Switch to full style

Jaki olej do benzyniaka

silnik, zawieszenie, dolot, wydech, mechanizmy... ...zakładając temat pamiętaj, aby w swoim profilu uzupełnić informacje o silniku oraz r. prod
Odpowiedz

Re: Jaki olej do benzyniaka

11 wrz 2020, o 10:06

Czyli dolanie 8litrow oleju od wymiany do wymiany (10000km) jest w normie?
ps. Ja leje Valvoline 5w30 FE i od wymiany do wymiany dolewam jakieś 0.7L (10000km)

Re: Jaki olej do benzyniaka

7 wrz 2021, o 18:50

Sam wiem jaki czasami jest problem z tym aby wybrać właściwy olej do naszego auta i ja po prostu staram się o tym co nieco dowiedzieć z artykułów. Moim zdaniem również bardzo ciekawie na stronie https://nadwisla24.pl/2021/07/20/jak-cz ... mochodzie/ opisano kwestię tego jak w ogóle często należy wymieniać olej silnikowy w naszym aucie.

Re: Jaki olej do benzyniaka

26 sty 2022, o 19:39

W mojej opinii jeżeli zabieracie się za poszukiwania dobrej jakości olejów silnikowych do swojego samochodu zarówno benzyniaka, diesla, czy hybrydy to jak najbardziej do sprawdzenia mogę polecić Wam również ofertę przygotowaną przez https://dbamtomam.pl/130-0w16 gdzie będziecie mogli liczyć na profesjonalne podejście do klienta, przystępne ceny i jednocześnie terminowość przeprowadzonych realizacji zarówno w zakresie mniejszych, ale również większych ilości. Pozdrawiam serdecznie i udanych wyborów w tym zakresie życzę!

Re: Jaki olej do benzyniaka

3 lut 2022, o 12:37

Ktoś te części musi też w aucie wymienić. Dlatego zawsze warto mieć pod ręką namiary na dobrego mechanika. W moim przypadku jest to Białystok Mar-Max: http://autoserwis-bialystok.pl/ . Uważam, że to najlepszy auto serwis w okolicy. Panowie są bardzo mili oraz profesjonalni.

Re: Jaki olej do benzyniaka

6 lut 2022, o 20:56

Zależy co masz polecone przez producenta na wymianę :)

Re: Jaki olej do benzyniaka

19 lip 2022, o 10:47

Będąc na etapie poszukiwań profesjonalnego wsparcia i najwyższej jakosci w zakresie olejów samochodowych, ale również smarów i płynów to na pewno warto zwrócić uwagę na ofertę przygotowaną przez https://mobiloleje.pl/ gdzie będziecie mogli znaleźć oczywiście wysokiej klasy oleje marki Mobil. Konkurencyjne ceny, rozbudowana oferta i pełne wsparcie obsługi, która na pewno pomoże w podjęciu jak najlepszej decyzji dopasowując je do konkretne modelu i typu silnika. Pozdrawiam serdecznie!

Re: Jaki olej do benzyniaka

22 sie 2022, o 13:55

Jak przyszło mi wymieniać olej w aucie to zapytałam swojego mechanika z aldy - http://aldamotorsport.pl/mechanik-ferrari-gdansk/ co poleca. Wskazał mi odpowiedni olej, który potem wymieniłam. Jeżdżę już dwa tygodnie i auto pracuje normalnie, czyli tak jak trzeba. Mimo wszystko, ciesze się, że zrobiłam to sama :)

Re: Jaki olej do benzyniaka

25 sie 2022, o 19:18

To wszystko zależy od modelu, w instrukcji eksploatacji powinieneś mieć to napisane?

Re: Jaki olej do benzyniaka

18 wrz 2022, o 21:36

Też uważam że powinieneś zajrzeć do instrukcji i tam z pewnością producent napisał co powinno być wlane.

Re: Jaki olej do benzyniaka

22 wrz 2022, o 21:22

Gdybyście poszukiwali do swojego samochodu dobrej jakości oleju silnikowego, to na pewno musicie przeczytać sobie, czym taki olej się charakteryzuje i jakie produkty są na rynku. Polecam w tym celu przeczytać informacje na stronie http://pressmania.pl/szukasz-oleju-siln ... wskazowek/ .
Odpowiedz