[Proszę o ocenę oferty] V50 D5

Dział dla przyszłych właścicieli S40 lub V50. Tutaj można wklejać linki do samochodów z ogłoszeń ze wszystkich serwisów. Można też zadawać nurtujące Was pytania o S40 i V50. Bez konieczności rejestrowania się.

Powrót do Porady przed zakupem

Postprzez marcinv50 » 30 gru 2015, o 17:35

artek - myślę ze się mylisz mówiąc "ze potencjalnego kupca nie interesuje to co ja włożyłem" - skoro go nie interesuje i patrzy tylko na to żeby cena była jak najniższa - to przepraszam ale muszę to powiedzieć : jest po prostu idiota.

W takim razie można powiedzieć ze przepłaciłem za swoje auto w momencie gdy je kupowałem - volvo którym jeżdżę nie trafiło na allegro/olx czy coś takiego - cenę znałem i nie podlegała ona negocjacją , jednego dnia sprzedawca się zdecydował a następnego ja już stałem u niego pod drzwiami z kasą - tylko dlatego żeby nie wyprzedzili mnie inni - 2-3 dni po zakupie miałem 2 telefony ze odkupią auto za więcej... ale ja wiem co kupiłem i nie mam problemow z autem żadnych - kupiłem auto nie rocznik. Interesowało mnie bardzo to co zostało zrobione w samochodzie , i powiem szczerze ze sprzedawca prosił mnie żebym wymienił rozrząd i to dosłownie.
Tutaj na forum często czytam co ludzie po zakupie musza zrobić z autem lub jakie nagle problemy wyskakują - a w ogłoszeniu było napisane "wsiadać lać paliwo i jechać , 0 wkładu finansowego" - mnie te problemy nie dotyczą a przejechałem już około 35-40 tys. km


Jak to się mówi "przepłakałem" już swoje noce , kupując za 35 tys. zł auto powypadkowe w czasach gdy pojęcia o tym nie miałem - własnie tak wyglądał mój zakup - najładniejsze i te tańsze bo rynek przecież zapełniony a każdy chce sprzedać - a to jest tak naprawdę gówno prawda.

Życzę każdemu naprawdę udanego zakupu :)
marcinv50
3 bieg
3 bieg
 
Posty: 229
Dołączył(a): 1 gru 2014, o 21:40
Lokalizacja: Szczecin
Model: v50
Silnik: 2.0D
Rok produkcji: 2004

Postprzez artek » 30 gru 2015, o 21:08

Moje zdanie jest takie, auto trzyma swoją cenę nie dlatego, że jest doinwestowane, ale dlatego, że jest ładnie utrzymane i sprzedający wie co sprzedaje. Tak było w moim przypadku, zero negocjacji ceny. Jak chciałem negocjować, to mi powiedział, że ja go nie musze kupić, bo on i tak szybko chętnego znajdzie, ale mi opuścił całe .........50 zł :)
Jeżeli ktoś wkłada dużo kasy w auto, to znak, że chce nim trochę polatać i tak szybko go nie sprzeda, przykład kol. Eliminator. Chyba, że zdarzy się jakiś przypadek losowy, że musi szybko auto sprzedać, wtedy warto od takiego kupić.
Zobacz ile kol. Eliminator wsadził kasy w swoje volvo, ale on to zrobił dla siebie i jak na razie to auto nie jest na sprzedaż, chyba :D . Jednak gdyby chciał lub musiał to auto teraz sprzedać, to nie wierzę, że odzyska kasę, którą zainwestował.
Kolejna sprawa, nawet jak zakupisz super igłę, stan wzorowy, cacko i co tam jeszcze, to nie znasz dnia, ani godziny, kiedy Ci bryka odmówi posłuszeństwa i co wtedy?
Ale tego ani Tobie, ani sobie i innym szczęśliwym użytkownikom volviaków nie życzę.
A jeszcze jedno, zainwestować w samochód można w różny sposób, czyli wymieniać części na bieżąco te które trzeba( płyny, filtry, klocki itp.), części, które się zużyły(elementy zwieszenia, opony itp.) i części bez których auto nie ruszy, to rozumiem, tak trzeba dbać o auto.
Ale inwestować w auto w różne bajery, jak np. super alusy, bajeranckie nagłośnienie, mega spojlery, skóra z aligatora na fotelach, czy inne bajery, to tylko dla siebie, ale przy sprzedaży raczej się tej kasy nie odzyska.
Ale to jest tylko moje zdanie.
artek
5 bieg
5 bieg
 
Posty: 751
Dołączył(a): 26 lis 2014, o 14:23
Model: V50
Silnik: 2.0D
Rok produkcji: 2008

Postprzez OLO77 » 18 sty 2016, o 12:31

Chciałem bardzo serdecznie Kolegom podziękować za ostudzenie moich emocji.
Dzięki Wam (i mojej cudnej Zonie, która znalazła ten model) kupiłem zgodnie z Waszymi sugestiami Volvo V50 2,0D 2009 z polskiego salonu z udokumentowanym przebiegiem 98 tys. km. od pierwszego właściciela :D
Pozdrawiam !
OLO77
1 bieg
1 bieg
 
Posty: 17
Dołączył(a): 27 gru 2015, o 00:07
Model: VW
Rok produkcji: 0
Lokalizacja: Poznań

Postprzez marcinv50 » 18 sty 2016, o 17:46

Najważniejsze - teraz życzymy bezawaryjnej jazdy :) Pamiętać tylko ... jak dbasz tak masz :mrgreen:
marcinv50
3 bieg
3 bieg
 
Posty: 229
Dołączył(a): 1 gru 2014, o 21:40
Lokalizacja: Szczecin
Model: v50
Silnik: 2.0D
Rok produkcji: 2004

Postprzez KrisPOD » 26 cze 2019, o 01:45

Nie działa link
Avatar użytkownika
KrisPOD
1 bieg
1 bieg
 
Posty: 14
Dołączył(a): 26 cze 2019, o 00:56
Model: eee
Rok produkcji: 0
Lokalizacja: Mazury, Giżycko

Poprzednia strona

Powrót do Porady przed zakupem

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 1 gość