Wakacje nad morzem czy w górach?

Tematy, które nie pasują do powyższych kategorii

Powrót do Inne

Postprzez gwik » 20 sie 2019, o 13:14

I morze i góry mają swoje plusy jednak jeśli chodzi o mnie to wolę wakacje w górach. Moze dlatego, ze jestem aktywnym człowiekiem i nie dla mnie leżenie na kocu oraz nic nie robienie przez cały dzien. Dzień czy dwa na pewno to nie zaszkodzi ale nie chciałbym dłużej

Polecam zaplanować sobie wycieczkę do Paryża. Czas podróży to 2,5 godziny, tanie bilety lotnicze oferują w Polsce przewoźnicy Wizz Air, EasyJet czy Ryanair, w cenie od nawet 100 zł do 800 zł w jedną stronę. Dość często zdarzają się również okazje nabycia biletów w cenie 60-100 żł w obie strony. Noclegi polecam rezerwować na airbnb:
https://zwiedzamyparyz.pl/hotele/airbnb

Na stronie w linku jest zresztą zniżka.
gwik
3 bieg
3 bieg

Model: 33
Rok produkcji: 0

Postprzez Dejmien » 21 sie 2019, o 13:55

Ja się zastanawiam nad domkami nad jeziorem, jakoś zawsze wolałem jeziora od morza, bardziej klimatycznie dla mnie. Trafiłem na noclegi Ślesin https://hotelmikorzyn.pl/ i wpadła mi w oko ta oferta. Co myślicie o tym miejscu? Wygląda na bardzo fajne, warte odwiedzenia. Szukam miejsca na dłuższy weekend, żeby porządnie odpocząć i zrelaksować się.
Dejmien
na luzie
na luzie

Model: S40

Postprzez keral3 » 23 sie 2019, o 22:39

Zamierzam wybrać się na wakacje za granicę, ale nie mam czasu na organizację pewnych spraw. Czy możecie mi polecić jakieś biuro, które pomoże zorganizować wyjazd?
keral3
na luzie
na luzie

Model: s60
Silnik: 2.0 benzyna
Rok produkcji: 1999

Postprzez celia6 » 6 wrz 2019, o 18:27

Jeśli góry to wiadomo - zimowe sporty! Kto nie lubi jeździć na desce czy na nartach? :D na pewno znajdą się osoby, które to uwielbiają. Na promocji można znaleźć rossignol speed 80 czyli dobre jakościowo buty, które posłużą wam przez wiele sezonów.
celia6
na luzie
na luzie

Model: S40

Postprzez dflatley » 9 wrz 2019, o 15:05

Postawiłbym na morze - polskie morze ma niesamowity klimat, jeszcze jak się trafi na słoneczną pogodę.
dflatley
na luzie
na luzie

Model: C30

Postprzez geolitt » 23 wrz 2019, o 19:19

W górach i nad morzem byłam już wiele razy. Teraz szukam komfortowego hotelu nad jeziorem. Bardzo lubię taki klimat i lubię odpoczywać poza miastem :)
geolitt
na luzie
na luzie

Model: C30

Postprzez VickiT » 11 paź 2019, o 17:05

Morze może kojarzyć się raczej z leniuchowaniem, ale też zależy jaki kraj, jakie miejsce wybierzecie na wakacje. Ja to zawsze staram się wybierać takie kierunki wakacyjne, gdzie oprócz odpoczynku na przepięknych plażach, będzie także sporo rzeczy do zwiedzania. My zawsze praktycznie wynajmujemy samochód na wakacjach. Mamy już dobrze rozeznane poznańskie lotnisko Ławica więc planowanie wakacji, poruszanie się po lotnisku nie jest dla nas niczym trudnym. Generalnie załatwianie wyjazdu na własną rękę jest łatwym zadaniem. Spróbujcie także.
VickiT
1 bieg
1 bieg

Model: v60

Poprzednia strona

Powrót do Inne