Tu zadajemy szybkie pytani

Odpowiedz


To pytanie służy do uniemożliwienia automatycznego wysyłania formularza przez boty spamujące.
Uśmieszki
:D :) ;) :( :o :shock: :? 8-) :lol: :x :P :oops: :cry: :evil: :twisted: :roll: :!: :?: :idea: :arrow: :| :mrgreen: :geek: :ugeek:
BBCode jest włączony
[img] jest włączony
[flash] jest wyłączony
[url] jest włączony
Uśmieszki są włączone
Przegląd wątku
   

Rozszerz widok Przegląd wątku: Tu zadajemy szybkie pytani

Re: Tu zadajemy szybkie pytani

Post przez Zbyniek81 » 9 lip 2019, o 09:54

artek napisał(a):Zbyniek tu nie chodzi o to, że po raz drugi założyłeś konto. Tu chodzi o reklamowanie byle czego, wciskanie zbytecznych linków. Natomiast mało jest na forum pomocnych tematów, np. takich jak Ty potrzebujesz. Przejrzyj sobie dokłanie niektóre tematy na forum. Większość nie na temat, w ogóle nie dotyczy Volvo i co drugi debil się reklamuje. Gdyby tu rządził moderator, to 75% wpisów lądowało by w koszu.Nie ma moderatora, to się zrobił jeden wielki śmietnik. A może jakiś konkurs na moderatora?

Re: Tu zadajemy szybkie pytani

Post przez artek » 8 lip 2019, o 21:07

Zbyniek tu nie chodzi o to, że po raz drugi założyłeś konto. Tu chodzi o reklamowanie byle czego, wciskanie zbytecznych linków. Natomiast mało jest na forum pomocnych tematów, np. takich jak Ty potrzebujesz. Przejrzyj sobie dokłanie niektóre tematy na forum. Większość nie na temat, w ogóle nie dotyczy Volvo i co drugi debil się reklamuje. Gdyby tu rządził moderator, to 75% wpisów lądowało by w koszu.

Re: Tu zadajemy szybkie pytani

Post przez Zbyniek81 » 8 lip 2019, o 12:37

artek napisał(a):
Zbyniek81 napisał(a):Widzę, że uzyskanie pomocy jest tu na najwyższym poziomie :( szkoda gadać :(

Tego forum nikt nie pilnuje i nikt nie kontroluje. 90% wpisów to szmaciarze z wciśniętą reklamą. To już nie forum tylko zbieranina baranów i innych pajaców delikatnie pisząc. A najlepsze jest to, że kilku tych cymbałów ma multikonta. Zadaje głupie pytanie z wrzuconą oczywiście reklamą i za chwilę pod innym nickie sam sobie odpowiada. Po prostu debile do potęgi. Są oczywiście osoby udzielające się na forum w konkretnym temacie na temat Volvo, ale jest to mały procent. Prawdopodobnie wielu już opuściło to forum. Tak to wygląda.[/quot


Artek, jak zakładałem konto i przywitałem się to niby było wszystko ok. Przywitanie... Ale pewnego dnia zapomniałem hasła do tamtego konta i musiałem założyć drugie. I tu już nie było przywitania i niestety dalszej pomocy. A szkoda... Bo z tego co widzę, że jeśli nowy użytkownik się nie przywita to nie może uzyskać pomocy. To jest chore... A czasem z takiej pomocy możemy zaoszczędzić na mechaniku który chce jak najwięcej wydoić kasy od kierowcy. Sam teraz ma problem który niedawno pisałem a sama naprawa może kosztować w kilku tysiącach. A liczyłem na pomoc, ale się chyba przeliczyłem.

Re: Tu zadajemy szybkie pytani

Post przez artek » 7 lip 2019, o 12:52

Zbyniek81 napisał(a):Widzę, że uzyskanie pomocy jest tu na najwyższym poziomie :( szkoda gadać :(

Tego forum nikt nie pilnuje i nikt nie kontroluje. 90% wpisów to szmaciarze z wciśniętą reklamą. To już nie forum tylko zbieranina baranów i innych pajaców delikatnie pisząc. A najlepsze jest to, że kilku tych cymbałów ma multikonta. Zadaje głupie pytanie z wrzuconą oczywiście reklamą i za chwilę pod innym nickie sam sobie odpowiada. Po prostu debile do potęgi. Są oczywiście osoby udzielające się na forum w konkretnym temacie na temat Volvo, ale jest to mały procent. Prawdopodobnie wielu już opuściło to forum. Tak to wygląda.

Re: Tu zadajemy szybkie pytani

Post przez Zbyniek81 » 7 lip 2019, o 10:31

Widzę, że uzyskanie pomocy jest tu na najwyższym poziomie :( szkoda gadać :(

Re: Tu zadajemy szybkie pytani

Post przez jonlam » 30 cze 2019, o 16:02

czesc

Ubywa płynu chłodniczego

Post przez Zbyniek81 » 15 cze 2019, o 12:37

Witam. Od kilku dni ubywa w zbiorniczku wyrównawczym płynu chłodniczego. Po odkręceniu koreczka płyn powraca do poprzedniego poziomu. Co to może być. Proszę o pomoc. Pozdrawiam

Re: Tu zadajemy szybkie pytani

Post przez HellScythe » 11 cze 2019, o 09:25

Heh xddd

Re: Tu zadajemy szybkie pytani

Post przez ernbow » 9 cze 2019, o 18:29

:mrgreen:

Re: Tu zadajemy szybkie pytani

Post przez Ania31 » 7 cze 2019, o 06:21

Co to możne być jak przy włączaniu wentylacji coś ewidentnie głośno przyciera?

Góra