Switch to full style

Wakacyjne wyjazdy

Instrukcje napraw, modyfikacji, dane serwisowe, wideoporady, fotorelacje, namiary na zaufane warsztaty... tu nie pytamy jak coś zrobić, ale opisujemy jak coś zrobiliśmy
Odpowiedz

Wakacyjne wyjazdy

2 lip 2018, o 14:00

Teraz mamy idealny czas na wakacyjne wyjazdy. Wielu z nas gdzieś wyjeżdża. Tylko jeżeli nie jeździmy w dalekie podróże w ciągu roku to jak przygotować się na taki wyjazd podczas wakacji. Nie koniecznie jest to łatwe, ale tutaj http://holowanie.i-poznan.pl/lato-bez-p ... jemnoscia/ mi udało się znaleźć kilka ciekawych porad i pomysłow jak taki wyjazd przetrwać i się do niego przygotować. Może i wam to pomoże.

Re: Wakacyjne wyjazdy

2 lip 2018, o 19:14

RomekS napisał(a):Teraz mamy idealny czas na wakacyjne wyjazdy. Wielu z nas gdzieś wyjeżdża. Tylko jeżeli nie jeździmy w dalekie podróże w ciągu roku to jak przygotować się na taki wyjazd podczas wakacji. Nie koniecznie jest to łatwe, ale tutaj http://holowanie.i-poznan.pl/lato-bez-p ... jemnoscia/ mi udało się znaleźć kilka ciekawych porad i pomysłow jak taki wyjazd przetrwać i się do niego przygotować. Może i wam to pomoże.

sp..... padalcu.

Re: Wakacyjne wyjazdy

15 sie 2018, o 11:07

widac nie jest tutaj za miło :(

Re: Wakacyjne wyjazdy

15 sie 2018, o 12:15

sadonka napisał(a):widac nie jest tutaj za miło :(

Pajace z reklamami nie są na naszym forum potrzebni. Ty też do nich należysz, więc spadaj z tą zasraną reklamą.

Re: Wakacyjne wyjazdy

20 wrz 2018, o 10:44

xxxxx
Odpowiedz