Agregat prądotwórczy - prądnica

Odpowiedz


To pytanie służy do uniemożliwienia automatycznego wysyłania formularza przez boty spamujące.
Uśmieszki
:D :) ;) :( :o :shock: :? 8-) :lol: :x :P :oops: :cry: :evil: :twisted: :roll: :!: :?: :idea: :arrow: :| :mrgreen: :geek: :ugeek:
BBCode jest włączony
[img] jest włączony
[flash] jest wyłączony
[url] jest włączony
Uśmieszki są włączone
Przegląd wątku
   

Rozszerz widok Przegląd wątku: Agregat prądotwórczy - prądnica

Re: Agregat prądotwórczy - prądnica

Post przez Allan » 25 wrz 2018, o 10:29

Wiesz co, nie wiem czy jest sens kupować. Agregat jest drogi więc może lepiej rozważy opcje wynajmu? Zerknij na stronę firmy https://dinamo.pl/ . To firma zajmująca się dzierżawą agregatów o róznej mocy. W ofercie mają agregaty CAT oraz Honda. Zawsze pomagają wybrać najodpowiedniejszy agregat, przywożą na miejsce oraz pomagają w uruchomieniu.

Re: Agregat prądotwórczy - prądnica

Post przez stek » 30 maja 2018, o 12:32

Wszystko zależy od mocy jaką ma generować agregat prądotwórczy.
Jest to jeden z kilku czynników wpływających na jego cenę. Poza tym ważne są informacje na temat silnika czy to ma byś benzyniak, czy może być diesel. Nie bez znaczenia są też takie funkcjonalności jak stabilizator napięcia, rodzaje i ilości złącz. Proponuję sprawdzić w Kraft&Dele: https://kraftdele.info/3-agregaty-gener ... adotworcze - maja tam całkiem duży wybór.

Agregat prądotwórczy - prądnica

Post przez zenlo » 30 maja 2018, o 12:00

Zastanawiam się nad zakupem jakiegoś agregatu prądotwórczego do zasilania tej całej elektroniki domowej. Mam tutaj na myśli zarówno piec gazowy, wentylację mechaniczną i inne - czyli te wszystkie urządzenia bez których trudno funkcjonować. Możecie polecić coś w tym zakresie? Ktoś już to może wcześniej przerabiał?

Góra