Coś więcej poza podstawową edukacją

Ciekawe linki do stron o V50 S40 C70 oraz ogólnie o Volvo i motoryzacji

Powrót do Linki

Postprzez piopalo » 11 paź 2019, o 07:43

Hej, zastanawiam się ile osób z tego forum robi nadal coś jeszcze w kwestii edukacji? Czy ktoś z Was szkoli się, uczęszcza na dodatkowe kursy? Może studia podyplomowe? Ja właśnie zastanawiam się nad podyplomowymi studiami, tylko cena takiego wyboru nie należy do niskich. Zrobiłem po liceum, licencjat oraz kurs taki jak opisano tu. Czuję, że chciałbym zrobić coś jeszcze...Tylko skąd wziąć na to czas i pieniądze?
piopalo
na luzie
na luzie

Silnik: a
Rok produkcji: 1999

Postprzez karol4436767 » 16 paź 2019, o 06:03

Ja poczekam jak jakiś specjalista wypowie się w tym wątku.Taki już jestem.
karol4436767
na luzie
na luzie

Model: er33
Rok produkcji: 0

Postprzez Maras30 » 2 kwi 2020, o 08:26

piopalo napisał(a):Hej, zastanawiam się ile osób z tego forum robi nadal coś jeszcze w kwestii edukacji? Czy ktoś z Was szkoli się, uczęszcza na dodatkowe kursy? Może studia podyplomowe?

Zamierzam zapisać się na studia podyplomowe na kierunek MBA https://studia-mba.pl/ w Warszawie. Mam z tymi studiami ścisłe plany rozwojowe, które w przyszłości doprowadzą mnie do upragnionego awansu. Wiem, że na takich studiach można też złapać sporo kontaktów biznesowych. Zanim podejmiesz decyzję, musisz się zastanowić co kolejne studia ci dadzą i jakie drzwi przed tobą otworzą.

Ostatnio przesunięty w górę 2 kwi 2020, o 08:26 przez: Anonymous.
Maras30

Powrót do Linki