[Proszę o ocenę oferty] V50 2.0d Wrocław

Dział dla przyszłych właścicieli S40 lub V50. Tutaj można wklejać linki do samochodów z ogłoszeń ze wszystkich serwisów. Można też zadawać nurtujące Was pytania o S40 i V50. Bez konieczności rejestrowania się.

Powrót do Porady przed zakupem

Postprzez pefka » 10 lut 2016, o 12:21

Dzień dobry, co myślicie o tej ofercie?
Jakie problemy lub części będą wymagały wymiany? Z tego co czytałem to rozrząd po 200tys.

Dzięki i pozdrawiam.

http://otomoto.pl/oferta/volvo-v50-volvo-v50-stan-idealny-ID6yhnGT.html

http://otomoto.pl/oferta/volvo-v50-zadbane-bezwypadkowe-tempomat-okazja-2-0-d-bez-dpf-ID6ygWK1.html#1ca495cf02
pefka
na luzie
na luzie
 
Posty: 1
Dołączył(a): 10 lut 2016, o 12:18
Lokalizacja: Wrocław
Model: s40
Rok produkcji: 0
Lokalizacja: Wroclaw

Postprzez marcinv50 » 13 lut 2016, o 16:18

obie oferty od osob prywatnych - jednak 2 oferta ma niewiarygodnie niski przebieg + na tablicy jest adres www handlarza zapewne gdzie auto zostało kupione wcześniej , tutaj bym uważał :mrgreen:

co do 200 tys. - to tak trzeba by raczej od razu zrobić rozrząd i mieć spokój ( 10 lat lub 240 tys ) , jeśli nie była robiona do tej pory dwu masa to trzeba temu się dokładnie przyglądnąć - bo może niedługo wyskoczyć :mrgreen:
marcinv50
3 bieg
3 bieg
 
Posty: 229
Dołączył(a): 1 gru 2014, o 21:40
Lokalizacja: Szczecin
Model: v50
Silnik: 2.0D
Rok produkcji: 2004

Postprzez Kajtek » 15 lut 2016, o 02:17

witam.
z tego co widać druga oferta jest bardziej bogato wyposarzona.ja sam kupiłem auto miesiąc temu , i pomagal mi mechanior.na miejscu nie ocenisz czy auto jest ok czy nie.pod silnikiem nic nie zobaczysz bo jest oslona.proponuje podjechać autem na stacje diagnostyczna i wszystko wyjdzie.mi na podnośniku wyszo ze mam tuleje na wahaczu do wymiany.teraz zrobiłem przegląd rejestracyjny i zero problemu.spalanie ok.zadne luzy czy inne pierdoly.po zakupie wiadomo wymiana oleju i filtry.niby na rozrządzie można smigac dlugooo do 240 tys km,lub 10 lat.ja od razu wymieniłem plus pompa wodna.u mnie było 2-ch wlascicieli.ostatni servisowal auto w serwisie volvo i możliwe ze dlatego nie mam problemu z autem.jezeli oglądasz auto i czujesz ze to jest to co szukasz to się nie zastanawiaj.kazdy kto tobie będzie doradzal ma swoje zdanie i myśli inaczej.ja mowie o sobie,wynalazlem 4 auta i jedno wpadlo mi w oko tak ze wlasnie je kupiłem... zycze powodzenia i udanego zakupu.wmarcu będę w Polsce we wrocku moz się spotkamy gdzies na ulicy :)
Kajtek
3 bieg
3 bieg
 
Posty: 133
Dołączył(a): 28 sty 2016, o 23:47
Model: v50
Silnik: 2.0 Diesel
Rok produkcji: 2008
Lokalizacja: southampton.GB


Powrót do Porady przed zakupem

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 5 gości