[Informacja dla kupujących] Zakup auta ze Szwecji.

Dział dla przyszłych właścicieli S40 lub V50. Tutaj można wklejać linki do samochodów z ogłoszeń ze wszystkich serwisów. Można też zadawać nurtujące Was pytania o S40 i V50. Bez konieczności rejestrowania się.

Powrót do Porady przed zakupem

Postprzez PioterG » 23 maja 2021, o 11:29

Na początku roku dostałem ofertę kupna auta ze Skandynawii, a dokładnie ze Szwecji. Trochę obawiałem się wszystkich tych formalności związanych ze sprowadzeniem auta. Postanowiłem najpierw zaczerpnąć informacji w necie. Natrafiłem na http://www.zs2pila.pl/, gdzie jest bardzo pomocny artykuł: "Jak sprowadzić samochód ze Szwecji?"
PioterG
2 bieg
2 bieg
 
Posty: 53
Dołączył(a): 22 maja 2021, o 07:27
Model: v50
Rok produkcji: 0
Lokalizacja: Warszawa

Postprzez fordzik » 25 maja 2021, o 10:29

Coraz więcej osób decyduje się właśnie na zakup samochodu zza granicy. Ale mimo, że dużo taniej możemy znaleźć bardzo dobry samochód w super cenie. Ale nie wiemy w jakim stanie tak na prawdę ten samochód będzie. Dlatego też mój sąsiad stwierdził, że prawdopodobnie będę musiała pomyśleć o polerowanie samochodu . W sumie to może i jest jakieś dobre rozwiązanie na to aby samochód wyglądał jak nowy.
fordzik
3 bieg
3 bieg
 
Posty: 152
Dołączył(a): 23 maja 2019, o 07:17
Model: a60
Rok produkcji: 0
Lokalizacja: Bydgoszcz

Postprzez susan12 » 26 maja 2021, o 08:31

Jak szukacie nowego samochód dla siebie to koniecznie sprawdźcie na https://www.uzywanejaknowe.pl/nasze-salony/ oni oferują samochody osobowe i dostawcze wszystkich marek, w większości Ford i Honda. Bardzo fajne i atrakcyjne oferty koniecznie się z nimi zapoznajcie. Polecam.
susan12
5 bieg
5 bieg
 
Posty: 638
Dołączył(a): 9 mar 2019, o 14:34
Model: BMW
Rok produkcji: 0
Lokalizacja: Kraków

Postprzez Ailis » 15 wrz 2022, o 09:55

A dlaczego akurat aż z zagranicy ? Myslę że w polsce tez można kupić dobre auto, wiadomo nie każdego stać na nowe ale używane można znaleść w bardzo dobrym stanie. Wiadomo że trzeba zadbać o auto technicznie jak i z wygladu dlatego ja kupiję pasty do polerowania, znalazłam strona gdzie jest dużo chemi samochodowej.
Ailis
5 bieg
5 bieg
 
Posty: 802
Dołączył(a): 5 mar 2018, o 16:03
Model: opel
Rok produkcji: 0
Lokalizacja: Gdańsk


Powrót do Porady przed zakupem

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 2 gości