Zakup auta - leasing

Odpowiedz


To pytanie służy do uniemożliwienia automatycznego wysyłania formularza przez boty spamujące.
Uśmieszki
:D :) ;) :( :o :shock: :? 8-) :lol: :x :P :oops: :cry: :evil: :twisted: :roll: :!: :?: :idea: :arrow: :| :mrgreen: :geek: :ugeek:
BBCode jest włączony
[img] jest włączony
[flash] jest wyłączony
[url] jest włączony
Uśmieszki są włączone
Przegląd wątku
   

Rozszerz widok Przegląd wątku: Zakup auta - leasing

Re: Zakup auta - leasing

Post przez welcze » 11 mar 2018, o 15:28

ostatnio slyszalem ze to modne !

Re: Zakup auta - leasing

Post przez szpak » 11 mar 2018, o 02:54

Też bym nie wiedziała co jest lepsze - leasig czy kredyt samochodowy? Niemniej jednak widziałam ciekawą ofertę na https://kredyt123.pl/ . Może warto byłoby się skontaktować z doradcami tej firmy i podpytać, co jest lepsze? Myślę, że chętnie odpowiedzą na wszystkie pytania. Czytałam w sieci opinie o tej firmie i klienci wspominali, że jej pracownicy są bardzo pomocni.

Re: Zakup auta - leasing

Post przez vivia » 12 sty 2018, o 17:29

Sama mam podobny dylemat, leasing czy może kredyt i nie wiem co zrobić;/

Re: Zakup auta - leasing

Post przez polaczzz » 27 paź 2017, o 06:40

:mrgreen:

Re: Zakup auta - leasing

Post przez Rockson » 29 wrz 2017, o 18:16

Możesz skorzystać z leasingu lub wziąć kredyt samochodowy. W obu przypadkach trzeba jednak dokładnie sprawdzić dostępne możliwości, bo tylko wtedy możliwe będzie podjęcie najlepszej decyzji. Jeśli o mnie chodzi to korzystałem ze strony https://direct.money.pl/kredytysamochodowe/ i znalazłem na niej atrakcyjną ofertę banku.

Re: Zakup auta - leasing

Post przez kristof74 » 7 wrz 2017, o 15:09

Też jestem za leasingiem, naprawdę się opłaca. Przejdź się po kilku firmach i weź oferty. W ten sposób wybierzesz najlepszą.

Re: Zakup auta - leasing

Post przez edsoma » 17 cze 2017, o 22:19

Jeśli masz firmę, to zdecydowanie bardziej opłaca się zabrać samochód na leasing, firm masz mnóstwo, zrób sobie listę takich firm, i zacznij czytać ich regulaminy, nikt Ci na forum konkretnie nie podpowie, bo jak widzisz masz same reklamy... czasem takie bezczelne jak Laki...

Re: Zakup auta - leasing

Post przez Laki » 22 maja 2017, o 19:32

Mam zamiar wziąć samochód w leasing, ale najpierw muszę sprzedać swój obecny. Dlatego pierwszym etapem jest ten serwis: http://www.hrs-japanserwis.pl/ , który doprowadzi mojego forda do stanu idealnego. Następnie sprzedaż, a później wizyta w salonie i wyjazd nowym samochodem ;) Już się nie mogę doczekać mini żony, która jeszcze o niczym nie wie.

Re: Zakup auta - leasing

Post przez Gucio16 » 16 maja 2017, o 09:55

Jak masz firmę to zdecydowanie kup auto ale nie wal tu reklamy firm bo to jest forum a nie okienko do przedstawiania reklam.

Re: Zakup auta - leasing

Post przez lotto » 28 kwi 2017, o 06:25

Przerabiałem już leasing i powiem Ci, że nie warto brać go tam, gdzie jest najtaniej. Może i procenty wychodzą najtaniej, ale zapewne jest wiele opłat tzw manipulacyjnych. Ot chociażby sprawdź sobie koszta rejestracji, koszta ubezpieczenia czy koszta cesji gdybyś chciał przenieść umowę na kogoś innego
Czasami lepiej zdecydować się na trochę droższy, niż później przepłacać. Proponuję jeszcze dopytać tutaj: https://www.fmleasing.pl/forum/

Jeżeli chodzi natomiast o kwestie związane z płatnościami, to poczytaj jeszcze o usłudze faktoringu. Tutaj na infografice została ona dobrze zobrazowana: https://www.monevia.pl/jak-to-dziala/

Góra