Switch to full style

pozycjonowanie

Ogólna dyskusja o Volvo, motoryzacji i nie tylko
Odpowiedz

Re: pozycjonowanie

25 wrz 2020, o 10:27

Również jestem tego zdania, jednak nie każdy się na tym zna, a dodatkowo niektórzy oczekują natychmiastowych efektów... Wiem co mówię bo jakiś czas temu zleciłem pozycjonowanie agencji z Warszawy: http://ideoforce.pl/pozycjonowanie-warszawa i w pierwszych tygodniach nie było większych efektów, dopiero po kilku miesiącach mój lokalny sklep internetowy pokazywał się na pierwszej stronie Google :) Dziś jest nie tylko na pierwszej stronie, ale na 3 miejscu od góry, dzięki czemu coraz więcej użytkowników wchodzi na moją stronę, a to już pierwszy krok do dokonania zakupu :) Warto się pozycjonować, jednak nie skupiać się tylko na tym, ale zdecydować się też na inną formę promocji, reklamie w Google bądź w mediach społecznościowych :)

Re: pozycjonowanie

9 paź 2020, o 11:44

A co myślicie o pozycjonowaniu blogów? Mnie się wydaje, że to jest ciekawy sposób na wybicie się w sieci i na pewno dzięki temu trafi się do większej rzeszy odbiorców, na czym na pewno będzie nam bardzo zależało. Ogólnie ciekawą ofertę takiego pozycjonowania stron www mają w https://lepszymarketing.pl/oferta/pozycjonowanie-stron-internetowych/pozycjonowanie-blogow/. Co o tym sądzicie?

Re: pozycjonowanie

30 paź 2020, o 23:50

Pozycjonowanie wymaga cierpliwosci, ale tez dobrej praktyki. Agencji zajmujacych sie pozycjonowaniem jest multum z tego co widze...ale jakościowo naprawde niewiele jest takich, które robia to rzetelnie. Poza tym pozycjonowanie to nie jest tylko kampania google. Social media przeciez rownie mocno pracuja nad pozycja marki w sieci. Ta agencja zajmuje sie tematem kompleksowo http://realtimemarketing.pl/ poczawszy od SEO, przez WoMM a konczac na obsludze sociali

Re: pozycjonowanie

2 lis 2020, o 17:35

Jeśli się na tym kompletnie nie znasz to powinieneś skorzystać z pomocy firmy marketingowej.

Re: pozycjonowanie

24 lis 2020, o 07:38

Można też poszukać wiedzy z tego zakresu, wybierając jedną z metod podanych na http://marketingportal.pl/2020/09/24/ma ... arketingu/ Warto mieć chociaż podstawy, a samo pozycjonowanie zlecić na początek agencji SEO.

Re: pozycjonowanie

1 gru 2020, o 16:14

Zdecydowanie pozycjonowanie stron internetowych to ciekawe rozwiązanie według mnie, ja sam ostatnio na https://lepszymarketing.pl/oferta/pozycjonowanie-wroclaw/ znalazłem fajną ofertę firmy, która mi pozycjonuje teraz stronę i powiem wam, że jestem bardzo zadowolony, zobaczymy jak będzie dalej

Re: pozycjonowanie

12 gru 2020, o 16:42

Grunt to znaleźć takie rozwiązanie, które będziecie w stanie realnie zastosowac u siebie w firmie. Ja na pewno mogę Wam polecić, byście zajrzeli do https://widoczni.com/audyt-seo/ bo tam możecie przeprowadzić darmowy audyt SEO. To świetna rzecz, dlatego warto z tego w pełni skorzystać. Chodzi w końcu o jak najlepsze wykorzystanie potencjału Waszej strony.

Re: pozycjonowanie

15 gru 2020, o 10:49

zdecydowanie warto jest też postawić na copywriting

Re: pozycjonowanie

17 gru 2020, o 11:20

zdecydowanie polecam pozycjonowanie stron na forach zagranicznych

Re: pozycjonowanie

18 gru 2020, o 11:02

ja ostatnio sam pozycjonuję swoją stronę :)
Odpowiedz