[Pytanie ogólne] VOLVO V50

Dział dla przyszłych właścicieli S40 lub V50. Tutaj można wklejać linki do samochodów z ogłoszeń ze wszystkich serwisów. Można też zadawać nurtujące Was pytania o S40 i V50. Bez konieczności rejestrowania się.

Powrót do Porady przed zakupem

Postprzez maxmassa » 13 mar 2016, o 09:06

Witam wszystkich forumowiczów.
Poszukuję Volviaka V50 najlepiej między rocznikami 2007 - 2008. Prosiłbym aby ktoś przedstawił mi wady i zalety tego auta, oraz najlepsze opcje silnikowe tego modelu. Na autko mogę przeznaczyć całe oszczędności z chrzsztu , komuni, bierzmowania czyMonu czyli jakieś 17 - 22 tys zł . Jeżeli miałby ktoś takowe volvo do sprzedania prosiłbym o wysłanie wiadomości.
maxmassa
na luzie
na luzie
 
Posty: 1
Dołączył(a): 13 mar 2016, o 08:54
Model: v50
Rok produkcji: 0
Lokalizacja: Grodkow

Postprzez Misiaczek6921 » 13 mar 2016, o 12:58

W tej kwocie to raczej Volvo rocznik 2004 /2006
Misiaczek6921
 

Postprzez Kajtek » 14 mar 2016, o 02:15

kolego, wada volvo v50 jest jego cena,a zaleta to jak wsiadłem to zal mi wysiadać z auta.zalezy na jakie auto trafisz, takie będą twoje odczucia..prawda jest taka ile jest modeli silnika i ile jest aut na forum ,to nie ma dwóch identycznych modeli i zawsze cos komus się innego będzie psulo.z tego co czytam auta nie sa bardzo awaryjne.ja swoim jezdze od stycznia i tylko odwiedzam cpn.balem się silnika diesla,ale jestem zadowolony.ktos tutaj napisał ,uważaj na okazje,okazje sa tylko w biedronce.....poczytaj dokładnie forum,tutaj w odpowiedziach ktoś dokładnie opisywal zalety silnikow,i polecal jakie sa dobre.
Kajtek
3 bieg
3 bieg
 
Posty: 133
Dołączył(a): 28 sty 2016, o 23:47
Model: v50
Silnik: 2.0 Diesel
Rok produkcji: 2008
Lokalizacja: southampton.GB


Powrót do Porady przed zakupem

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 2 gości