[Pytanie ogólne] Ile powinno kosztować v50 używane r. 2006 +?

Dział dla przyszłych właścicieli S40 lub V50. Tutaj można wklejać linki do samochodów z ogłoszeń ze wszystkich serwisów. Można też zadawać nurtujące Was pytania o S40 i V50. Bez konieczności rejestrowania się.

Powrót do Porady przed zakupem

Postprzez Zups » 28 mar 2016, o 12:40

Cześć. Chcemy z żoną zakupić v50 benzyna 1.8-2.0 z tym, że ceny (oraz opinie o cenach) są bardzo rozbieżne i właściwie nie wiemy już co myśleć na ich temat. Interesuje nas informacja "widełkowa", czyli ile mniej więcej "od-do" powinny kosztować takie auta, żeby nie bać się konkretnego przekrętu od handlarza czy innego sprzedawcy. Przebieg zapewne od 150000 wzwyż. Dzięki z góry za pomoc.
Zups
 

Postprzez marcinv50 » 28 mar 2016, o 21:04

Ciężko jest określić cenę od do bo każdy sprzedawca inaczej do tego podchodzi - w każdym przypadku można zostać oszukanym - czy to komisie , salonie ( sprzedaż używanych ) czy tez z prywatnych rąk - jeśli boisz się zakupu auta na własna rękę - znajdź u siebie w mieście tzw. brokera który znajdzie dla ciebie auto - oraz odpowiednio je sprawdzi , a ty dostaniesz dokładny opis - i będziesz mógł zdecydować - sam kiedyś korzystałem z tego i jest to fajna opcja - niestety trzeba tez zapłacić za ta usługę - dawno temu zapłaciłem za to 1,5 tys zl - ale auto jest do dziś w moich rekach i nigdy nie było z nim problemow ( jedynie musiałem wymienić skrzynie biegów - ale kupiłem z przebiegiem lekko ponad 150 tys a skrzynie wymieniłem przy 400 , wiec ciężko winić brokera ) - dostałem wszystkie informacje jak na dłoni z pełnym opisem i opinia

Wracając do tzw. widełek - to dam ci mój przykład : auto grudzień 2004r , przebieg obecnie 188 tys ( pełna historia ) - ceny takiego rocznika są już nisko śmieszne bo można już nawet za 12-13 tys znaleźć - ale ja w życiu za taka kasę nie oddal bym swojego samochodu - szczerze to może być dla was śmieszne ale nie wiem czy za 20 bym chciał sprzedać - dlaczego ? Bo do mojego auta wsiadasz i jedziesz i nie masz się do czego przyczepić - nigdy nie odmówił posłuszeństwa i nigdy nie miałem żadnych problemow związanych z tym samochodem , osobiście wole przepłacić za auto ale mieć pewność ze mój zakup był dobry bo przecież nie jednokrotnie to wydatek naszych całych oszczędności - wystarczy wejść w rożne działy na forum gdzie ludzie maja rożnego rodzaju problemy - większość pewnie wychodzi niedługo po zakupie... mnie żaden z tych problemow nie dotyczy - dlaczego ? Bo kupiłem drożej ale pewniej :)
marcinv50
3 bieg
3 bieg
 
Posty: 229
Dołączył(a): 1 gru 2014, o 21:40
Lokalizacja: Szczecin
Model: v50
Silnik: 2.0D
Rok produkcji: 2004


Powrót do Porady przed zakupem

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 2 gości