wybór opon.

Jakie felgi, opony kupić? Jak będzie wyglądało Twoje Volvo na takich kołach

Powrót do Koła, felgi i opony

Postprzez ovlo » 23 wrz 2018, o 15:40

Jestem trochę laikiem w temacie opon :D dlatego próbuję moją niewiedzę nadrabiać lekturą. Ostatnio znalazłem artykuł https://www.uniroyal.pl/samochod/opony- ... n-zimowych o tym jak odróżnić oponę letnią od zimowej, może to i śmieszne ale jak ma się w firmie po 500 opon dziennie. Jest to naprawdę przydatne :D Wcześniej za bardzo nie wiedziałem, jak taką oponę odróżnić. Teraz wystarczy, że sprzedam tą wiedzę moim kolegą z pracy i będziemy mogli spokojnie pracować i nadrabiać normę pracy :D
ovlo
1 bieg
1 bieg

Model: C70
Silnik: 2.0
Rok produkcji: 2004

Postprzez Miszel » 23 wrz 2018, o 20:41

Co ty pieprzysz jak potłuczony? Pracujesz niby z oponami i nie potrafisz odróżnić zimówki od letniej i twoi kumple z pracy też... Chociaż byś się wysilił próbując wcisnąć reklamę
Moja S-ka...

Sprzedam parę gratów do VOLVO i nie tylko - klik...

VIDA - odczyt i kasowanie błędów Białystok i okolice - kontakt: volvo_parts@o2.pl
Miszel
5 bieg
5 bieg

Model: S40
Silnik: 2,4i
Rok produkcji: 2005

Postprzez artek » 24 wrz 2018, o 08:38

Miszel napisał(a):Co ty pieprzysz jak potłuczony? Pracujesz niby z oponami i nie potrafisz odróżnić zimówki od letniej i twoi kumple z pracy też... Chociaż byś się wysilił próbując wcisnąć reklamę

Bo to cymbał, co próbuje wcisnąć reklamę.
artek
5 bieg
5 bieg

Model: V50
Silnik: 2.0D
Rok produkcji: 2008

Poprzednia strona

Powrót do Koła, felgi i opony