tapicerka na fotelu

blachy, klamki, lusterka, zderzaki, szyby, ale i fotele, tapicerka itp.

Powrót do Body i wnętrze

Postprzez hamer1990 » 21 wrz 2015, o 20:40

witam, mam mały problem jestem od niedawna posiadaczem V50 i mam w nim mały defekt a mianowicie fotel kierowcy jest nieco rozdarty, w miejscu siedziska przy rancie jak się zaczyna kubełek, myśle że to na skutek budowy kubełkowatej i zwykłego się zużywania. Nie mam skóry tylko ten "ciekawy materiał" myślę że wiadomo o co chodzi.
Czy ktoś miał podobny przypadek ?
hamer1990
1 bieg
1 bieg
 
Posty: 6
Dołączył(a): 21 wrz 2015, o 20:33
Model: V50
Silnik: 2,0D
Rok produkcji: 2005
Lokalizacja: Lubelskie

Postprzez Miszel » 22 wrz 2015, o 19:52

To norma w tym modelu - ekoskóra z lewej strony (w wuropejczykach) fotela kierowcy. Materiał jest tandetny. Wystarczy popatrzeć po forach. Przyzwoity tapicer wymieni ci ten kawałek w granicach 100-200zł. Materiał albo dobierze podobny/identyczny (jak ma dostęp do ori tkanin) albo możesz zorganizować mu dawce. Wystarczający kawałek znajdziesz na oparciu fotela pod kieszonką. Wytnie stamtąd a w jego miejsce wszyje inny podobny. Za kieszonką i tak tego nie widać.
Ewentualnie zostaje ci opcja polowania na tapicerkę oparcia na allegro i wykorzystania jej na dawcę - tak naprawiałem u siebie.
Moja S-ka...

Sprzedam parę gratów do VOLVO i nie tylko - klik...

VIDA - odczyt i kasowanie błędów Białystok i okolice - kontakt: volvo_parts@o2.pl
Miszel
5 bieg
5 bieg
 
Posty: 596
Dołączył(a): 8 lut 2015, o 11:11
Model: S40
Silnik: 2,4i
Rok produkcji: 2005
Lokalizacja: Białystok

Postprzez hamer1990 » 23 wrz 2015, o 20:22

dzięki kolego za odpowiedź, właśnie tak zrobię jak mówisz ogarnąlem już dobrego tapicera w swojej okolicy i zrobimy mały przeszczep z kieszeni za siedzeniem kierowcy :)
hamer1990
1 bieg
1 bieg
 
Posty: 6
Dołączył(a): 21 wrz 2015, o 20:33
Model: V50
Silnik: 2,0D
Rok produkcji: 2005
Lokalizacja: Lubelskie


Powrót do Body i wnętrze

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 1 gość