Magazynowa hala

Odpowiedz


To pytanie służy do uniemożliwienia automatycznego wysyłania formularza przez boty spamujące.
Uśmieszki
:D :) ;) :( :o :shock: :? 8-) :lol: :x :P :oops: :cry: :evil: :twisted: :roll: :!: :?: :idea: :arrow: :| :mrgreen: :geek: :ugeek:
BBCode jest włączony
[img] jest włączony
[flash] jest wyłączony
[url] jest włączony
Uśmieszki są włączone
Przegląd wątku
   

Rozszerz widok Przegląd wątku: Magazynowa hala

Re: Magazynowa hala

Post przez heaney » 4 paź 2019, o 12:34

A czy nie lepiej będzie wynająć halę?

Re: Magazynowa hala

Post przez jackyl » 3 paź 2019, o 15:25

Widzę, że wielu z Was zna się na halach produkcyjnych i magazynach. Z jakich wag hakowych korzystacie? Czytałam, że taki właśnie rodzaj wag jest najbardziej potrzebny na halach i pokazuje najbardziej precyzyjne wyniki https://www.moga.pl/wagi-przemyslowe-hakowe proszę o krótkie wypowiedzi na ten temat.

Re: Magazynowa hala

Post przez negri » 16 wrz 2019, o 10:07

no taka hala to ciekawe rozwiązanie

Re: Magazynowa hala

Post przez Vaiolet » 3 wrz 2019, o 11:04

Wynajmowanie magazynu jest na pewno mniej kosztowne i mniej problematyczne, dobrze znaleźć taką firmę, która prócz wynajmu zapewnia kompleksową obsługę magazynu.

Re: Magazynowa hala

Post przez jannany » 19 sie 2019, o 18:50

:mrgreen:

Re: Magazynowa hala

Post przez Kremiec » 19 sie 2019, o 16:13

Słuchajcie, chciałabym zainwestować w większym stopniu w maszyny vendingowe, które podawały będą produkty ochronne. Myślę o rękawicach,
obuwiu poprzez produkty do ochrony głowy, wzroku, twarzy, słuchu i układu oddechowego, aż po maty oraz środki czystości. Co sądzicie o skorzystaniu z usług tej firmy https://safetyfirst24.pl/produkty/. Uważam, że bezpieczeństwo i higiena pracy jest najważniejsza.

Re: Magazynowa hala

Post przez kedziora » 13 cze 2019, o 15:31

To już wolałbym zakupić regały niżeli wynająć magazyn. Zależy też kto do czego go potrzebuje i na jak długo. Ja mam wybrane na https://www.e-regaly.pl/ i czekam aż do mnie 3 dotrą. Nie znalazłem lepszego sklepu jeśli chodzi o tego typu produkty

Re: Magazynowa hala

Post przez pchelka » 23 maja 2019, o 12:18

Dobrym pomysłem jest też możliwość wynajęcia magazynu. Wtedy nie będzie trzeba go budować :) Polecam na przykład spojrzeć na taką opcję: https://www.7rsa.pl/. Oni mają swoje magazyny w całej Polsce.

Re: Magazynowa hala

Post przez jodandie » 23 mar 2019, o 21:08

hej

Re: Magazynowa hala

Post przez volvi7 » 20 mar 2019, o 21:28

Magazynowe hale na pewno muszą spełniać wymagania BHP. Jak o takich myślimy, to jest to bardzo ważne. A potrzebujecie także pomieszczeń na krótką chwilę czy jakieś wydarzenia w swojej firmie? Dobre namioty wynajem mogą się przydać.

Góra