[Informacja dla kupujących] V50 i jego przyśpieszenie

Dział dla przyszłych właścicieli S40 lub V50. Tutaj można wklejać linki do samochodów z ogłoszeń ze wszystkich serwisów. Można też zadawać nurtujące Was pytania o S40 i V50. Bez konieczności rejestrowania się.

Powrót do Porady przed zakupem

Postprzez Dokuro » 26 lut 2016, o 19:35

Witam :D

Jestem potencjalnym posiadaczem volvo v50 2.0D. Dzisiaj byłem się nim przejechać i odczułem pewne wrażenie. Mianowicie, że autu brak jakiegoś mega przyspieszenia. No nie wiem może tak mi się tylko wydawało. Mogą sie wypowiedzieć posiadacze tego auta jak jest z tym przyśpieszeniem? Czy auto po prostu jest takie jakby mułowate, no może to za duże słowo. Poza tym autem jechało sie świetnie.


Pozdrawiam
Dokuro
 

Postprzez Kajtek » 29 lut 2016, o 02:21

witam.
ja posiadam volvo v50 2.0 diesel .od zakupu przejechałem 2000km.jak na diesla to przyspieszenie ma bardzo dobre,i na trasie momentalnie reaguje na depniecie w pedal gazu.ostatnio udało mi się poszaleć lekko i na liczniku zobaczyłem 200km/h,na prostym odcinku.bylem zaskoczony bo jeszcze moglem sporo deptać,ale nie było już warunków.
kolego nie podales jakim samochodem dysponowales,benzyna czy diesel.ja mam 6-cio biegowa skrzynie i bardzo agresywne auto jest na 4 biegu.pisze o swoim aucie,a na pewno roznie to jest w innych autach.
Kajtek
3 bieg
3 bieg
 
Posty: 133
Dołączył(a): 28 sty 2016, o 23:47
Model: v50
Silnik: 2.0 Diesel
Rok produkcji: 2008
Lokalizacja: southampton.GB

Postprzez Dokuro » 29 lut 2016, o 10:48

W aucie zepsuty jest zawór podciśnienia stąd może być ten brak przyśpieszenia, na komputerze wykazało, że jest cały czas otwarty. A do tej pory jeździłem Mitsubishi SS 1.9 did :P
Dokuro
na luzie
na luzie
 
Posty: 4
Dołączył(a): 26 lut 2016, o 19:42
Model: v50
Silnik: 2.0d
Rok produkcji: 2005
Lokalizacja: mielec


Powrót do Porady przed zakupem

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 6 gości