami 700 a w dodatku marne wykonanie tej naprawy ... jak się przyjrzysz widać niedotarcie szpachli (tarka)

Pozdrawiam
Marcin
Leman
 

Postprzez mov9k » 2 cze 2015, o 20:35

Witam,

Jutro miałem oglądać te auto. Ale widzę, że raczej nie ma sensu. Czy ktoś z Was sprawdzał nr VIN, żeby dowiedzieć się jaki dokładnie był to dzwon - w sensie czy lekkie puknięcie, czy raczej coś poważnego?

Pozdrawiam!
mov9k
na luzie
na luzie
 
Posty: 2
Dołączył(a): 2 cze 2015, o 20:33
Model: V50
Rok produkcji: 0
Lokalizacja: Węgorzewo


Powrót do Porady przed zakupem

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 4 gości