Switch to full style

Wypożyczalnia aut dostawczych w Warszawie

Dział dla wszystkich chcących zaprezentować swoje auto, wysłuchać opinii i komentarzy
Odpowiedz

Wypożyczalnia aut dostawczych w Warszawie

13 mar 2018, o 19:51

Prowadzicie swoją firmę i czasami musicie przewozić sporo towaru? Korzystacie wtedy z aut dostawczych? Na pewno są one wygodne w takich sytuacjach. Teraz nie trzeba mieć swojego auta. Inną opcją jest wypożyczalnia aut dostawczych warszawa. Można wypożyczyć taki samochód.

Re: Wypożyczalnia aut dostawczych w Warszawie

7 maja 2018, o 11:49

Jeżeli natomiast ktoś by był zainteresowany wypożyczeniem samochodów osobowych na terenie Warszawy, to dość ciekawie prezentuje się oferta http://www.best-rent.pl/. Oferta tej firmy jest stale powiększana o coraz to nowsze samochody. W bazie samochodów znaleźć można wiele atrakcyjnych propozycji aut w różnych klasach również większe pojazdy, które można wykorzystać do przewiezienia ładunku. Firma best rent oprócz samochodów luksusowych posiada też mniejsze miejskie pojazdy, którymi można wszędzie bezproblemowo dojechać.

Re: Wypożyczalnia aut dostawczych w Warszawie

7 maja 2018, o 16:41

Lenek90 napisał(a):Jeżeli natomiast ktoś by był zainteresowany wypożyczeniem samochodów osobowych na terenie Warszawy, to dość ciekawie prezentuje się oferta http://www.best-rent.pl/. Oferta tej firmy jest stale powiększana o coraz to nowsze samochody. W bazie samochodów znaleźć można wiele atrakcyjnych propozycji aut w różnych klasach również większe pojazdy, które można wykorzystać do przewiezienia ładunku. Firma best rent oprócz samochodów luksusowych posiada też mniejsze miejskie pojazdy, którymi można wszędzie bezproblemowo dojechać.

Wypierdalaj debilu z tego forum.

Re: Wypożyczalnia aut dostawczych w Warszawie

25 lip 2018, o 14:47

Mój brat wiem, że najmował tutaj auto dostawcze http://wypozyczalnia.konrys.pl . Z tego co mi wiadomo nie mają jakiś specjalnych wymogów co do otrzymania u nich pojazdu, jedyne trzeba mieć ukończone 21 lat. Na pewno też ogromny plusem jest minimum formalności. Warunki wypożyczenia nie są skomplikowane, możesz nawet w kilka minut otrzymać u nich auto.

Re: Wypożyczalnia aut dostawczych w Warszawie

25 lip 2018, o 20:35

Domis napisał(a):Mój brat wiem, że najmował tutaj auto dostawcze http://wypozyczalnia.konrys.pl . Z tego co mi wiadomo nie mają jakiś specjalnych wymogów co do otrzymania u nich pojazdu, jedyne trzeba mieć ukończone 21 lat. Na pewno też ogromny plusem jest minimum formalności. Warunki wypożyczenia nie są skomplikowane, możesz nawet w kilka minut otrzymać u nich auto.

Ty też wypierdalaj cwelu.

Re: Wypożyczalnia aut dostawczych w Warszawie

26 mar 2019, o 17:14

Z tego co widziałam to również firma https://amigorentacar.pl moze wam zaproponować wynajem takich samochodów. W swojej flocie oprócz przerożnych aut osobowych, także tych z automatyczną skrzynią biegów, można liczyć na małe auta dostawcze i też te większe. Oferują praktycznie nowe samochody, takie do maks 3 lat, zawsze czyste, zadbane i z pełnym bakiem

Re: Wypożyczalnia aut dostawczych w Warszawie

2 maja 2019, o 09:54

Ja mialem okazję wynajmować VANa od Ready to Go w Jabłonnej. Dobrą ofertę mają a też podwiozą Ci samochód w wybrane miejsce. Ogólnie konkretna firma a że nie raz z nimi współpracowaliśmy odnoście aut osobowych też to wiem ze dobra i uczciwa
Odpowiedz