Switch to full style

Wyprawka dziecięca

Rozmowy o wszystkim co nie związane z klubem
Odpowiedz

Wyprawka dziecięca

16 wrz 2018, o 17:58

Jak u Was sprawdzały się mufki ocieplające na wózek? Zamierzam na sezon zimowy kupić takie z https://www.eurowozki.pl/ jednak czekam na wasze opinie. Co o nich myślicie?

Re: Wyprawka dziecięca

18 wrz 2018, o 09:39

Wyprawka dziecięca jest naprawdę ciężką sprawą do skompletowania. Ja jako przyszła mama już kompletnie pogubiłam się w tym co powinnam kupić, a co już mam :D Zaczęłam poszukiwać różnych wskazówek w sieci. Natknęłam się między innymi na taki blog o macierzyństwie - http://www.bedziedziecko.pl/ Wydaje mi się, że to całkiem fajne źródło wiedzy.

Re: Wyprawka dziecięca

2 paź 2018, o 15:46

Zimą to była najlepsza inwestycja.

__

porady na temat chwilówek

Re: Wyprawka dziecięca

6 lis 2018, o 13:19

Z doświadczenia wiem, że bardzo przydatna okazała się taka bestway wanienka. Polecam rzucić okiem na nią, jest niedroga, a naprawdę się przydaje. Można ją też zabrać ze sobą w podróż bo nie zajmuje dużo miejsca.

Re: Wyprawka dziecięca

7 lis 2018, o 10:29

Małemu dziecko jest potrzebne praktycznie wszystko. Lepiej zrobić sobie najpierw listę takich produktów.

Re: Wyprawka dziecięca

8 maja 2019, o 09:07

Warto jest się odpowiednio przygotować przed narodzinami żeby potem nie było niepotrzebnych niespodzianek. Polecam przede wszystkim zakup zapasu butelek jednorazowych, na https://milklab.pl/kategoria-produktu/butelki-i-smoczki/butelki-jednorazowe/ takie znajdziesz. Ja kupowałem dla swojego dziecka i nie żałuję tego zakupu

Re: Wyprawka dziecięca

8 maja 2019, o 16:43

Zimą były one idealne.

__

etykiety samoprzylepne

Re: Wyprawka dziecięca

21 cze 2019, o 20:32

Tak się składa, że pomaga z wyprawką mojej siostrze, która jeszcze trochę i urodzi swojego pierwszego synka. Właśnie odkryłyśmy świetny sklep stworzony z czystej pasji i doświadczenia innej matki. Można tam znaleźć najistotniejsze rzeczy jakie potrzebne są dla maluszka i mamusi. Sami się przekonajcie https://ancymon.com.pl . Moim zdaniem opłaca się u nich zrobić zakupy.

Re: Wyprawka dziecięca

27 sie 2019, o 08:26

Wydaje mi się, że bardzo ważna jest również wyprawka do szkoły. Wrzesień się zbliża, więc warto się tym zainteresować, aby na spokojnie się ze wszystkim wyrobić. Uważam, że niezwykle istotne są plecaki do szkoły które powinny być wykonane z solidnych i wytrzymałych materiałów, aby móc zagwarantować długotrwałe i komportowe użytkowanie.

Re: Wyprawka dziecięca

21 lis 2019, o 17:10

Apteczny niezbędnik dla noworodka:
- Viburcol https://www.aptekagemini.pl/search/st_s ... p_tfNgUHIc
- Biogaia
- octanisept
- emolienty
- woda morska do nosa
- sól fizjologiczna w ampułkach
Odpowiedz