Hale namiotowe z przeznaczeniem na magazyn

Odpowiedz


To pytanie służy do uniemożliwienia automatycznego wysyłania formularza przez boty spamujące.
Uśmieszki
:D :) ;) :( :o :shock: :? 8-) :lol: :x :P :oops: :cry: :evil: :twisted: :roll: :!: :?: :idea: :arrow: :| :mrgreen: :geek: :ugeek:
BBCode jest włączony
[img] jest włączony
[flash] jest wyłączony
[url] jest włączony
Uśmieszki są włączone
Przegląd wątku
   

Rozszerz widok Przegląd wątku: Hale namiotowe z przeznaczeniem na magazyn

Re: Hale namiotowe z przeznaczeniem na magazyn

Post przez harry17 » 19 lip 2018, o 14:11

Usuń się z tego forum.

Re: Hale namiotowe z przeznaczeniem na magazyn

Post przez Gucio16 » 17 lip 2018, o 13:25

I ja też

Re: Hale namiotowe z przeznaczeniem na magazyn

Post przez artek » 17 lip 2018, o 02:17

Chitin napisał(a):Na pewno jeśli planujecie powiększyć przestrzeń magazynową, będą wam potrzebne jakieś tego typu https://www.abrack.pl/ i dobre jakościowo regały magazynowe Bez nich nie ma w ogóle co zaczynać, więc polecam wam zajrzeć na tą stronę. Na pewno znajdziecie odpowiednie regały dla siebie!

A ja polecam tobie sp..... z tego forum.

Re: Hale namiotowe z przeznaczeniem na magazyn

Post przez Chitin » 6 lip 2018, o 03:42

Na pewno jeśli planujecie powiększyć przestrzeń magazynową, będą wam potrzebne jakieś tego typu https://www.abrack.pl/ i dobre jakościowo regały magazynowe Bez nich nie ma w ogóle co zaczynać, więc polecam wam zajrzeć na tą stronę. Na pewno znajdziecie odpowiednie regały dla siebie!

Re: Hale namiotowe z przeznaczeniem na magazyn

Post przez Devil93 » 10 maja 2018, o 22:06

Jest to dobre rozwiązanie dla firm mających większy ruch sezonowo. Do tej pory byłam sceptycznie nastawiona, ale mnie przekonałeś. Dla wszystkich innych, którzy na cały rok potrzebują porządnej hali, polecam rozwiązania stalowe. Są tańsze niż cegła, a także bardzo łatwo można je według własnych potrzeb przebudować. Producentem porządnych magazynów z tego materiału jest na przykład firma Depenbrock Polska http://depenbrock.pl/oferta pochodząca z Komornik. Warto się zainteresować ze względu na wieloletnie doświadczenie.

Re: Hale namiotowe z przeznaczeniem na magazyn

Post przez upo5 » 7 wrz 2016, o 05:43

Tak, w większości przypadków będą stanowiły efektywną ochronę. Ich konstrukcja jest w taki sposób zaprojektowana, aby była opływowa i skutecznie przeciwstawiała się nagłym zjawiskom pogodowym jak wiatr, śnieg itd.
Najlepiej zgłosić się do producenta, dostawcy takich hal. Sprawdzić specyfikację. Np tutaj http://www.halerubo.pl/rodzaje-hal-i-na ... magazynowe tam znajdziesz trochę więcej informacji na ten temat: http://www.halerubo.pl/rodzaje-hal-i-namiotow/hale-namioty-magazynowe

Hale namiotowe z przeznaczeniem na magazyn

Post przez abram » 29 lip 2016, o 11:09

Potrzebujemy okresowo zwiększenia powierzchni magazynowej w związku z sezonowością naszej branży. Zastanawiam się czy hale namiotowe będą dostatecznie wytrzymałe, odporne na niesprzyjające warunki atmosferyczne. Ktoś może już to przerabiał wcześniej?

Góra