[S40] Straszy szum w środku.

blachy, klamki, lusterka, zderzaki, szyby, ale i fotele, tapicerka itp.

Powrót do Body i wnętrze

Postprzez Miszel » 2 mar 2016, o 18:50

Azerios napisał(a):jeżeli nie regulacja, to co robić?

Wygłuszyć solidnie drzwi wewnątrz zrobi się zdecydowanie ciszej a i jakość audio znacznie się poprawi - testowane namacalnie. Tutaj moje poczynania w tym zakresie: http://volvoforum.pl/viewtopic.php?f=134&t=53069&p=1023098#p1023098 w temacie też do znalezienia wygłuszenie maski, nadkoli i kilku innych pomniejszych elementów. Jednak najwięcej dają właśnie drzwi. Przynajmniej w S40. W V50 przy otwartej przestrzeni bagażowej dla sensownego efektu trzeba pewnie załatwić też bagażnik.

Na początek naciąganie na zamkach i sprawdzenie czy nie gwiżdże gdzieś po uszczelkach itp. U mnie przy dużych prędkościach drzwi pasażera brały powietrze do swojego wnętrza przy lusterku a ze środka drzwi do środka gwizdy szły już uszczelką przy szybie.
Moja S-ka...

Sprzedam parę gratów do VOLVO i nie tylko - klik...

VIDA - odczyt i kasowanie błędów Białystok i okolice - kontakt: volvo_parts@o2.pl
Miszel
5 bieg
5 bieg
 
Posty: 596
Dołączył(a): 8 lut 2015, o 11:11
Model: S40
Silnik: 2,4i
Rok produkcji: 2005
Lokalizacja: Białystok

Postprzez Azerios » 3 mar 2016, o 00:03

Wielkie dzięki Miszel! wygłuszenie to dobry pomysł, zwłaszcza, że upiekę dwie pieczenie przy jednym ogniu. Jutro wezmę torxa i spróbuję dociągnąć drzwi. Jeżeli nie pomoże to lecę z matami :)
Azerios
1 bieg
1 bieg
 
Posty: 7
Dołączył(a): 19 wrz 2015, o 14:07
Model: v50
Silnik: 2.0D
Rok produkcji: 2005
Lokalizacja: Elbląg

Poprzednia strona

Powrót do Body i wnętrze

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 2 gości