Gumka na której zwisa korek wlewu paliwa, tylny spryskiwacz

Tematy, które nie pasują do powyższych kategorii

Powrót do Inne

Postprzez mariuszkx » 4 gru 2015, o 09:27

Witam, ostatnio gumka ( czy jak tam to nazwać ) Sparciała w miejscu mocowania do klapki wlewu paliwa i nie wiem gdzie taką gumkę dostać.
Kolejny problem to tylny spryskiwacz, chciałem go poprawić po myciu a ten wyszedł i co się okazało odpadł od wężyka, teraz jak go wyciągnąłem do zdjęcia to ten wężyk się chyba gdzieś cofnął i teraz jak się dobrać do niego jak już uda mi sie kupić ten tylny spryskiwacz, czy trzeba rozbierać tapicerkę od środka klapy bagażnika?
Gdzie dostać spryskiwacz i tą nieszczęsną sprężynkę gumową od korka wlewu paliwa?

P.S. Dyszę spryskiwacza znalazłem na allegro, tylko pozostaje teraz kwestia jak złapać wężyk ?

Pozdrawiam.
Obrazek
Obrazek
Obrazek
mariuszkx
2 bieg
2 bieg
 
Posty: 27
Dołączył(a): 10 lip 2014, o 08:04
Lokalizacja: Piła
Model: V50
Silnik: 2.0D
Rok produkcji: 2008

Postprzez Miszel » 4 gru 2015, o 16:59

Spryskiwacz kup sobie nowy w ASO wyjdzie tyle samo co na allegro albo i taniej. Drobnica często na allegro jest droższa niż w serwisie. Z "gumką" też warto zapytać czy sprzedają ją samą czy z korkiem i w jakiej cenie. ASO to nie wróg i czasem okazuje się tańsze niż nowe części, a czasem nawet używki! na allegro itp.

Do wężyka możesz próbować użyć jakichś cążek, chwytaka do śrubek, czy co tam wejdzie w otwór jeżeli jest gdzieś w pobliży. A jak nie to ściąganie tapicerki i dostęp od środka.
Moja S-ka...

Sprzedam parę gratów do VOLVO i nie tylko - klik...

VIDA - odczyt i kasowanie błędów Białystok i okolice - kontakt: volvo_parts@o2.pl
Miszel
5 bieg
5 bieg
 
Posty: 596
Dołączył(a): 8 lut 2015, o 11:11
Model: S40
Silnik: 2,4i
Rok produkcji: 2005
Lokalizacja: Białystok

Postprzez mariuszkx » 4 gru 2015, o 17:20

Dziękuję za odpowiedź, jak tylko zjadę do PL od razu odwiedzę ASO :) Miejmy nadzieję, że sprzedają samą gumową sprężynkę, bo jakoś tak nie fajnie kłaść korek na dachu lub na dystrybutorze, lepiej jak sobie wisiał :)

Pozdrawiam.
mariuszkx
2 bieg
2 bieg
 
Posty: 27
Dołączył(a): 10 lip 2014, o 08:04
Lokalizacja: Piła
Model: V50
Silnik: 2.0D
Rok produkcji: 2008

Postprzez Kajtek » 26 lut 2016, o 15:17

skoro nie jesteś w pl,zobacz na szrotach,ja mam korek w szufladzie od v40 i tez pasuje,a za sam korek ze sprezynka dalem 2 f na szrocie.same sprężynki z pierscieniem widuje na Ebayu.
Kajtek
3 bieg
3 bieg
 
Posty: 133
Dołączył(a): 28 sty 2016, o 23:47
Model: v50
Silnik: 2.0 Diesel
Rok produkcji: 2008
Lokalizacja: southampton.GB


Powrót do Inne

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 3 gości