Pytanko o ubezpieczenie

Tematy, które nie pasują do powyższych kategorii

Powrót do Inne

Postprzez zenlo » 18 wrz 2018, o 11:27

A czy ktoś z was kupował ubezpieczenie OC online? Jak wygląda procedura? Czy długo trwa? Pytam, bo nie mam zbyt łatwego dostępu do pośrednika ubezpieczeniowego.
zenlo
2 bieg
2 bieg

Model: V50
Silnik: 2.0
Rok produkcji: 2005

Postprzez bvbc » 21 wrz 2018, o 06:14

zenlo napisał(a):A czy ktoś z was kupował ubezpieczenie OC online? Jak wygląda procedura? Czy długo trwa? Pytam, bo nie mam zbyt łatwego dostępu do pośrednika ubezpieczeniowego.

Tak, to bardzo prosta sprawa. Na początku wyszukujesz spośród kilkudziesięciu ofert dostępnych na rynku. Następnie wybierasz tą najkorzystniejszą. Akurat ubezpieczenie OC, w zasadzie w każdym przypadku jest na podobnym poziomie jeżeli chodzi o specyfikację - nie ma co szukać dalej, tylko wybrać najtańszą opcję. Pomocne w tym zakresie są porównywarki ubezpieczeniowe typu https://wygodnie.pl/porady/kupujemy-ube ... -oc-online
Następnie przenosi Cię na stronę ubezpieczyciela, gdzie wypełniasz formularz, płacisz i ubezpieczenie przesyłają na maila lub jeżeli masz taką potrzebę, to pocztą.
bvbc
3 bieg
3 bieg

Model: V50
Silnik: 2.0
Rok produkcji: 0

Postprzez cetka » 16 lis 2018, o 15:04

Ja zawsze kupuję polisę online bo tak najprościej ale z drugiej strony nie wiem czy tak jest najtaniej, wie ktoś może gdzie teraz warto wykupić polisę OC?
cetka
2 bieg
2 bieg

Model: v40

Postprzez kedziora » 28 lis 2018, o 14:35

Online z reguły wyszukasz najtańsze ubezpieczenie, bo masz dostęp do większej ilości towarzystw. No i można sobie rankingi posprawdzać https://kioskpolis.pl/ranking-najtanszy ... -kierowcy/ . U agenta w biurze tego się nie dowiemy, on nam wciśnie co jest dla niego bardziej opłacalne
kedziora
1 bieg
1 bieg

Model: 11

Poprzednia strona

Powrót do Inne