Serwis automatycznej skrzyni biegów - gdzie

Tematy, które nie pasują do powyższych kategorii

Powrót do Inne

Postprzez Borel » 13 maja 2021, o 09:03

Witam!
Gdzie według Was warto zrobić serwis automatycznej skrzyni biegów i jednocześnie na kogo można liczyć zarówno pod względem jakości, terminowości i jednocześnie fachowego doradztwa, abyśmy nie żałowali decyzji zakupowej. Pomożecie?
Borel
4 bieg
4 bieg
 
Posty: 415
Dołączył(a): 26 sie 2019, o 09:23
Model: v40
Silnik: 2.0
Rok produkcji: 2004
Lokalizacja: Kraków

Postprzez Miros » 14 maja 2021, o 09:09

Co do samego wyboru dobrego serwisu automatycznych skrzyń biegów to ja jestem zdecydowanie za Auto Józefów zarówno ze względu na duże doświadczenie, profesjonalizm obsługi oraz rozsądne ceny wykonanych napraw zarówno tych mniejszych, jak i naprawdę już wymiany całości, czy wykonania pełnej regeneracji. No i też zapewniają gwarancje na rok bez limitu kilometrów na cały rok.
Miros
3 bieg
3 bieg
 
Posty: 122
Dołączył(a): 15 lip 2019, o 21:01
Model: v40
Silnik: 2.0
Rok produkcji: 2000
Lokalizacja: Warszawa

Postprzez kolanko62 » 14 maja 2021, o 13:30

Zależy gdzie mieszkasz, ja jeżdżę do autoryzowanego serwisu do Rzeszowa. Tam w razie czego mechanicy dokonują wszelkich napraw zakładając oryginalne części IVECO: https://stc.iveco.pl/strony/oryginalne-czesci-zamienne/3 :) Od początku zakupu samochodu tam jeżdżę i jestem bardzo zadowolony z obsługi. Warto znaleźć swój sprawdzony serwis, gdzie będziemy śmiało mogli pojechać w przypadku problemów ;)
Avatar użytkownika
kolanko62
2 bieg
2 bieg
 
Posty: 69
Dołączył(a): 30 kwi 2014, o 10:59
Model: V50
Rok produkcji: 0

Postprzez MariuszSt » 19 maja 2021, o 10:02

Miros napisał(a):Co do samego wyboru dobrego serwisu automatycznych skrzyń biegów to ja jestem zdecydowanie za Auto Józefów zarówno ze względu na duże doświadczenie, profesjonalizm obsługi oraz rozsądne ceny wykonanych napraw zarówno tych mniejszych, jak i naprawdę już wymiany całości, czy wykonania pełnej regeneracji. No i też zapewniają gwarancje na rok bez limitu kilometrów na cały rok.


Tutaj akurat śmiało mogę się zgodzić z wypowiedzią poprzednika i także uważam, że w przypadku Auto Józefów mogę liczyć na pełne wsparcie obsługi, duże doświadczenie i jednocześnie też jednak jasne warunki wspólpracy czego również oczekiwałem bo jednak w przypadku serwisu autoryzowanego cena była praktycznie dwukrotnie wyższa. Jestem zadowolony, no i też zrobiłem ponad 30tys km w skrzyni nie ma najmniejszych problemów.
MariuszSt
2 bieg
2 bieg
 
Posty: 38
Dołączył(a): 20 sie 2019, o 13:00
Model: v50
Rok produkcji: 0
Lokalizacja: Gdańsk

Postprzez Borel » 20 maja 2021, o 10:06

Dzięki wielkie za podpowiedzi! Na pewno wezmę pod uwagę i oczywiście liczę że będzie to serwis w którym uda mi się doprowadzić w końcu mojego Volvo do odpowiedniego stanu.
Borel
4 bieg
4 bieg
 
Posty: 415
Dołączył(a): 26 sie 2019, o 09:23
Model: v40
Silnik: 2.0
Rok produkcji: 2004
Lokalizacja: Kraków

Postprzez Toris » 31 maja 2021, o 08:28

Również uważam, że jeżeli chodzi o wybór dobrych specjalistów w zakresie wyboru wykonanych napraw automatycznej skrzyni biegów i jednocześnie profesjonalnego podejścia do klienta i przeprowadzonych realizacji to jak najbardziej Auto Józefów cechuje się najwyższą jakością, profesjonalizmem obsługi i bardzo dobrymi cenami bo często tam gdzie inni nie potrafią nic doradzic, oni są w stanie doprowadzić samochód do odpowiedniego stanu bez czekania miesiącami.
Toris
2 bieg
2 bieg
 
Posty: 27
Dołączył(a): 14 sie 2019, o 07:31
Model: v40
Silnik: 2.0
Rok produkcji: 2001
Lokalizacja: Kraków

Postprzez Miros » 21 cze 2021, o 14:57

W takim razie mam nadzieję, że udało nam się pomóc i podejmiesz racjonalną decyzję a oczywiście skrzynia wróci do pełnej sprawności (za rozsądne pieniądze). Pozdrawiam i dajcie znać jak tam poszło!
Miros
3 bieg
3 bieg
 
Posty: 122
Dołączył(a): 15 lip 2019, o 21:01
Model: v40
Silnik: 2.0
Rok produkcji: 2000
Lokalizacja: Warszawa

Postprzez Mikeń » 1 sie 2021, o 16:52

W takim razie jeżeli chodzi o wybór specjalistów przede wszystkim o najwyższa jakości to w mojej opinii zdecydowanie warto tutaj zwrócić uwagę na specjalistów z którymi będziecie mogli nawiązać współpracę i jednocześnie licząc że naprawy zostaną wykonane poprawnie. Trzymam kciuki i oby poszło sprawnie, dokładnie i za rozsądne pieniądze :)
Mikeń
2 bieg
2 bieg
 
Posty: 41
Dołączył(a): 9 lip 2021, o 13:50
Model: v50
Silnik: 2.0
Rok produkcji: 0
Lokalizacja: Warszawa

Postprzez rejestr36 » 2 maja 2022, o 19:19

Ja poszedłem o krok dalej i zdecydowałem się na tuning programowy automatycznej skrzyni biegów. Pozyskanie tak atrakcyjnego efektu okazało się możliwe dopiero po zgloszeniu do TURBO CHIPTUNING https://www.turbo-chiptuning.pl/oferta/ ... zyn-biegow . Sam proces polegał na wykrozystaniu najnowoczesniejszego oprogramowania i interfejsow, ktore pozwolily na bezinwazyjne ingerowanie w parametry danej przekladni. A efekt koncowy byl taki, ze obciazenie, obroty, przełączanie biegów idą teraz dużo sprawniej.
rejestr36
1 bieg
1 bieg
 
Posty: 21
Dołączył(a): 13 kwi 2022, o 16:55
Model: 555
Rok produkcji: 0
Lokalizacja: najdalej

Postprzez kedziora » 27 sty 2023, o 21:57

Jeśli mnie pytasz, zawsze fajnie jest trochę urozmaicić swój samochód. Z tego co wiem, chiptuning Poznań jest dość popularny. Niewielka modyfikacja elektroniczna, ale może dać super efekty.
kedziora
5 bieg
5 bieg
 
Posty: 696
Dołączył(a): 25 mar 2017, o 14:03
Model: 11
Rok produkcji: 0
Lokalizacja: polska

Następna strona

Powrót do Inne

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 2 gości