[1.8 125KM 03-07] Auto strasznie słabo sie rozpędza .

silnik, zawieszenie, dolot, wydech, mechanizmy... ...zakładając temat pamiętaj, aby w swoim profilu uzupełnić informacje o silniku oraz r. prod

Powrót do Mechanika BENZYNA

Postprzez marcinstarzec » 3 paź 2015, o 05:17

[list[/list
Witam jestem posiadaczem v50 od miesiąc i zauważyłem ze auto strasznie słabo się zbiera , ruszenie szybkie z ronda sprawia dużo problemów wydaje mi się ze na zimnym silniku jest trochę lepiej . Proszę o jakieś porady z góry dziękuje .
marcinstarzec
na luzie
na luzie
 
Posty: 2
Dołączył(a): 28 wrz 2015, o 19:57
Model: V50
Silnik: 1.8 sport
Rok produkcji: 2006
Lokalizacja: Farnham

Postprzez Miszel » 3 paź 2015, o 09:56

Zmień auto :) Ten silnik jest za mały do dynamicznej jazdy taką budą. Rozsądne minimum to 2.0. Nie doszukiwałbym się w tym problemów z samochodem. Poczytaj opinie na forach o 1,6 i 1,8 w tym modelu. Silniki do miasta w korki a nie do szaleństw na światłach - twoje auto z pakietem sport będzie tylko ładnie wyglądać, a nie jeździć sportowo :lol:
Moja S-ka...

Sprzedam parę gratów do VOLVO i nie tylko - klik...

VIDA - odczyt i kasowanie błędów Białystok i okolice - kontakt: volvo_parts@o2.pl
Miszel
5 bieg
5 bieg
 
Posty: 596
Dołączył(a): 8 lut 2015, o 11:11
Model: S40
Silnik: 2,4i
Rok produkcji: 2005
Lokalizacja: Białystok

Postprzez marcinstarzec » 4 paź 2015, o 06:19

Ja nie oczekuje sportowej jazdy . Miałem już szybkie samochody ale w tym przypadku peugoet 1.4 mojej zony bardziej reaguje na pedał gazu .
marcinstarzec
na luzie
na luzie
 
Posty: 2
Dołączył(a): 28 wrz 2015, o 19:57
Model: V50
Silnik: 1.8 sport
Rok produkcji: 2006
Lokalizacja: Farnham


Powrót do Mechanika BENZYNA

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 2 gości