Zaślepka obok lusterka wstecznego

blachy, klamki, lusterka, zderzaki, szyby, ale i fotele, tapicerka itp.

Powrót do Body i wnętrze

Postprzez buli889 » 5 wrz 2015, o 20:40

Miszel jesli nie sprzedaz to niedlugo sie odezwe w tej sprawie :) Raczej kupie caly panel bo przyda mi sie zmienic jeszcze pokretła te wieksze 4, bo juz widac ze swoje sie nakrecily :)

Jak z elektronika a dokaldnie z przepieciem? Ciezko czy raczej oddac to do kogos kto sie zna ?

Dzieki Miszel za pomoc :)jak bedziesz w okolicach Nowy sacz to pisz :) Stawiam PIWKO :)
buli889
1 bieg
1 bieg
 
Posty: 17
Dołączył(a): 4 wrz 2015, o 00:01
Model: v50
Silnik: 1.6
Rok produkcji: 2005
Lokalizacja: Nowy Sacz

Postprzez Miszel » 5 wrz 2015, o 22:10

Elektroniki nie ma co przekładać - tym bardziej, że nie są one ze sobą kompatybilne. Musiałbyś znaleźć panel z takim samym wyposażeniem/funkcjami co twoje. Poprzekładasz sobie do swojego same przyciski/pokrętła. Nie pamiętam jak jest z tym okrągłym przyciskiem środkowym, ale pozostałe wyskakują bardzo łatwo po lekkim podważeniu płaskim śrubokrętem. Pokrętła też bezproblemowo wychodzą jak się je mocniej pociągnie. Przed wyciąganiem klawiszy wyjmij tylko panel sterujący z wodospadu - to dosłownie parę śrubek torx do wykręcenia.
Moja S-ka...

Sprzedam parę gratów do VOLVO i nie tylko - klik...

VIDA - odczyt i kasowanie błędów Białystok i okolice - kontakt: volvo_parts@o2.pl
Miszel
5 bieg
5 bieg
 
Posty: 596
Dołączył(a): 8 lut 2015, o 11:11
Model: S40
Silnik: 2,4i
Rok produkcji: 2005
Lokalizacja: Białystok

Postprzez buli889 » 6 wrz 2015, o 09:35

Nie chodzilo mi o przekaldnie elektroniki tlko jak bym chcial caly panel wymienic. Ale wujek to mechanik wiec damy rade. Chodzi mi glownie o ten krzyzak no i te pokretła wieksze bo rezszta jest w stanie ok :)

Dzieki

Pozdrawiam!:)
buli889
1 bieg
1 bieg
 
Posty: 17
Dołączył(a): 4 wrz 2015, o 00:01
Model: v50
Silnik: 1.6
Rok produkcji: 2005
Lokalizacja: Nowy Sacz

Postprzez michukon » 21 wrz 2015, o 20:58

Miszel... ten wyświetlacz od parktronika niezła sprawa.. gdzie to masz podpięte?? słupkami kable ciągnąłeś czy jak??
michukon
1 bieg
1 bieg
 
Posty: 10
Dołączył(a): 7 wrz 2015, o 07:49
Model: V50
Silnik: 1.6 d
Rok produkcji: 2005
Lokalizacja: Konin

Postprzez Miszel » 22 wrz 2015, o 19:32

Szczerze to już nie za bardzo pamiętam, bo robiłem to ze 3 lata temu. Ekran łączy się z czujnikami po WiFi więc ma podpięte tylko zasilanie.
O ile mnie pamięć nie myli to zasilanie ciągnąłem z dołu z pod CEM. Mam tam moduł VBB4 od kamery cofania do którego podciągałem + ze światła wstecznego. Wykorzystałem ten +, pociągnąłem w górę i podłączyłem pod niego ekran. Dzięki temu ekran zapala się tylko po wrzucenie wstecznego (nie ciągnie prądu cały czas). Masę podłączysz gdziekolwiek. Moja idzie chyba z radia. Dodatkowo "ożywiłem" zaślepkę przycisku w panelu podsufitki. Zrobiłem z niej przycisk z diodą sygnalizacyjną którym mogę włączyć/wyłączyć ekran na stałe jak go aktualnie nie potrzebuję, a drażni mnie pikanie buzera.
Moja S-ka...

Sprzedam parę gratów do VOLVO i nie tylko - klik...

VIDA - odczyt i kasowanie błędów Białystok i okolice - kontakt: volvo_parts@o2.pl
Miszel
5 bieg
5 bieg
 
Posty: 596
Dołączył(a): 8 lut 2015, o 11:11
Model: S40
Silnik: 2,4i
Rok produkcji: 2005
Lokalizacja: Białystok

Postprzez lucyfer1234 » 6 lut 2016, o 16:00

A czy ktoś próbował w tą blende wmontować nawigacje?,czy jakaś pasuje?,czy duzo zachodu?...
lucyfer1234
2 bieg
2 bieg
 
Posty: 84
Dołączył(a): 2 sie 2015, o 09:33
Model: v50
Silnik: Diesel 2.0 136KM
Rok produkcji: 2004
Lokalizacja: Okolice Rzeszowa

Poprzednia strona

Powrót do Body i wnętrze

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 3 gości