Magazynowa hala

Odpowiedz


To pytanie służy do uniemożliwienia automatycznego wysyłania formularza przez boty spamujące.
Uśmieszki
:D :) ;) :( :o :shock: :? 8-) :lol: :x :P :oops: :cry: :evil: :twisted: :roll: :!: :?: :idea: :arrow: :| :mrgreen: :geek: :ugeek:
BBCode jest włączony
[img] jest włączony
[flash] jest wyłączony
[url] jest włączony
Uśmieszki są włączone
Przegląd wątku
   

Rozszerz widok Przegląd wątku: Magazynowa hala

Re: Magazynowa hala

Post przez kedziora » 13 cze 2019, o 15:31

To już wolałbym zakupić regały niżeli wynająć magazyn. Zależy też kto do czego go potrzebuje i na jak długo. Ja mam wybrane na https://www.e-regaly.pl/ i czekam aż do mnie 3 dotrą. Nie znalazłem lepszego sklepu jeśli chodzi o tego typu produkty

Re: Magazynowa hala

Post przez pchelka » 23 maja 2019, o 12:18

Dobrym pomysłem jest też możliwość wynajęcia magazynu. Wtedy nie będzie trzeba go budować :) Polecam na przykład spojrzeć na taką opcję: https://www.7rsa.pl/. Oni mają swoje magazyny w całej Polsce.

Re: Magazynowa hala

Post przez jodandie » 23 mar 2019, o 21:08

hej

Re: Magazynowa hala

Post przez volvi7 » 20 mar 2019, o 21:28

Magazynowe hale na pewno muszą spełniać wymagania BHP. Jak o takich myślimy, to jest to bardzo ważne. A potrzebujecie także pomieszczeń na krótką chwilę czy jakieś wydarzenia w swojej firmie? Dobre namioty wynajem mogą się przydać.

Re: Magazynowa hala

Post przez osturep » 30 sty 2019, o 18:58

Zerknij na usługi firmy ensyco - https://www.ensyco.pl/facility-management Zajmują się obsługą techniczną budynków :) Jeżeli chcesz mieć magazyn to musisz o to zadbać, bo w przeciwnym przypadku możesz mieć poważne kłopoty.

Re: Magazynowa hala

Post przez artek » 25 sty 2019, o 17:47

Następny cwel z reklamą.

Re: Magazynowa hala

Post przez pchelka » 25 sty 2019, o 17:16

Pamiętaj koniecznie o tym, że taki magazyn musi spełniać najróżniejsze przepisy z zakresu BHP. Jest to bardzo istotne. Choćby odpowiednie oznaczenia, znaki bezpieczeństwa BHP - bez tego ani rusz. Na szczęście wszystko można znaleźć w sieci. Dlatego polecam rzucić okiem na stronę https://sklep.techemznaki.pl/ znaki ewakuacyjne z opisem. Jest to świetnie wyposażony sklep internetowy z tego typu elementami.

Re: Magazynowa hala

Post przez artek » 14 sty 2019, o 17:33

Kwiatkowsky napisał(a):Jak chodzi o hale magazynowe to i pewnie regały metalowe się przydadzą? Ja polecam tego sprzedawcę https://www.e-regaly.pl/pol_m_Regaly-metalowe-1719.html bo solidne produkty i tanie. U mnie się sprawują świetnie a wierz mi że nie oszczędzam ich. Zresztą najlepiej samemu przejrzeć stronę.

Tak u ciebie się sprawują, chyba papier toaletowy zjebie z reklamą.

Re: Magazynowa hala

Post przez Kwiatkowsky » 14 sty 2019, o 16:32

Jak chodzi o hale magazynowe to i pewnie regały metalowe się przydadzą? Ja polecam tego sprzedawcę https://www.e-regaly.pl/pol_m_Regaly-metalowe-1719.html bo solidne produkty i tanie. U mnie się sprawują świetnie a wierz mi że nie oszczędzam ich. Zresztą najlepiej samemu przejrzeć stronę.

Re: Magazynowa hala

Post przez siata » 7 sty 2019, o 15:56

Jak magazynowa hala to myślę, że przydałby się przynajmniej jeden wózek widłowy. Takie narzędzie usprawnia pracę! Jeżeli komuś zależy na tym aby przekonac się czy faktycznie taki pojazd jest przydatny to polecam wynajem wózka nawet na kilka dni, mozna dowiedzieć się więcej tutaj - http://www.tvbelchatow.pl/wiadomosci/s/ ... zysci-fina!

Góra